Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pamiętacie tryb Tytan w Battlefield 2142? Może powróci w Battlefield 4

13 postów w tym temacie

Najlepsza i najbardziej niedoceniana część BFa, taki tryb na pewno był by atutem...
aż łezka się kreci w oku jak zobaczyłem tytuł, mogli by zrobić kolejną odsłonę tego zamiast odgrzewać tego samego kotleta tyle razy, to już nie jest smaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2013 o 12:02, Kirlen napisał:

Najlepsza i najbardziej niedoceniana część BFa, taki tryb na pewno był by atutem...
aż łezka się kreci w oku jak zobaczyłem tytuł, mogli by zrobić kolejną odsłonę tego zamiast
odgrzewać tego samego kotleta tyle razy, to już nie jest smaczne


Dokładnie, kiedyś każdy bf to było coś nowego - a to ww2, a to vietnam, a to jakiś futurystyczny. Od Bad Company dostajemy w zasadzie tego samego kotleta. W BC2 bawiłem się długo i nie powiem sprawiło sporo frajdy. Teraz kupiłem sobie BF3 przy okazji Humble Bundle i pograłem chwilę w multi i naprawdę nie widzę dużej różnicy między tym a BC2. Obawiam się, że podobnie będzie i z 4 (dlatego zresztą nie kupiłem wcześniej ani 3, ani teraz nie zamierzam raczej kupować 4). Zamiast robić kolejną praktycznie taką samą część mogliby odświeżyć stare BFy. Niech to wygląda nawet podobnie jak teraz, tylko żeby po prostu zmienili realia - ileż można wałkować ten sam temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Blick - Robią Battlefronta, nie będą więc raczej tworzyć też Battlefielda w klimatach sci-fi.

Co do tematu - IMO to był żart. Prowadzący powiedział, że lubił ten tryb i byłoby fajnie go zobaczyć w BF4, a ten odparł "Haha, okej, już daję go na listę kolejnych elementów do wprowadzenia do gry" i już :X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile można te tickety robić, Tytan to była moc! Jestem zaskoczony, że aż tyle osób to docenia, bo w mainstreamie wydaje się że 2142 był najmniej głośnym BF''em w historii, a dla mnie najlepszym (w BC2 też się dobrze bawiłem, ale brakowało celów konkretnych na mapie - Enemy Territory wymiatało w tej kwestii).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ile można te tickety robić, Tytan to była moc! Jestem zaskoczony, że aż tyle osób to
> docenia, bo w mainstreamie wydaje się że 2142 był najmniej głośnym BF''em w historii,
> a dla mnie najlepszym (w BC2 też się dobrze bawiłem, ale brakowało celów konkretnych
> na mapie - Enemy Territory wymiatało w tej kwestii).
Daj spokój, BF2142 to jedyny BF w którego grałem tylko w demo multi, ale jedna mapa i tryb tytan wciągnął mnie na maksa. Fajne były walki już na samym statku, ogólnie tryb ten był bardzo emocjonujący.
Może powstanie dlc oparte na BF2142, typu Vietnam do BC2. Teraz tego nie zrobili, to może zrobią do BF4 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie zrobili kontynuacji BF2142 i teraz też raczej nie co na to liczyć biorąc pod uwagę fakt że za futurystycznego Battlefielda będzie robił Battlefront. A mogliby choćby nawet zrobić taką małą gierkę pokroju BF1943 - BF2143 i byłbym zadowolony... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować