Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 4 na PS4 - już graliśmy!

84 postów w tym temacie

> Co tam konsole. Poczekajmy na gameplaye z PC gdzie jak wiadomo, jest więcej możliwości
> względem konsol.

Dokładnie.Wersja pc na setę będzie super, a co do konsol to się nie wypowiadam, bo i tak mnie to mało interesuje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie zrobią przynajmniej podobnych zniszczeń jak w Bad Company 2 gdzie można było niemalże każdy budynek lub wieżyczkę obrócić w ruinę to się mocno zastanowię nad kupnem tej gry. Jestem wielkim fanem serii BF ale jeśli mam dostać BF 3.5 to sorry ale wolę poczekać na piątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak nie zrobią przynajmniej podobnych zniszczeń jak w Bad Company 2 gdzie można było
> niemalże każdy budynek lub wieżyczkę obrócić w ruinę to się mocno zastanowię nad kupnem
> tej gry. Jestem wielkim fanem serii BF ale jeśli mam dostać BF 3.5 to sorry ale wolę
> poczekać na piątkę.

Przecież wiadomo, że będzie tak samo jakw BF3. Ewentualnie naspamują więcej beczek, które otwierają przejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co tam konsole. Poczekajmy na gameplaye z PC gdzie jak wiadomo, jest więcej możliwości
> względem konsol.

To co masz w sieci to wszystko gameplaye z PC ;]. Co do grafy to się nie zdziwiłem. Nowe konsole mocne nie są i nie przeskoczy się tego. Waże jest to, że udało im się wcisnać 64 graczy wkońcu :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, nazewnictwo może być mylące - oficjalnie po polsku to tryb Podboju. Dominacja to - również oficjalnie - mniejsza wersja Podboju, na mniejszych mapach z 3 punktami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Uwaga, nazewnictwo może być mylące - oficjalnie po polsku to tryb Podboju. Dominacja
> to - również oficjalnie - mniejsza wersja Podboju, na mniejszych mapach z 3 punktami
> :)
To była właśnie Dominacja. Mała mapa, trzy punkty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co tam konsole. Poczekajmy na gameplaye z PC gdzie jak wiadomo, jest więcej możliwości
> względem konsol.
czym beda sie roznic ? czytam gram codziennie i nie widzialem zeby o czyms pisali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2013 o 19:39, diabolo20 napisał:

np destrukcja?

Skoro to ten sam silnik, to i destrukcja będzie taka sama. Przecież nie zmienia się z detalami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od pierwszych zapowiedzi wiedziałem już, że to będzie Battlefield 3,5. Troszkę jestem wkurzony na słowa o oprawie i tym doczytywaniu. Wersja na next geny jest droższa. Jak nie ma różnicy (nie licząc liczby graczy) to może lepiej zostać przy obecnej generacji? I przy okazji, nie gram na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla graczy którzy przesiądą się z BF3 dla PS3/Xbox360 na BF4 dla PS4/XONE będzie to skok jakościowy. I tak naprawdę tylko dla nich będzie to 4, a nie 3,5. Na konsole wreszcie trafią bitwy na dużą skalę. A to cały urok tej gry. Bo co można zdziałać na małych mapach przy 24 osobach? To aż 40 graczy mniej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wy macie nasrane co wy myslicie ze byle jaki komp bedzie lepszy od nowych konsol? jak kupisz karty graficzne za przynajmniej 1.6 tysia to i bedziesz miec ale kolosalnej roznicy nie bedzie bedzie sie roznic tylkowieksza iloscia czasteczek wieksza iloscia obiektow niczym wiecej a co dokonsol nikt nie kupuje konsoli tylko dla grafiki kazdy kupuje dla gier ktore sa bardziej wciagjace niz te na klockach i przestancie sie podniecac textami typu pecety lepsze ale za jaka cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować