Zaloguj się, aby obserwować  
falloutboy

Najlepsze darmowe gry

500 postów w tym temacie

A grał ktoś w Muonline ta gra to dopiero jest fajna lepsza od Diablo 2 tylko że nie radze grać na Globalu bo global jest płatny najlepjej szukajcie prywatnych serveruw polecam tę gre każdemu maniakowi Diablo 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wciągnęło mnie.... solitaire :> Darmowe i fajne : - D Miłe odciągnięcie od Dawn of War i Battlefield 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 14:39, Tar The Dark napisał:

U nas w klasie panuje moda na Kal Online ale ja uważam, że lepszy jest L2 :)


Grałem kiedyśw Kala ale piekielnie nudan sie robi dalej, a żeby mie tam przyzwoity poziom cza grac chyba od urodzenia do emerytury...

Polecam ROganarok Online ^^
pobra można z http://iro.ragnarokonline.com/
a klienta na jeden z najlepszych polskich serwerów to z www.kdr.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko: czy Half-Life jest darmowy? bo na steamie jest płatny. a na gry.wp.pl jest do pobrania ale nie działa. proszę o szybką odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2006 o 17:24, mikim napisał:

mam pytanko: czy Half-Life jest darmowy? bo na steamie jest płatny. a na gry.wp.pl jest do
pobrania ale nie działa. proszę o szybką odpowiedź

Chyba sam sobie odpowiedziałeś - skoro twórcy ciągle go sprzedają, to na pewno nie jest to abandonware, za darmo też go na pewno nie udostępnili (bo nikt by wtedy nie kupił przez steama). Wniosek - na gry.wp.pl zamieścili HL nielegalnie (chyba, że mają pisemne pozwolenie Valve, w co baaardzo wątpię), albo coś pomyliłeś, np. to jest tylko jakiś patch albo mod.
Chyba, że chodzi Ci o to "Half-Life (Half-Life Dedicated Server v4.1.1.0 (Win32), pełna wersja, PC, Akcja)" - to są pliki do postawienia serwera dedykowanego (jak postawisz taki serwer na np. swoim komputerze, to inni będą mogli dołączać do gry na nim postawionej, ale sam nie będziesz mógł grać na tym komputerze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 13:41, Blackhand napisał:

> mam pytanko: czy Half-Life jest darmowy? bo na steamie jest płatny. a na gry.wp.pl jest
do
> pobrania ale nie działa. proszę o szybką odpowiedź
>
Chyba sam sobie odpowiedziałeś - skoro twórcy ciągle go sprzedają, to na pewno nie jest to
abandonware, za darmo też go na pewno nie udostępnili (bo nikt by wtedy nie kupił przez steama).
Wniosek - na gry.wp.pl zamieścili HL nielegalnie (chyba, że mają pisemne pozwolenie Valve,
w co baaardzo wątpię), albo coś pomyliłeś, np. to jest tylko jakiś patch albo mod.
Chyba, że chodzi Ci o to "Half-Life (Half-Life Dedicated Server v4.1.1.0 (Win32), pełna wersja,
PC, Akcja)" - to są pliki do postawienia serwera dedykowanego (jak postawisz taki serwer na
np. swoim komputerze, to inni będą mogli dołączać do gry na nim postawionej, ale sam nie będziesz
mógł grać na tym komputerze).


tak, dokładnie o to mi chodziło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepsze darmowe gry - z pewnością najlepszą jest S.W.I.N.E taka strategia tylko w świecie świń i zajączków nie wiem czemu ale jakoś mi się ta gra skojarzyła z codename panzer(czy jakoś tak nie pamiętam jak się pisze drugi człon nazwy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 15:20, krzysiek-blitek napisał:

najlepsze darmowe gry - z pewnością najlepszą jest S.W.I.N.E taka strategia tylko w świecie
świń i zajączków nie wiem czemu ale jakoś mi się ta gra skojarzyła z codename panzer(czy jakoś
tak nie pamiętam jak się pisze drugi człon nazwy)

Codename Panzers
Pewnie Ci się skojarzyła dlatego , że oba tytuły stworzyła ta sama firma :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze jak właczyc m.u. ładuje sie bez konca,do serwera trz mnie niwpuszcza tylko loading i place weid, idzie zajoba dostac chodz to chyba dobra gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o pinballu windowsowym (3D Space Cadet).
Ostatnio jakoś znów zdaża mi się w to częściej grać.
Nawet ciekawsze to niż inne pinballe które przypominają standardowe flippery. Ciekawy pomysł z misjami (jakoś w innych pinballach się z tym nie spotkałem). Zastanawia mnie tylko jedna rzecz. Czy można do tej gry ściągnąć skądś inne stoły, bo ten standardowy się już powoli nudny robi.

Kiedyś też miałem manie grania w sapera. Niby prosta gierka a wciąga. No ale jakoś dawno w to nie grałem.

A jak chcecie darmowe gry (no ewentualnie prawie darmowe), to zaopatrzcie się w karty (jedyny wydatek) i grajcie z przyjaciółmi, rodziną, często ciekawiej niż na kompie się gra ;). A różnych rodzajów gier jest mnóstwo (i do wielu zasady zapewne są gdzieś w internecie)
A takie pasjanse w końcu też można składać w wersji analogowej, komputer do niczego nie jest potrzebny ;)

PS. Pinball i Saper to gry darmowe jak darmowe. Najpierw trzeba mieć Windowsa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajna jest Pogo Sticker, ostatnio opisywali w CDA(króciutki tekścik jak zawsze :P) tyle, że jest w niej tylko 12 pozioów ;( a chętnie pogralbym dalej :) polecam naprawde wciaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 11:48, Feniks napisał:

A co myślicie o pinballu windowsowym (3D Space Cadet).
Ostatnio jakoś znów zdaża mi się w to częściej grać.
Nawet ciekawsze to niż inne pinballe które przypominają standardowe flippery. Ciekawy pomysł
z misjami (jakoś w innych pinballach się z tym nie spotkałem). Zastanawia mnie tylko jedna
rzecz. Czy można do tej gry ściągnąć skądś inne stoły, bo ten standardowy się już powoli nudny
robi.

Kiedyś też miałem manie grania w sapera. Niby prosta gierka a wciąga. No ale jakoś dawno w
to nie grałem.

A jak chcecie darmowe gry (no ewentualnie prawie darmowe), to zaopatrzcie się w karty (jedyny
wydatek) i grajcie z przyjaciółmi, rodziną, często ciekawiej niż na kompie się gra ;). A różnych
rodzajów gier jest mnóstwo (i do wielu zasady zapewne są gdzieś w internecie)
A takie pasjanse w końcu też można składać w wersji analogowej, komputer do niczego nie jest
potrzebny ;)

PS. Pinball i Saper to gry darmowe jak darmowe. Najpierw trzeba mieć Windowsa ;)


no w pewnym sensie nie darmowe, bo trzeba mieć kilkaset złotych żeby kupić Windows''a ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować