Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalnie: 10 map i 7 trybów rozgrywki w Battlefield 4 w dniu premiery

13 postów w tym temacie

@wojtas - Dokładnie. Co mnie osobiście cieszy, bo w CoD lubiłem ten tryb :P Będzie spokojniejsza rozgrywka troszkę, więcej napięcia. Pewnie też bez pojazdów zrobią i na mniejszych mapkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Defuse? Bez respawnu? Ile ja na taki tryb czekałem, w codzie kochałem go, zawsze wywoływał największe emocje, i niewątpliwe że brak respawnu spowoduje bardziej spokojną, taktyczną rozgrywke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli o jedną więcej niż w "trójce". Dobrze, że usługa Premium będzie przechodziła do "czwórki", nie trzeba będzie znowu za nią płacić. Wystarczy kupno samej podstawki. Byle do bety. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@PETRAS

Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Usługa premium przechodzi tylko wtedy gdy kupisz BF 4 PREMIUM na PS3, a następnie przesiądziesz się na PS4 (i to chyba za małą dopłatą?).

@Zdenio

Też jestem zadowolony :) swego czasu ogrywałem tylko i wyłącznie S&D w CoD: MW4. I tak jak mówisz... w BF4 będzie to zapewne tryb na okrojonych mapach, bez pojazdów, a grupa atakująca będzie miała za zadanie nie podłożenie ładunku, a jego rozbrojenie - jak sama nazwa wskazuje :) ciekawe czy będzie możliwość reanimacji poległych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czyli o jedną więcej niż w "trójce". Dobrze, że usługa Premium będzie przechodziła do
> "czwórki", nie trzeba będzie znowu za nią płacić. Wystarczy kupno samej podstawki. Byle
> do bety. :D

Chciałbym, żeby tak było :X .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czyli o jedną więcej niż w "trójce". Dobrze, że usługa Premium będzie przechodziła do
> "czwórki", nie trzeba będzie znowu za nią płacić. Wystarczy kupno samej podstawki. Byle
> do bety. :D
Marzenie. Niestety zbyt wygórowane. Niestety masakrą jest płacić ponad 300zł za dostęp do całej zawartości gry... Mimo to kocham BFa! :) A tryb Defuse to coś, czego mi brakowało w tej serii. W America''s Army zawsze dawał wiele emocji, w końcu każdy uważał na zdrowie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Hmmm Defuse... brak spawn''ów - czyli takie search & destroy znane z call of duty?
Czyli to co z Counter Strike mapy de_xxx chciałeś powiedzieć :)

Ciekawi mnie ten tryb i w sumie po wielu godzinach spędzonych nad rush`em w końcu może znajdzie się tryb bardziej... taktyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować