Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pecetowa wersja Watch Dogs zostanie ulepszona przez Nvidie

29 postów w tym temacie

zależy bo u mnie na 1440x900 z physx on na pierwszym ustawieniu w Borderlands 2 to jeszcze idzie grać bo średnie 30 fps ale pic polega na tym że jeden cholerny update sterowników wszystko schrzanił i nie szło grać. Bez tego to gram max detale AAx0-AAx2(zależy od sterów jakich AMD wydaje) AFx16 1080p.

Żeby nie było komp
Phenom II x3 720 2,8 Ghz
4GB RAM DDR2 1066
Vtx HD 6770 1 GB GDDR5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2013 o 15:19, Numenpl napisał:

zależy bo u mnie na 1440x900 z physx on na pierwszym ustawieniu w Borderlands 2 to jeszcze
idzie grać bo średnie 30 fps ale pic polega na tym że jeden cholerny update sterowników
wszystko schrzanił i nie szło grać. Bez tego to gram max detale AAx0-AAx2(zależy od sterów
jakich AMD wydaje) AFx16 1080p.

Żeby nie było komp
Phenom II x3 720 2,8 Ghz
4GB RAM DDR2 1066
Vtx HD 6770 1 GB GDDR5


Mam Intela i GeForce, więc może dlatego u mnie jest lepiej
z drugiej strony, wczoraj mi chrupał ( a nawet klatkował )" Batman Arkham City ", więc każdy sprzęt potrafi zaskoczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> DeithWX--> Ale przecież Physix można w każdej chwili wyłączyć w opcjach, nikt nikogo
> nie zmusza do jego używania......tak jak np technologie TressFX która jest specjalnie
> optymalizowana pod karty AMD
Nie zrozumiałes mnie (bo się źle wypowiedziałem) - wkurza mnie to, że własnie NIE mam physixa, bo byłem głupi i kupiłem kartę AMD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wszystkojest przewidywalne nvidia specialnie bedzie wyciskac soki z gier takjakw crysisie 3 zeby od dziecki troli wyciagnac kase na karty graficzne ktore predzej czy pozniej od mamy wyciagna a codografiki jakbyla by taka roznica ze na nowych konsolach jest grafika typu contra a na klockach taka next genowa towtedy moge zazdroscic. Ale taka roznica ze bedzie wiecej efektow czasteczkowych lub wieksza widocznosc to wole przezucic sie na nowe konsole tamprzynajmniej sa exklusiwy typu infamous... ktorych za chiny nie bedzie na pecetach co z tegoze pecety beda meic grafike lepsza jak jedyna fajna gra to bf4 ktora takze bedzie na konsolkach juz niemoge sie doczekac gry podobnej do GoW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej zastanawia czy gra będzie obsługiwała 64 bitowe. I ja tutaj nie piszę o takiej obsłudze że gra ma 32 bitowy exe i jakieś tam bajery które tylko na 64 bitowym systemie się odpalą ta do takich gier jak Crysis 2 i DoW2 między innymi. Bo jedynie to X Rebirth dla mnie podchodzi z next genowym podejściem jeśli chodzi o gry na PC. Czyli:

- Zrobili silnik który naprawdę wykorzystuje zalety danego API a nie wsadza na siłe dla reklamy jak reszta najnowsze mimo że 4/5 gry i tak wykorzystuje starsze wersje i ma przez to wujową optymalizację.
- Gra wykorzystuje DX9 co prawda ale jak patrzy się na ten trailer http://www.youtube.com/watch?v=S0LbJdidMMc to nie ma co narzekać na jakość grafiki. Zresztą w grze Wiedźmin 2 zabójcy królów nikt nie narzekał jakoś na grafikę mimo, że gra dx9 only!!!!
- No i najważniejsze gra wymaga 64 bitowy OS powód egosoftu jest raczej dosyć znany - cyrtolenie się z kodem robią grę która ma maksymalnie wykorzystać DX9, ma obsługiwać wiele rdzeni(w jednym trailerze jeden z twórców zażartował z 32 rdzeniami) oraz najważniejsze cholerna stabilność!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2013 o 16:02, Janek_Izdebski napisał:

To pewnie gra będze niegrywalna na kartach od ATI/AMD. Coś jak swego czasu z "Rage''m."
Szkoda... :(

Spoko Watch dogs to nie OpenGl z którym nvidia i amd ma problem w sferze sterowników że trzeba czekać tydzień na hotfix by grać na 8k teksturach w 1080p i mieć 60fps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mam nadzieję, że "WD" zostanie dobrze zoptymalizowane pod karty ATI/AMD. W końcu nowa generacja ma karty od AMD, więc pewnie na PC w przypadku kart tej firmy nie będzie dużego problemu z przeportowaniem kodu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a próbowałeś ze sterami physx kombinować mi te pomogły w borderlands 2
http://www.nvidia.com/object/physx-9.12.1031-legacy-driver.html

mam Kartę i CPU amd ale przynajmniej AAx0 reszta max i physx medium na 1440x900 pięknie działa na otwartych przestrzeniach XD u mnie maks 42 fps podczas zadymy ze spadkami do 29 fps czyli idzie grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować