Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA: - Wciąż wierzymy w markę Dead Space

13 postów w tym temacie

Problemem DS3 było to, iż gra była całkiem niezłym Mass Effectem ale niezbyt dobrym Dead Spacem. Brak klimatu horroru, poczucia zamknięcia, skupieniu się na ratowaniu własnego tyłka i przejście na postać ratującą cały wszechświat z romansem w tle było po prostu nudne i ograne. Jak powiedziałem na początku Dead Space 3 złą grą nie był, był tylko złym Dead Spacem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ma to wyglądać tak beznadziejnie jak w przypadku DS3 to niech sobie to w tyłek wsadzą. Ja nie chcę oglądać takiej profanacji. Zrobili coś świetnego a potem to zeszmacili. Wstyd i hańba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> EA doskonale wie jak niszczyć kolejne świetne marki, nic dziwnego, że w przypadku niektórych
> ich pazerność przyniosła straty ;D

Dokładnie, sami wpadają w pułapkę swojej głupoty. Sam mam dwie części DS, a po recenzjach i gameplayach trójki wiem że tej nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > EA doskonale wie jak niszczyć kolejne świetne marki, nic dziwnego, że w przypadku
> niektórych
> > ich pazerność przyniosła straty ;D
>
> Dokładnie, sami wpadają w pułapkę swojej głupoty. Sam mam dwie części DS, a po recenzjach
> i gameplayach trójki wiem że tej nie kupię.

I słusznie, w trójcę ukopali wszystko co było fajne w poprzednich częściach. Nawet fabuła nie była ciekawa. Trzymaj się od tego z dala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem dosłownie przed chwilą grę z Dead Space w tytule która podobno jest trzecią częścią. Bardziej to wygląda na Dead Effet z bardzo słabym zakończeniem. EA mieliście formułę na świetną grę i oczywiście zrobiliście wszystko tak żeby to skopać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować