Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Reality Pump przejmuje piracką grę akcji Raven`s Cry! Są nowe screeny

10 postów w tym temacie

Noooo w końcu jakiś inny polski serwis niż cd craption (relacja z gamescom) pisze o tej zmianie :) Trzymamy kciuki za Reality Pump i oby Raven''s Cry okazał się lepszą produkcją, niż Moda na Asasynów, odcinek dwatysiącetrzystasiedemdziesiątypierwszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reality Pump to dobra firma. Two Worlds II i dodatek o piratach są świetne, co prawda Iron Sky im się nie udał, ale robili go tylko 7 miesięcy (czy 8), to cudów człowiek się nie spodziewał. Ciekaw jestem czy uda im się coś poskładać z tej gry, no i ciekawi mnie jak dawno przejęli projekt, bo z tego co pamiętam gra powstaje z licznymi problemami już kilka dobrych lat. Może być już więc za późno, żeby zrobić z tą grą coś dobrego, przypomnijmy sobie sytuację Duke Nukem Forevere, nawet Gearbooks nie pomógł.
Swoją drogą mam pytanie do autora tekstu, nie wiecie co dzieje się z tym Reality Pump, z pół roku temu ostatnio coś wspominali o Sacrel..... i wszystko się urwało, żadnych wiadomości filmów, strona nie aktualizowana, fb też nie . Mają jakieś problemy czy zaszyli się na Wawelu czy w podobnym miejscu i "przebudowują" swoje gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2013 o 16:16, Mamrot23 napisał:

Sorki za spam i mam nadzieje że bana nie dostanę ale chciałbym zaprosić na mój kanał
na youtube pod tym linkiem [m - 007]

Nie spamuj. Plus, znajdź sobie jakiś inny program do nagrywania, bo nikt nie będzie oglądał filmów z wielkim logo "ACTION" na ekranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2013 o 15:18, Jeffero napisał:

Na tych screenach/artach/coś czym to jest wygląda jak AC IV dla ubogich.


Co takiego Ci się w nich nie podoba? Mi jak najbardziej pasują. Nie każdy wydawca ma tyle hajsu, co Ubisoft. Na dodatek same obrazki prezentują się ładnie i mrocznie (ciekawa alternatywa dla kolorowego AC IV).
Zawsze chciałem pograć w jakąś dobrą grę z piratami w roli głównej, jednak nigdy nie udało mi się takiej znaleźć. Może, oprócz nowego Asasyna, to będzie właśnie ta produkcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować