Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wideo Sponsorowane: PlayStation Plus - bilet w jedną stronę do lepszego świata

15 postów w tym temacie

gram.pl

Wyobraź sobie świat, w którym nigdy nie doskwiera brak gier, bo przyjazne skrzaty co miesiąc dostarczają porcję starannie dobranych tytułów do ogrania. Niech zgadnę – to świat, w którym chciałbyś żyć? A co jeśli powiem, że dzieli Cię od niego naprawdę niewiele?

Przeczytaj cały tekst "Wideo Sponsorowane: PlayStation Plus - bilet w jedną stronę do lepszego świata" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po siódme, przestaniesz opłacać abonament i żegnasz się ze wszystkimi grami i chmurą, którą Skrzat zabiera w zad :)

PS. Mam PS+ i uważam, że jest to świetna inwestycja dla niedzielnych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Po siódme, przestaniesz opłacać abonament i żegnasz się ze wszystkimi grami i chmurą,
> którą Skrzat zabiera w zad :)
>
> PS. Mam PS+ i uważam, że jest to świetna inwestycja dla niedzielnych graczy.

Ale z drugiej strony około 200 zł rocznie to mniejsza cena niż nie jednej gry w sklepie, więc czemu miałbyś z tego rezygnować. Zwłaszcza, że tyle gier w tym jest.
Ja osobiście czekam na PS4 i odrazu wykupie sobie ten abonament

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie skorzystam z Playstation Plus. Był problem z Playstation store przez długi czas i Sony zrekompensowało kiedyś tam tym że wszyscy dostali Playstation Plus za darmo na miesiąc czy tam tydzień już nie pamiętam i do tego 2 pełne wersje gier Little Big Planet i Wipeout HD, nigdy nie miałem PS Plus bo wyglądało to dla mnie podejrzanie że przecież opłaca się bardziej wykupić PS Plus i kupić taniej te wszystkie gry naraz, te 2 gry które dostaliśmy zostały, ale inne gry zostały zablokowane z powodu skończenia się konta Playstation Plus. Taki bullshit ale ma sens, bo niby jak by mieli na tym zarabiać, żeby móc dalej grać w te gry musisz oczywiście kupić Playstation Plus na kolejny tydzień/miesiąc.

Ale głównie nie kupie Playstation Plus dlatego że co miesiąc dodają jakieś nowe gry czasami za darmo a czasami za dużo mniejszą cenę, ale co z tego skoro ja ściągam dema gier żeby przetestować, oglądam na Youtube gameplaye i wszystkie gry są do dupy!!! Nie mam na myśli tych gier tylko z Playstation Store chodzi mi o wszystkie gry jakie mamy na rynku, co 100 gier jedna mi się spodoba koniec. Dla mnie niema sensu wykupywania Playstation Plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja niestety nie skorzystam z Playstation Plus. Był problem z Playstation store przez
> długi czas i Sony zrekompensowało kiedyś tam tym że wszyscy dostali Playstation Plus
> za darmo na miesiąc czy tam tydzień już nie pamiętam i do tego 2 pełne wersje gier Little
> Big Planet i Wipeout HD, nigdy nie miałem PS Plus bo wyglądało to dla mnie podejrzanie
> że przecież opłaca się bardziej wykupić PS Plus i kupić taniej te wszystkie gry naraz,
> te 2 gry które dostaliśmy zostały, ale inne gry zostały zablokowane z powodu skończenia
> się konta Playstation Plus. Taki bullshit ale ma sens, bo niby jak by mieli na tym zarabiać,
> żeby móc dalej grać w te gry musisz oczywiście kupić Playstation Plus na kolejny tydzień/miesiąc.
>
> Ale głównie nie kupie Playstation Plus dlatego że co miesiąc dodają jakieś nowe gry czasami
> za darmo a czasami za dużo mniejszą cenę, ale co z tego skoro ja ściągam dema gier żeby
> przetestować, oglądam na Youtube gameplaye i wszystkie gry są do dupy!!! Nie mam na myśli
> tych gier tylko z Playstation Store chodzi mi o wszystkie gry jakie mamy na rynku, co
> 100 gier jedna mi się spodoba koniec. Dla mnie niema sensu wykupywania Playstation Plus.
Jeśli będziesz chciał pociupać on-line na nowej konsoli to będziesz musiał kupić ten abonament.Przynajmniej tak mi wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ja niestety nie skorzystam z Playstation Plus. Był problem z Playstation store przez
>
> > długi czas i Sony zrekompensowało kiedyś tam tym że wszyscy dostali Playstation
> Plus
> > za darmo na miesiąc czy tam tydzień już nie pamiętam i do tego 2 pełne wersje gier
> Little
> > Big Planet i Wipeout HD, nigdy nie miałem PS Plus bo wyglądało to dla mnie podejrzanie
>
> > że przecież opłaca się bardziej wykupić PS Plus i kupić taniej te wszystkie gry
> naraz,
> > te 2 gry które dostaliśmy zostały, ale inne gry zostały zablokowane z powodu skończenia
>
> > się konta Playstation Plus. Taki bullshit ale ma sens, bo niby jak by mieli na tym
> zarabiać,
> > żeby móc dalej grać w te gry musisz oczywiście kupić Playstation Plus na kolejny
> tydzień/miesiąc.
> >
> > Ale głównie nie kupie Playstation Plus dlatego że co miesiąc dodają jakieś nowe
> gry czasami
> > za darmo a czasami za dużo mniejszą cenę, ale co z tego skoro ja ściągam dema gier
> żeby
> > przetestować, oglądam na Youtube gameplaye i wszystkie gry są do dupy!!! Nie mam
> na myśli
> > tych gier tylko z Playstation Store chodzi mi o wszystkie gry jakie mamy na rynku,
> co
> > 100 gier jedna mi się spodoba koniec. Dla mnie niema sensu wykupywania Playstation
> Plus.
> Jeśli będziesz chciał pociupać on-line na nowej konsoli to będziesz musiał kupić ten
> abonament.Przynajmniej tak mi wiadomo.
Jesli gra jest mmo nie trzeba miec plusa zeby grac online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS+ ma problem, za dużo dają świetnych gier :D Nie ma kiedy w tą ilość grać, szczególnie jeśli główną platformą w domu jest PC :) I na dodatek płaci się tylko raz na rok, nie jak w przypadku niektórych konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzadko można spotkać się z tak entuzjastycznym podejściem graczy do usługi abonamentowej. Sony faktycznie musiało zrobić dobrą robotę, jak wpadnie mi w łapki PS4 to też pewnie wykupię jeśli faktycznie będą fajne gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Czy te gry zostają na zawsze póki mam abonament? Bo coś przeczytałem że wystarczy dodać do listy ściągania i już ta gra zostaje na koncie puki się opłaca? Żałuję że wczesniej PS+ nie wykupiłem bo już sporo tytułów przepadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2013 o 00:27, killer112 napisał:

Mam pytanko. Czy te gry zostają na zawsze póki mam abonament? Bo coś przeczytałem że
wystarczy dodać do listy ściągania i już ta gra zostaje na koncie puki się opłaca? Żałuję
że wczesniej PS+ nie wykupiłem bo już sporo tytułów przepadło.

Zostaje już na zawsze, ale żeby grać musisz mieć wykupiony abonament. Jak Ci się skończy, gra się zamrozi, i odblokuje się z powrotem dopiero po wykupioniu kolejnego okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować