Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Killer Instinct to największe demo na świecie - twierdzi Microsoft

10 postów w tym temacie

"Jeżeli to wszystko na co masz ochotę, to dlaczego miałbyś płacić za to pełną wartość 40 dolarów? Płacisz piątaka i masz Thunder. Gdy jednak się zdecydujesz na zakup paczki za 40 dolarów, dostaniesz prawie wszystko - pozostanie kilka rzeczy opcjonalnych do kupienia, ale nie będziesz musiał niczego opłacać."

m$ chyba to robi specjalnie... przecież co ktoś od nich się nie odezwie, to jakieś jaja z tego wychodzą.

Gra nie jest f2p, ale jest do ściągnięcia i grania za darmo.
Gra nie ma mikrotranzakcji, ale można kupować postacie za 5 dolców sztuka.
Całą gre można kupić za 40 dolców, ale nie całą bo są rzeczy "opcjonalne".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhm, Killler Instinct rozpoczął swoją przygodę chyba jeszcze na SNES, niewiele po pierwszym MK... I był wtedy równie dobrą marką ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od poczutą kłamią. " Jeśli będziesz chciał kupić naszą grę, to będziesz mógł i będzie twoja." Ok. To a chcę kupić. Co oznacza, ze będę mógł ją sprzedawać w dowolniej liczbie kopii, a MS utraci te prawa. No i będę miał prawo do całego uniwersum. We wszystkich umowach jest napisane, ze kupuje się prawo do korzystania z programu, a nie program. I owszem posiada się je, ale nie grę (to tak jakbyś wynajmując pokój w hotelu twierdził, że kupujesz hotel). Co więcej (i pomijając przetoczone kwestie językowe sprawy) gry F2P nadają każdemu użytkownikowi prawo do korzystania z gry bezpłatnie. wieć w obu przypadkach gracz ma takie same prawa.
A koniec to już kompletne chrzanienie. "Gdy jednak się zdecydujesz na zakup paczki za 40 dolarów, dostaniesz prawie wszystko - pozostanie kilka rzeczy opcjonalnych do kupienia, ale nie będziesz musiał niczego opłacać. " Czyli - "Za 40$ sprzedamy ci całą grę, ale właściwie nie całą, o pozostawimy sobie coś jeszcze do sprzedania, ale nie musisz za to płacić" No, jasne. Ale nie będę tego miał, nie? I to nawet nie są DLC, tylko jawne ULC. Więc niby jakim cudem mam uznać, ze zapłaciłem za całą grę? P:oza tym jak to sie ma do tych zdań:
"Jeżeli to wszystko na co masz ochotę, to dlaczego miałbyś płacić za to pełną wartość 40 dolarów?" - całą, czy prawie całą?
"Nie ma tu miejsca na drobne transakcje, dzięki którym coś tam później odblokujesz" - poza tymi "paroma rzeczami do odblokowania?
No a osobiście wolę albo F2P, albo płatną. Płatna gra z "paroma rzeczami do odblokowania" i bezpłatnym demem to torchę nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A ja powiem niech się pocałują w dupę xD. Stworzyli jakiegoś klona mortal kombat i za
> to chcą kasę, oryginał zawsze pozostanie lepszy.

Wiesz Mortala nie da się sklonować bez urazy, ale MK po za tymi fajnymi łamanimi szczęk i kość,masy krwi , wykończeniami to ta gra by umierała. Weż naprzykład sposób poruszania się postaci nie zmienny od lat jak by sra.. w gacie, banalne ataki na których nie trzeba sie męczyć by coś wykonać. W necie ludzie spamujący jeden cios bo czasem więcej nie potrzeba. Nowy mortal miał tak wyglądać ale szczeże czy to w wersji 3D czy 2D ciągle jest to samo.

Co do Killer Instinct widać ze gra jest szybsza i będzie bardziej bazować na stylu gry SF, szy gier arc system gdzie troszkę trzeba będzie wcisnąć więcej niż 2 strzałki by coś zrobić więc z mortalem bym tego nie poruwnywał.

Co do wypowiedzi producenta to częściowo można by się zgodzić. Jak ktoś chciał by tylko grać 2 postaciami to miało by to może jakiś sens w jego wypowiedzi.

Nie mniej to cięrzko zrozumieC :D (Gdy jednak się zdecydujesz na zakup paczki za 40 dolarów, dostaniesz prawie wszystko - pozostanie kilka rzeczy opcjonalnych do kupienia, ale nie będziesz musiał niczego opłacać.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować