• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
szajk

Steam włąmanie na konto

Pytanie

Mam problem podczas korzystania z servisu dota trade wszedlem na link 1 uzytkownika ktory mi go wyslal i wszedlem moje konto steam zostalo zablokowane na jakies 7-10 m i pisalo mi ze niemoge z niego kozystac poniewaz ktos inny z niego korzysta na innym komputerze po 7-10 m konto sie odblokowalo ale musialem zmienic poczte poniewaz byla zupełnie inna. a nastepnie zauwazylem ze bylem offline przez nastepne 5 m potem nagle okazalo sie ze 3 gry zaczely sciagac pliki niewiem czy to byl ubdejt czy nie ale wydawalo sie to dziwne ze 3 gry naraz mialy ubdejt pytajac znajomych o to powiedzieli mi ze nie mieli zadnych ubdejtow wiec niewiem potem steam zaczol mi sie crashowac aktualnie usunolem folder steam . niewiem co robic dalej napisalem do steama to co tu widzicie prosze o rady i pomoc jesli mozecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Walczac dzis do 3 nad ranem udało mi sie usunac 7 trojanow i jeden program sterujacy tej mendy ale mam pewne obawy ze jak zaczne znowu sciagac te gry to sciagne te programy znowu ? czy nie ? czy co powinienem zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.08.2013 o 08:09, szajk napisał:

co powinienem zrobic ?

Przede wszystkim nauczyć się pisać. Naprawdę ciężko zrozumieć o co ci chodzi. 0 interpunkcji i błędów też niemało. Jak masz jakieś trojany to najlepiej reinstall windowsa oraz całkowicie usunięcie Steama. I jeszcze raz. Naucz się pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wyczyść system. Najlepiej całkowita reinstalacja.
- Zmień pocztę przypisaną do steam.
- Zmień hasło steam.
- Zmień hasło nowej poczty.
- Naucz się raz na zawsze nie klikać w nieznane linki.
- Kup słownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.08.2013 o 08:09, szajk napisał:

Walczac dzis do 3 nad ranem udało mi sie usunac 7 trojanow i jeden program sterujacy
tej mendy ale mam pewne obawy ze jak zaczne znowu sciagac te gry to sciagne te programy
znowu ? czy nie ? czy co powinienem zrobic ?

Jak na nowo zainstalujesz steam po uprzednim odinstalowaniu i skasowaniu foldera i przeskanowaniu systemu antyvirem,to steam zainstaluje (ściągnie)gry ze swoich serwerów bez trojanów.
Włącz steam guarda to się nie włamią no chyba,że mają hasło na twój adres email

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.08.2013 o 08:09, szajk napisał:

czy co powinienem zrobic ?

Jeżeli nie masz czystego komputera lub telefonu z dostępem do internetu to ściągasz Linuxa Live CD (Ubuntu wystarczy), wypalasz na płytę, uruchamiasz z tej płyty komputer i w czystym systemie zmieniasz hasło do maila i uruchamiasz Steam guard na koncie Steam.
Potem podpinasz pod USB pendrive''a, formatujesz go, ściągasz na niego instalator antywirusa jakiegoś i wszystkie sterowniki do płyty głównej, jeżeli nie masz ich na jakiejś płycie. Odpinasz pena, odłączasz internet, restartujesz komputer, formatujesz dyski (a przynajmniej ten systemowy) i wgrywasz od nowa system. Jeżeli nie sformatowałeś pozostałych partycji i nie możesz odłączyć dysków dodatkowych, to NIE WCHODZISZ NA NIE do czasu, aż nie zainstalujesz z pena (którego nie podłączyłeś w Windowsie po ostatnim formatowaniu oczywiście) i instalujesz sterowniki oraz antywirusa, podpinasz internet, aktualizujesz antywirusa i dopiero wtedy wykonujesz pełne skanowanie wszystkich dysków, kasując zainfekowane pliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować