Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy wymagania sprzętowe gry Pro Evolution Soccer 2014

8 postów w tym temacie

No nareście inne wymagania minimalne od geforca8800 coś się zaczyna zmieniać:). Teraz niech EA odpowie czemu nie mogli dać nowego silnika na fife 14 skoro da się tak zoptymalizować kod aby wymagania BYŁY ŚMIESZNIE NISKIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No nareście inne wymagania minimalne od geforca8800 coś się zaczyna zmieniać:). Teraz
> niech EA odpowie czemu nie mogli dać nowego silnika na fife 14 skoro da się tak zoptymalizować
> kod aby wymagania BYŁY ŚMIESZNIE NISKIE
EA, już mówiło czemu nie dali nowego silnika na PC i konsole starej generacji. Nie dali na PC ponieważ większość osób ma słabsze PC i przez to nie mogli zagrać w fifę na nowym silniku i by mieli mniejszy hajs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2013 o 09:44, Titanton napisał:

> No nareście inne wymagania minimalne od geforca8800 coś się zaczyna zmieniać:).
Teraz
> niech EA odpowie czemu nie mogli dać nowego silnika na fife 14 skoro da się tak
zoptymalizować
> kod aby wymagania BYŁY ŚMIESZNIE NISKIE
EA, już mówiło czemu nie dali nowego silnika na PC i konsole starej generacji. Nie dali
na PC ponieważ większość osób ma słabsze PC i przez to nie mogli zagrać w fifę na nowym
silniku i by mieli mniejszy hajs.

Ta a karte graficzną na zalecanych która kosztuje 200 zł na allegro czy procek za 160 też za wysoki wydatek. To jest pseudo wypowiedź pseudo fachoca od EA i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > No nareście inne wymagania minimalne od geforca8800 coś się zaczyna zmieniać:).
>
> > Teraz
> > > niech EA odpowie czemu nie mogli dać nowego silnika na fife 14 skoro da się
> tak
> > zoptymalizować
> > > kod aby wymagania BYŁY ŚMIESZNIE NISKIE
> > EA, już mówiło czemu nie dali nowego silnika na PC i konsole starej generacji. Nie
> dali
> > na PC ponieważ większość osób ma słabsze PC i przez to nie mogli zagrać w fifę na
> nowym
> > silniku i by mieli mniejszy hajs.
> Ta a karte graficzną na zalecanych która kosztuje 200 zł na allegro czy procek za 160
> też za wysoki wydatek. To jest pseudo wypowiedź pseudo fachoca od EA i tyle w temacie

A zdajesz sobie sprawę, że niektórzy mają kompa z przed 3 lat powiedzmy i zmieniając procesor są zmuszeni kupić też nową płytę główna bo Socket już nie pasuje do nowego procka ? Do tego potem najczyściej dochodzi musowa wymiana ramu przykładowo z ddr2 na 3 wiec kolejny wydatek no i karta graficzna. Wiec to tak jak by kupić całego kompa sama wymiana procka i karty graficznej to był by pikuś. Nie zawsze jest tak kolorowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serafin1209,

No, ja się na tym przejechałem kupując nowe procka i płytę główną trzeba było jeszcze ramy wymienić(karta graficzna pasowała). Teraz wiem, że przy wymianie płyty głównej, trzeba tak naprawdę nowego kompa kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co ze wsparciem starszych sprzętów? Patrzyłem w komparator kart graficznych i mój Radeon HD3870 jest wydajniejszy niż te karty w zalecanych, więc teoretycznie powinno spokojnie działać. Chyba, że dla takich dziadków nie będzie wsparcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować