Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Need For Speed: Underground 3 możliwy pod jednym warunkiem

54 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2013 o 15:01, Speed565 napisał:

Wszyscy tylko o tuningu, a czemu ludzie wspominają Underground, a nie kolejne części
jak U2 czy Carbon? Bo U2 pod względem zabawy był gorszy od jedynki. Modyfikacja aut była
dodatkiem. Siłą tej pierwszej były dynamiczne wyścigi (grafika i dźwięk) i dobrze zaprojektowane
trasy!

Underground 2 był o tyle "zepsuty", że tuningowanie aut (czyli clou całej gry) było prawdziwą męką. Chcesz sobie kupić i stuningować samochód? Najpierw musisz znaleźć i dojechać do sklepu z samochodami. Później musisz znaleźć i dojechać do warsztatu silnikowego. Później musisz znaleźć i dojechać do lakierni. Później musisz znaleźć i dojechać do sklepu z bodykitami. A na końcu musisz znaleźć i dojechać do sklepu z akcesoriami.

Miasto powinno być żywe, ciekawe i zachęcać do jeźdżenia po nim, a to z Underground 2 było bardzo irytującym systemem menusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2013 o 13:53, Madoc napisał:

Jak sam napisałeś, Aston Martin był dopiero w Carbonie


Nie, Aston Martin jest od pierwszego Most Wanted. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2013 o 15:54, Cygi napisał:

Nie, Aston Martin jest od pierwszego Most Wanted. :)

Masz rację. Ogólnie chodziło mi o to, że w Undergroundzie były bardziej przyziemne pojazdy, nadające się do tuningu, ale faktycznie, supercary pojawiły się już w MW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

15 milionów to chyba osiągalny rezultat pod warunkiem, że będzie to produkcja niemal identyczna do poprzednich Undergroundów, z wyjątkiem oczywiście grafiki oraz liczby i konkretnych samochodów. Innymi słowy najlepiej byłoby stworzyć jeszcze raz to samo tylko powiększyć wszystko dwukrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2013 o 16:28, Sarturias napisał:

15 milionów to chyba osiągalny rezultat pod warunkiem, że będzie to produkcja niemal
identyczna do poprzednich Undergroundów, z wyjątkiem oczywiście grafiki oraz liczby i
konkretnych samochodów. Innymi słowy najlepiej byłoby stworzyć jeszcze raz to samo tylko
powiększyć wszystko dwukrotnie.

Wątpliwe. Underground 1 sprzedał 4 miliony. Underground 2 sprzedał 6 milionów. Hot Pursuit sprzedał 8 z hakiem. Raczej nie daliby rady podwoić tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2013 o 17:07, PokerMorda napisał:

Nareszcie oficjalne stanowisko! I fanboye mogą się zamknąć ze swoimi błaganiami...

Powiedz jaki cel ma twój post poza rozpoczęciem shitstormu? Tu nie chodzi o fanboy''i ale raczej o to że ludzie chcą powrotu naprawdę dobrego NfS i to w konkretnej formie a nie takiego jechania na tytule jak nowe Most Wanted.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oo to jest to! :)
Ludzie, może zrobimy ogólnoświatowy strajk - nie kupimy tegorocznego "speeda", shejtujemy go, i powiemy, że nie tego oczekiwaliśmy. I to ich może ruszy i zrobią w przyszłym roku wyczekiwaną kontynuację Undergund''a :) Co wy na to?!
PS dawajcie lajki <lol2>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że jest szansa. Jak nawet dojdzie do premiery to będzie to totalna kaszana tak jak to było z Most Wanted (v2).

Jak chcą zrobić U3 to niech zrobią U3 na wzór U2+MW(v1)+Carbon z naciskiem na Carbon i U2, a nie Hot Persuit (v3) który jest odgrzebywanym i modyfikowanym kotletem od paru lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy Underground to była świetna mieszanka dobrze zaprojektowanych tras, dynamicznej rozgrywki, bogatych opcji tuningowych i znakomitej muzyki :D Tak dobrze wspominam jeszcze tylko oryginalnego MW. A teraz? Z zakupu kolejnych NFS-ów rezygnuję po zobaczeniu pierwszych gameplayów. EA ie ma pomysłu na rozwój tej serii.
Ale to ich decyzja, żeby produkować kolejne mocno przeciętne gry, zamiast zrobić jedną porządną :D Nie wiem, może taka strategia się opłaca. Może Codemasters powinni coś takiego zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2013 o 21:42, pawbuk napisał:

Ale to ich decyzja, żeby produkować kolejne mocno przeciętne gry, zamiast zrobić jedną porządną :D

No ba, przychodzą rano do biura i na zebraniu mówią "okej, firma, w tym roku robimy NFSa na 6/10. Jak będzie lepszy, to wylatujecie".

Dnia 28.08.2013 o 21:42, pawbuk napisał:

Może Codemasters powinni coś takiego zrobić...

Heh, IMO od kilku lat już tak robią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2013 o 22:34, Dared00 napisał:

No ba, przychodzą rano do biura i na zebraniu mówią "okej, firma, w tym roku robimy NFSa
na 6/10. Jak będzie lepszy, to wylatujecie".


Nie o to mi chodziło :D Szef studia mającego robić kolejnego NFS-a przychodzi do szefa EA i mówi:
- Szefie, potrzebne mi 100 milionów dolarów na zrobienie porządnej gry.
Szef EA na to:
- Co, 50? Po co Ci 20, skoro wystarczy Ci 10? No masz 5 milionów i spadaj :D
Moim zdaniem tak to wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Nareszcie oficjalne stanowisko! I fanboye mogą się zamknąć ze swoimi błaganiami...
>
> Powiedz jaki cel ma twój post poza rozpoczęciem shitstormu? Tu nie chodzi o fanboy''i
> ale raczej o to że ludzie chcą powrotu naprawdę dobrego NfS i to w konkretnej formie
> a nie takiego jechania na tytule jak nowe Most Wanted.

Nie chodzi o żaden Shitstorm. Rozumiem ludzi którzy sobie marzą o NfS U3, ale kiedy jedyne co widzę na necie to wylew agresji i hejtu na nowe NfS, no to sorry o autorach tych postów mogę powiedzieć tylko - Fanboye.

Raz spotkałem nawet kolesia który - prosto z mostu - powiedział że pierwszym NfS był Underground a te poprzednie się nie liczą bo - cytuję - "Ta, stare gry się nie liczą, bo mają kwadratową grafikę bez 1920x1200, wygładzania krawędzi i HDR.".

Co do tego co mówisz o ludziach - większość tych osób po prostu wylewa swoją nienawiść, swoje żądania "MY CHEMY UNDERGROUND 3". Nie spotkałem jeszcze nikogo kto miałby dobrą argumentację dla tej prośby, widziałem tylko komenty pisane przez gimbazjalistów i innych - jak już powiedziałem - Fanboy''ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2013 o 11:37, PokerMorda napisał:

Co do tego co mówisz o ludziach - większość tych osób po prostu wylewa swoją nienawiść,
swoje żądania "MY CHEMY UNDERGROUND 3". Nie spotkałem jeszcze nikogo kto miałby dobrą
argumentację dla tej prośby, widziałem tylko komenty pisane przez gimbazjalistów i innych
- jak już powiedziałem - Fanboy''ów.

A jaką sobie wyobrażasz dobrą argumentację w tej sytuacji, skoro ludzie po prostu chcą pograć w nowego Undergrounda?

"-Dzień dobry, chciałbym kupić mleko. -A jak pan to uargumentuje?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować