Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Need For Speed: Underground 3 możliwy pod jednym warunkiem

54 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2013 o 11:37, PokerMorda napisał:

Raz spotkałem nawet kolesia który - prosto z mostu - powiedział że pierwszym NfS był
Underground a te poprzednie się nie liczą bo - cytuję - "Ta, stare gry się nie liczą,
bo mają kwadratową grafikę bez 1920x1200, wygładzania krawędzi i HDR.".


Tylko, że ten koleś sam wtopił, ponieważ NFS U1 nie oferował tak dużej rozdziałki. :D
Bodajże do 1200 razy coś tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce argumentację za U3 to proszę:
- Underground 2 swego czasu też był uznawany za słabego, jednak po roku ludzie uznali, że to była najlepsza część serii. To już powinno być sygnałem dla EA do stworzenia kontynuacji.
-Wieś tuning wielu dalej się podoba.
Po prostu dla tych lepszych aut, typu lamborghini veneno można by ograniczyć tuning do zestawów karoserii,autosculptu, kolorów i naklejek.
Dla tych, typu punto Evo, nowy ford focus, oraz muscle carsów, dać więcej opcji, jak osobne części(spoiler, progi oraz zderzaki) oraz ich sculpt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby dali NFS UG3 (lepsze, nie gó*no jak NFSMW2012) to bym na 100% kupił, a w tym roku będzie 6 lat, od kiedy nie kupowałem gier (medżik torent).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

15 milionów byłoby osiągalne gdyby wrzucić w to jeszcze marketing porównywalny do tego z BF4 - codziennie 30 sekundowe filmiki w których ludzie mówią "ŁAŁ MOŻNA SIĘ ŚCIGAĆ - Only in Underground 3" :D ale tak na serio to chciałbym Underground 3 tylko na silniku użytym w NFS : Rivals a nie Frostbite 3 ale to nie jest koncert życzeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie co do Frostible 2, Ale najlepiej były by auta coś takie jak w Carbonie po pokonaniu 2/3 przeciwnika i z tuningu możliwość całkowitego przerabiania silnika ale nie gary na wierzchu choć to fajny pomysł chodzi mi o to że można ustwiać zapłon mieszanke paliwa, zawieszenie i tak jak to było w underground 2 na bieżni tylko bardziej rozbudowane itp i tworzenie własnych ekip online i tworzenie własnych naklejek gangowych i montowanie spolierów oraz alufelg i odpowiednich opon do danego wyścigu nie tylko dla leprzej jazdy ale równierz żeby nie spowodować wypadku a w samochodach powinno sie kontrolować el. eksplatacyjnych , no taki symulator Undergrandowych wyścigów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie z kolei po nocach sni sie niepowtarzalny klimat UG2, ktory byl ziszczeniem wolnosci. Mokre ulice, genialny soundtrack, miasto i zcustomizowany szybki woz.

Panowie z EA chca nam powiedziec, ze tuning samochodowy jako trend medialny juz mial swoje 5min za sprawa F&F, gier typu Midnight Club czy Juiced. Moda poprostu sie skonczyla, zapominaja jednak, ze milosnicy samochodow nie podazaja za moda. Tuning bedzie zawsze mial swoich zapalencow. Szkoda, ze NFS nie jest adresowany do zapalencow, tylko poprostu graczy...

Licze na UG3, jednak jesli dostane znow gre gdzie beda auta tylko pokroju MaRussia czy Veyrona to zawsze pozostanie mi Forza Horizon 2, ktora wiem, ze nie rozczaruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co w ogóle myśleć o tym. Po tym jak zrobili Most Wanted w 2012 roku to średnio mi się chcę wierzyć by wskrzesili tę "moc" która była w poprzednich częściach (w dół) Do starego Most Wanted wracam co jakiś czas, w tego z 2014 nie dało się grać. Zero fabuły, denerwujący system jazdy. Jedynymi plusami było Porsche 911 Carrera S i przerobiona piosenka Calvina Harrisa w ścieżce dźwiękowej. I tyle. Jeszcze wkurzające szukanie samochodów. To był już szczyt który zmusił mnie do włączenia trybu boga (Panel sterowania) i zaczęcia inkantacji zaklęcia odinstalowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2015 o 18:15, aniol194 napisał:

Nie wiem co w ogóle myśleć o tym.

Masz krótki staż, więc potraktuj to nawet nie jako upomnienie a wyjaśnienie zasad Regulaminu. Necro-posting, czyli odgrzebywanie tematu porzuconego bez wyraźnej potrzeby jest uznawane za nieodpowiednie zachowanie na forach. Szczególnie dotyczy to newsów, a że nie pojawiły się żadne nowe informacje dotyczące tej gry i sprawy, więc lepiej taki temat pozostawić bez odgrzebywania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież Forza Horizon też ma tuning i dzięki możliwości dodawania tylu naklejek, dzięki dobrej muzyce, którą można było sobie wybrać jak w radiu, dzięki bodykitom stała się dla niejednego najlepszą grą wyścigową wszechczasów. Wystarczy po prostu znaleźć granicę, między przesadą, a ładnymi możliwościami tuningowymi. Jeśli dali radę z Forzą, to i Need For Speed może znaleźć tą granicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować