Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Borderlands 2 GOTY oficjalnie! Znamy datę premiery i zawartość

37 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2013 o 15:19, Dared00 napisał:

GOTY bez wszystkich dodatków, oboziu, ale gniew, skandal, granda, wow.

Fajnie że się nakręcasz. Jara Cię to ? Bo wiesz, ja póki co nigdzie nie widzę narzekań...
Tak w ogóle, ja jestem w stanie zrozumieć że edycja nie zawiera dodatków które jeszcze nie wyszły... jak ktoś będzie chciał to sobie dokupi, większości jednak wystarczy w zupełności to co jest w tej paczce. A jest tego sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest ogromna. Jedynka przy niej to mikrus. Wraz z fabularnymi DLC zrobienie wszystkiego tylko jedną postacią to spokojnie ponad 200 godzin rozgrywki. Jedną z sześciu. I to bez zbytniego farmienia.
Dalsze czekanie kompletnie nie ma sensu, chyba, że lubi się grać solo. Gorzej gdy przyjdzie ochota pobawić się publicznie - lista sesji będzie świecić pustkami, a fora znowu zaleje 3 lata po premierze "zagra ktoś?". Bleh.
Stosunek ceny do zawartości tej edycji powinien stanowić wzór do naśladowania, a nie do narzekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okładka miażdży, szkoda tylko, że edycja nie zawiera Premiere Club(chyba, że ta rozsypanka różnych dupereli, to Premiere Club, tylko chcieli listę wydłużyć), ale nie ma co narzekać. Pozostaje tylko czekać na informacje, co z przyszłymi DLC. Może przewidzą jakąś kulturalną zniżkę dla osób, które zakupią GOTY v1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2013 o 16:57, Aludra napisał:

200 godzin, chyba jak połowe czasu jesteś alt+tab, sporo przesadziłeś aope.


Uhm, nie :] Normal -> TVHM -> UVHM -> wszystkie DLC + bossowie raidowi. To jest minimum 200 godzin. Nie wspominam o farmie bo to...znacznie wydłuża całość i o wyzwaniach. I o aczikach :] Mam aktualnie prawie 730 godzin w BL2 i przez ten czas udało mi sie rozwinąć na 61 lvl tylko 2 postacie, jedną na 50 i jedną na 40 :] Sporo z tego to granie ze znajomymi i na publicznych sesjach, ale mimo wszystko :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czas edycji się skończył, a nie chciałem być gołosłowny :]

- Pierwszy jegomość na zrzutku to moja pierwsza postać, czyli penwie jak u większości zer0. No i niestety ogromny bład jednocześnie, bo imo zaczynając ta postacią można się zrazić do gry. No ale nie o tym. Zrobiłem nią wyłącznie podstawkę (ponieważ gdy nią grałem żadnych dlc jeszcze nie było). Bez przygotowanego sprzetu, "na żywca", czyli tak jak będa grali nowi gracze. Doszedłem do TVHM i chwile na nim pograłem. Efekt? Gra podaje, że łącznie zajęło mi to 3 dni, czyli 72 godziny. Nie liznąłem nawet DLC, ani raidowych bossów, ani farmy, ponieważ zwyczajnie nie wiedziałem jaki jest jej mechanizm (ta, teraz wydaje mi się to głupie ;) ).

- Druga postać to gunzerker, którym obecnie gram ze znajomym. Przebiegłem nim wyłacznie wątkiem głównym przez normal -> tvhm -> uvhm. Znając mechanizmy rzadzące grą, mając już odłożony sprzęt i...nie tykając żadnego fabularnego dlc. Ot, chciałem po prostu zacząć właściwą zabawe na UVHM. 63 godziny.

- Trzecia postać to tak naprawdę chronologicznie moja druga. Zrobiłem nią podstawkę i pierwsze DLC na normalu (ponieważ wtedy jeszcze nie było ich więcej), tvhm i pierwsze dlc i uvhm + 3 DLC. Trochę farmy i gry ze znajomymi. Nie miała wcześniej odłożonego sprzetu, przeszła przez prawie wszystkich raidowych bossów. 233 godziny.

- Czwarta postać. Moja obecna zabawka. Już wyposażona we wcześniej odłożony sprzęt, zrobiłem nią 3 DLC na TVHM (piratów, torque i tinę) i 3 na UVHM (ten sam zestaw) i obecnie będe zaczynał nią Hamerlocka. Głowna postać do gry w sieci. 221 godzin i wciąż bije.

Mam nadzieję, że pomimo kompresji obrazek będzie czytelny. Więc tak, uważam że 200 godzin na wszystko jedną, nową postacią to absolutne minimum :]

20130828173339

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ta rozsypanka zawiera "Premiere Club." DLC podnoszące level cap ma się ukazać 3 września w cenie 5 $/.

@aope
Chylę czoła. Jesteś prawdziwym mistrzem tej gry w takim razie i pisze to bez cienia sarkazmu. Ja wiele razy chciałem przysiąść do tej produkcji, ale zawsze wpadała mi do głowy myśl: "poczekam na kolejne DLC i zagram w całość." Poza tym, miałem też inne zobowiązania. I to był chyba potężny błąd. Mam chyba ponad rok do nadrobienia... ;D Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować