Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Powstanie next-genowy Battlefield 3? To nie miałoby sensu - ripostuje EA DICE

19 postów w tym temacie

"Poza tym, według Bacha, Battlefield 4 jest najzwyczajniej w świecie lepszy od swojego poprzednika."

Battlefield 4 lepszy od Battlefield 3? Odważne słowa! Musieli się pewnie sporo napracować, bo BF3 był najgorszą grą w jaką kiedykolwiek grałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Poza tym, według Bacha, Battlefield 4 jest najzwyczajniej w świecie lepszy od swojego
> poprzednika."

>
> Battlefield 4 lepszy od Battlefield 3? Odważne słowa! Musieli się pewnie sporo napracować,
> bo BF3 był najgorszą grą w jaką kiedykolwiek grałem...

No to chyba niewiele tych gier musiałeś odpalić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Battlefield 4 lepszy od Battlefield 3? Odważne słowa! Musieli się pewnie sporo napracować,
> bo BF3 był najgorszą grą w jaką kiedykolwiek grałem...

Troll harder :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jakto next genowy bf3 nie powstanie? Premiera przecież 31 października

"napiszę se durnego posta i pokażę jaki jestem fajny". tak widzę takie wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat liczyłem na BF3 na nextgeny. W trójkę gram od miesiąca (czyli od pojawienia się w PS Plus). Wersję premium na PS3 można kupić za 149. Gdyby taka wersja pojawiła się na PS4, z limitem 64 graczy i dużymi mapami, to byłoby coś. Ale to jest nieopłacalne dla EA. Dlatego nie wydadzą BF3 Premium na nextgeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Jakto next genowy bf3 nie powstanie? Premiera przecież 31 października
>
> "napiszę se durnego posta i pokażę jaki jestem fajny". tak widzę takie wpisy.

"a co mi tam, podniosę poprzeczkę" tak widzę twój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę się sami przyznają, że 4 to praktycznie to samo co 3, tylko lekko podrasowana :) Gdyby te gry były od siebie inne być może miałoby to jakiś sens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BF 4 będzie dla konsol tym czym był Bad Company 2 dla PC. PC-etowi gracze dużej różnicy nie zobaczą, ale konsolowi (Ci którzy będą mieli PS4 i XONE), będą mieli zupełnie nowy produkt. Stawiam, że za 2 lata kolejny BF bedzie powiewm świeżosći dla wszystkich (na 2143 bym się nie obraził).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie w jednym z dodatków mogliby umieścić najbardziej lubiane mapy z dodatków do BF3 lub z podstawki :) Tylko z drugiej strony płacić po raz drugi za to samo...
No nic, ja czekam na BC3. BF3 mi się podobał, dobrze się bawiłem, ale nie zachwycił mnie tak jak BC2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W sumie w jednym z dodatków mogliby umieścić najbardziej lubiane mapy z dodatków do BF3
> lub z podstawki :) Tylko z drugiej strony płacić po raz drugi za to samo...
> No nic, ja czekam na BC3. BF3 mi się podobał, dobrze się bawiłem, ale nie zachwycił mnie
> tak jak BC2 :)

Będzie taki dodatek nazywa sie second assault w nim cztery popularne mapy z bf 3, prawdopodobnie omańska bedzie moja ulubiona mapa dla mnie bomba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież BF4 wygląda jak DLC do BF3, tylko że w cenie pełnej gry. Tak więc popieram EA/DICE, że nie będą robić trójki na next geny, skoro już na dobrą sprawę jest zrobiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Przecież BF4 wygląda jak DLC do BF3, tylko że w cenie pełnej gry. Tak więc popieram EA/DICE,
> że nie będą robić trójki na next geny, skoro już na dobrą sprawę jest zrobiona

masz trochę małe pojęcie o bf4. wedle twojego myślenia to każdy shooter wygląda jak dlc do poprzedniego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiem tak nikt mi nie wmówi że battlefield4 jest podrasowanym bf3 jak ktos tak pisze to jest frajer
bf4 ma dużo nowych i o wiele lepszych rzeczy od bf3
I NIEKTÓRZY MÓWIĄ ŻE NA TEJ MAPIE LEVOLUTION GDZIE TEN BUDYNEK SIE ZAWALIŁ TO NIE JEST SKRYPTOWANY TRZEBA ZNISZCZYC 4 FILARY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. To że ktoś ma inną opinię od Ciebie nie oznacza że jest frajerem.
2. Nie pisz z włączonym Caps Lockiem, w internecie jest to traktowane jak krzyk i jako takie uważane za niegrzeczne. Ponieważ coś takiego nie zdarza Ci się po raz pierwszy to daję Ci za to ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować