Zaloguj się, aby obserwować  
fukosek

Telefony komórkowe LENOVO A830 vs PENTAGRAM COMBO 4-CORE P400-1 vs Kruger&Matz Live

3 posty w tym temacie

Witam. Jak w temacie interesuje mnie zmiana telefonu na jeden z podanych w modeli. Do tej pory użytkowałem Nokie lumie 710 ale monotonia Windows phone mnie znudziła i chce zmienić na coś z androidem. Interesuje mnie który z podanych telefonów będzie lepszym wyborem a może jest jeszcze inna opcja telefonu w kwocie do 600zł z dual sim i obsługą Aero 2. Piszcie który telefon ma lepszy procesor grafikę na którym będą lepiej działać gry i aplikacje. Bardzo interesują mnie opinie osób które posiadają te telefony. A i jeszcze jedno nie piszcie że lepiej dozbierać i kupić s3 s4 itd.. telefony za taką kasę nie wchodzą w grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2013 o 20:40, Sigu napisał:


Twój post niczego nie wnosi,i ale zastosowałem się do punktu pierwszego i dodałem post do tematu ogólnego o telefonach. Punkt drugi całkowicie nie trafiony nie każdy się zna na układach graficznych i procesorach w smart fonach. To że jakiś procesor ma identyczne taktowanie wcale nie oznacza identycznej wydajności. Punkt trzeci potrafię używać wyszukiwarki. Gdyby każdego użytkownika forum który szuka informacji do niej odesłać forum przestało by istnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować