Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Soundtrack z GTA V "jak z 20 filmów"

13 postów w tym temacie

Btw. jest podana jakaś data kiedy udostępnią oficjalnie nazwy wszystkich utwory? Z tego co wiem (mogę się mylić) to Kavinsky będzie prowadził własną radiostację, a to oznacza sporą dawkę porządnej elektroniki. :D
PS. Przesunęli premierę z maja na wrzesień bo chcieli dodać Daft Punk z ich nowego albumu, co nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedną z rzeczy, których nigdy wcześniej w GTA nie robiliśmy, jest dodanie stacji nadającej muzykę pop.

Oczywiście, a w Flash FM to co niby puszczano? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest sens kupować grę na konsole x360/ps3 skoro za kilka miesięcy będzie premiera next genów i coraz więcej gier będzie na nie wydawane?

A GTAV to kwestia czasu,że wyjdzie na PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2013 o 11:00, eLp_Ne napisał:

Btw. jest podana jakaś data kiedy udostępnią oficjalnie nazwy wszystkich utwory? Z tego
co wiem (mogę się mylić) to Kavinsky będzie prowadził własną radiostację, a to oznacza
sporą dawkę porządnej elektroniki. :D
PS. Przesunęli premierę z maja na wrzesień bo chcieli dodać Daft Punk z ich nowego albumu,
co nie? ;)


Wedle wycieków z sieci stacja Kavinskiego poszła w odstawkę, hakiery nawet nie znalazły chociaż jednego jego utworu. Może przesunęli to na DLC (w końcu epizody liberty city miały tam jakieś nowe stacje/piosenki) albo były jakieś inne problemy z tym związane.
Co do obsuwy to dotyczyła ona głównie wprowadzenia do gry paru mechanizmów, których Rockstar nie chciał wprowadzać, ale ugiął się pod natłokiem negatywnych komentarzy w internecie. Chodziło m.in. o dodanie fryzjera czy tam kupowanie własniej posiadłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jaki jest sens kupować grę na konsole x360/ps3 skoro za kilka miesięcy będzie premiera
> next genów i coraz więcej gier będzie na nie wydawane?

Ano taki sens że GTA V to nie jedyna gra na obecne konsole którą warto kupić, bo jest jeszcze wiele innych dla których warto kupić obecną generację konsol.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż to GTA, więc duża ilość stacji to wręcz obowiązek dla tej serii. No i jak większość, mam nadzieję, że gra jednak ukaże się na PC. Granie na PS3 z dropami FPSów nie widzi mi się (no chyba że cuda zdziałali i ta gra lepiej śmiga niż GTA IV na PS3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wedle wycieków z sieci stacja Kavinskiego poszła w odstawkę, hakiery nawet nie znalazły
> chociaż jednego jego utworu. Może przesunęli to na DLC (w końcu epizody liberty city
> miały tam jakieś nowe stacje/piosenki) albo były jakieś inne problemy z tym związane.
> Co do obsuwy to dotyczyła ona głównie wprowadzenia do gry paru mechanizmów, których Rockstar
> nie chciał wprowadzać, ale ugiął się pod natłokiem negatywnych komentarzy w internecie.
> Chodziło m.in. o dodanie fryzjera czy tam kupowanie własniej posiadłości.
>

Hmm.. no to nie jest zbyt dobra informacja, przynajmniej dla mnie. Mam nadzieję, że mimo to chociaż jeden czy dwa kawałki czysto elektroniczne się znajdą.
A co do tej obsuwy to był żart z mojej strony :) Po prostu byłbym w siódmym niebie jeśli okazałoby się, że dodali do OSTa jakieś utwory od DP. :)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować