Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czym byłśnie FIFA 14 na konsolach nowej generacji?

18 postów w tym temacie

Błąd w tytule - "byłśnie".

A tak co do FIFY, to czegokolwiek nie zrobią i tak będziemy mieli do czynienia z FIFĄ 13 w przebraniu. Jestem pewny że nawet interfejsu czy menusów nie przerobią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Błąd w tytule - "byłśnie".
>
> A tak co do FIFY, to czegokolwiek nie zrobią i tak będziemy mieli do czynienia z FIFĄ
> 13 w przebraniu. Jestem pewny że nawet interfejsu czy menusów nie przerobią...
No to się mylisz, żeby oceniać Fife, najpierw trzeba w nią zagrać, a 90% ludzi mówiących, że Fifa to co roku odgrzewany kotlet z nowymi składami nigdy w życiu nie grało w piłke ani w Fife. I żeby cię uspokoić- menusy są zmienione. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w każdą fifę od 1998 r. (a nawet od 1997) i ostatnie dwie edycje szybko wylądowały w koszu/na półce. Nudy, ta gra robi się po prostu nudna - dla mnie zatraciła się gdzieś frajda gry na rzeczy drobnych elementów tj. grafika, nowe tryby czy jakieś tam detale (przepychanie się do piłki etc.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Na PC już dawno jest to możliwe a oni tu wykasują z totalną nowością

PC nie da im zadowalające kasy. FIFA, to tylko konsole , bo na nich najwięcej sprzedaję się egzemplarzy, co nie zmienia faktu , że pograłbym na nowym silniku właśnie na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2013 o 12:40, ainur napisał:

Gram w każdą fifę od 1998 r. (a nawet od 1997) i ostatnie dwie edycje szybko wylądowały
w koszu/na półce. Nudy, ta gra robi się po prostu nudna - dla mnie zatraciła się gdzieś
frajda gry na rzeczy drobnych elementów tj. grafika, nowe tryby czy jakieś tam detale
(przepychanie się do piłki etc.)


A grasz w piłkę w realnym świecie ?, bo takie smaczki , jak przepychanie się itp, to musi być w grze piłkarskiej.
Tak się gra na prawdę i bez tego ani rusz. Piłka nożna , to nie koszykówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że są jakieś nowości, aczkolwiek mogli by na PC taką samą wersje puścić, a nie gadać że większość PC za słaba (o ustawieniach detali coś kiedyś słyszeli?). Pewnie kiedyś kupię sobie Fife na PS4, nie pali mi się. W fife gram tylko okazjonalnie, jak jest jakaś osoba do obsługi drugiego pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Na PC już dawno jest to możliwe a oni tu wykasują z totalną nowością
>
> PC nie da im zadowalające kasy. FIFA, to tylko konsole , bo na nich najwięcej sprzedaję
> się egzemplarzy, co nie zmienia faktu , że pograłbym na nowym silniku właśnie na PC.
I tak i tak muszą inwestować w ekipę tworzącą grę na PC a silnik leży obok i kwiczy jest w tym sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> I tak i tak muszą inwestować w ekipę tworzącą grę na PC a silnik leży obok i kwiczy jest
> w tym sens?

A może rzeczywiście gracze komputerowi, którzy grywają w FIFA mają słaby sprzęt, który nie uciągnąłby nowego silnika. Przecież origin wysyła in informacje o naszym sprzęcie , więc wiedza, kto na czym gra :). Grom go wie , ile w tym prawdy. Teraz czas na PES, jak EA leci w kulki. Tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co roku wydaje się, że nowa Fifa nie wprowadza większych zmian. Ale wystarczy wrócić po miesiącu do wcześniejszej wersji i jest jakoś nie tak, czegoś brakuje. Widać więc, że Fifa ewoluuje, wprowadzane są zmiany. Małe, ale ważne dla gameplayu.

A co PC - wg EA zbyt mała liczba graczy ma odpowiednie komputery. Myślę, że oni wiedzą najlepiej, w końcu mają dane z z Origina. Tak jak Valve ze Steama. Okazuje się, że wielu ludzi gra na laptopach ze zintegrowaną grafiką. A dla EA ważna jest sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A będą kibicować kibice na stadionach jak kibice w meczach w telewizji i się poruszać jak ludzie kibicujący swojej drużynie,machając trasperntami i szalikami, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No to się mylisz, żeby oceniać Fife, najpierw trzeba w nią zagrać, a 90% ludzi mówiących,
> że Fifa to co roku odgrzewany kotlet z nowymi składami nigdy w życiu nie grało w piłke
> ani w Fife. I żeby cię uspokoić- menusy są zmienione. ;)

Żeby nie było - grałem w Fifę 12 grałem też w 13 stąd opinia że to jedna i ta sama gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > No to się mylisz, żeby oceniać Fife, najpierw trzeba w nią zagrać, a 90% ludzi mówiących,
>
> > że Fifa to co roku odgrzewany kotlet z nowymi składami nigdy w życiu nie grało w
> piłke
> > ani w Fife. I żeby cię uspokoić- menusy są zmienione. ;)
>
> Żeby nie było - grałem w Fifę 12 grałem też w 13 stąd opinia że to jedna i ta sama gra.
No to widać grałeś okazyjnie, bo jest mnóstwo nowych rzeczy. Odskakiwanie piłki po przyjęciu, szybsze tempo gry, podania nie są tak dokładne, wrzutki nie są tak zabójczo skuteczne jak w Fifie 12, oprócz tego jeszcze bardziej "usprawniono" walkę ciałem zawodników, przez co często gwizdane są tzw. karne z pupy. No i do tego dochodzą jeszcze skill games, w które można popykać między meczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować