Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Uwe Boll powraca z pomysłem na film Postal 2. Potrzebuje jednak pieniędzy

28 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Premierowy pokaz filmu Postal został zwieńczony owacją publiczności na stojąco. Teraz Uwe Boll zapragnął stworzyć drugą część, ale w tym celu potrzebuje finansowego wsparcia. Pomożecie?

Przeczytaj cały tekst "Uwe Boll powraca z pomysłem na film Postal 2. Potrzebuje jednak pieniędzy" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynak była naprawdę dobra. Ale z tego co wiem Uwe nakręcił ten film (i inne) za złoto nazistów (przyznał się do tego jakby co). Czyżby złote zęby się skończyły... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda sam się nie bawię w sponsorowanie na tego typu zbiórkach, ale mam szczerą nadzieję, że powstanie druga część. Jedynka była genialna, więc kolejną część przyjmę z otwartymi rękoma. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ostatni film nie zarobił tyle ile się spodziewał? Podobno nie był taki zły ;D

Pytasz o Rampage? Tak faktycznie, był to film całkiem dobry, i mogę go polecić, bo sam oglądałem i wiem.

A co do Postala 2, to wydaje mi się że można Bollowi dać szansę. Gość potrafi robić dobre filmy, tylko trzeba dać mu szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam o tym filmowym Postalu i... według Wikipedii budżet wynosił 18 milionów dolarów, a dochód ze światowej dystrybucji filmu to zaledwie 146761 dolarów. Nie ma co, dobry wynik. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym co ten facet zrobił z Bloodrayne oraz Dungeon Siege (a pewnie było tego więcej ale nie miałem nerwów by oglądać) powinno się go zamknąć i wyrzucić klucz. Wstyd i hańba za te wszystkie zniszczone marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dawać mu żadnych pieniędzy! Przecież "filmy" jakie ten pozbawiony talentu i dobrego smaku "reżyser" uwalnia ze swoich trzewi, to nic innego jak nędzna kupa ścierwa żerująca na popularności gier na których niby się opierają (ogranicza się to tylko do tytułu). Co zrobił z Alone in the Dark, Bloodrayne, Dungeon Siege, House of the Dead i całą resztą? Ten człowiek powinien spłonąć na stosie za świętokradztwo którego się dopuszcza tworząc swe obleśne bękarty, które nie którzy nazywają filmami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować