Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

FIFA 14 i Need for Speed: Rivals bez polskiej wersji językowej na PS4 i Xboksie One

18 postów w tym temacie

WTF!!! I to maja być konsole nowej generacji?! Takie nex geny że nawet spolszczenia nie mogą dać? Porażka, całe szczęście że mam X360 to na nim ogram NFS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to i lepiej, w FIFIE 13 tyle razy zostałem wyrzucony z boiska (według komentatora) za dostanie żółtej kartki, że już przestałem liczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To liczę, że przez ten rok nagrają nowe komentarze. Mogliby zatrudnić parę komentującą La Ligę lub Premier League w Canal+. Nie kojarzę ich nazwisk, ale mam na myśli osoby komentujące najciekawsze mecze w tych ligach. Któraś dwójka z tych 4 komentatorów mogłaby trafić do Fify 15. Byle nie Borek i spółka.

A co do menu Fify, to i tak wybieram angielską, bo w polskiej ucinają reklamy bukmacherów na koszulkach. Do tego można wybrać dowolny język komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram !!!!!! Im blizej premier gier na next-geny, tym czesciej okazuje sie, ze zachodze w glowe o co kaman !!!!! Brak polskiej wersji to zakrawa na jakis zart, osobiscie obiecuje sobie, ze jesli jakas gra na next-gen nie bedzie miala naszej rodzimej wersji to po prostu jej nie kupie i tyle. Albo okazuje sie, ze np. ACIV na nexy geny wcale nie wyglada jakos specjalnie lepiej - no to ja sie pytam - gdzie sa te next-geny ? Mialo byc lepiej i z przytupem a na razie to jest cicho i z glosnym pierdem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest przegięcie i nie chodzi tutaj o znajomość języka (znam na poziomie zaawansowanym, gdyby ktoś się przyczepił), ale o lekceważące podejście do klienta.

Za wykastrowaną do granic możliwości względem wersji PC edycję, ktoś ma płacić 250 zł i nawet języka polskiego łaskawie nie dadzą? Kpina.

Na PC mam za 109 zł, po polsku i zagram na ustawieniach maksymalnych w natywnym 1080p. Moderzy 60 klatek także szybko odblokują. Po co te "kąsole" ja się pytam? By wstrzymywać rozwój przez kolejne 8 lat - tym razem od samego początku? Ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak anuluję zakup PS 4 . Skoro EA nie chce polonizować gier na next-geny to będzie to kiepsko wyglądać . Mam płacić 250 zł za grę bez polonizacji , jak mogę za połowę ceny mieć z lokalizacją na PC ... i dość szybkie obniżki . W październiku nowe Radeony mają się pojawić , około 1000 zł na radeonka i 700 w kieszeni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> WTF!!! I to maja być konsole nowej generacji?! Takie nex geny że nawet spolszczenia nie
> mogą dać? Porażka, całe szczęście że mam X360 to na nim ogram NFS.

szkoda ze to nie ma nic wspolnego z konsolami a zalezy tylko od ea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podsumowuje: Eee... to ta nowa generacja... zal. Anuluje zamowienie na PS4 bo w 2 grach nie bedzie spolszczenia. Przegiecie, po co te "kąsole". Kolejne osiem lat beda wstrzymywac rozwoj branzy gier. Kupie sobie radka i bede mial lepsza grafike niz na kąsolach. A za multi placic WTF ? Na padach grac w szczelanki ? LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To jest przegięcie i nie chodzi tutaj o znajomość języka (znam na poziomie zaawansowanym,
> gdyby ktoś się przyczepił), ale o lekceważące podejście do klienta.
>
> Za wykastrowaną do granic możliwości względem wersji PC edycję, ktoś ma płacić 250 zł
> i nawet języka polskiego łaskawie nie dadzą? Kpina.
>
> Na PC mam za 109 zł, po polsku i zagram na ustawieniach maksymalnych w natywnym 1080p.
> Moderzy 60 klatek także szybko odblokują. Po co te "kąsole" ja się pytam? By wstrzymywać
> rozwój przez kolejne 8 lat - tym razem od samego początku? Ehh...
A ty jesteś głupi, bo wersja na PC to port z PS3, Xbox 360, wersja na next geny będzie dużo lepsza. A skoro znasz angielski to czemu się czepiasz, ja się cieszę, bo będzie normalny komentarz i do tego nie będzie zamazanych koszulek tak jak to wcześniej było przez ustawę anty hazardową w Polsce. Te "kąsole" są po to, by tacy mistrzowie jak Rockstar Games zarobili i wydali najlepszą grę w historii, bo oczywiście PC-towcy kradną gry z torrentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2013 o 17:59, fenix00 napisał:

Chyba jednak anuluję zakup PS 4 . Skoro EA nie chce polonizować gier na next-geny to
będzie to kiepsko wyglądać . Mam płacić 250 zł za grę bez polonizacji , jak mogę za połowę
ceny mieć z lokalizacją na PC


Ale żeś sobie znalazł pretekst... Gdzie tu związek, gdzie logika ?

Fife to może wyjść na zdrowie, bo ostatnia polonizacja pozostawiała wiele do życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować