• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Korlek

Gothic 2 noc kruka nie uruchamia się na windows 7 POMOCY !!!!!!!!! [Rozwiązane]

Pytanie

Cześć otóż mam problem z grą Gothic 2 Noc Kruka napisze jeszcze że jestem wielkim fanem tej gry i nigdy mi się nie nudzi ale dojdźmy do setna..
3 miesiące przed formatem windowsa gothic mi śmigał aż za miło i się cieszyłem ponieważ mogłem grać ale o formacie zainstalowałem soie dzisiaj włączam i klapa nie włącza sie nic w procesach mam Gothic2.exe ale nic się nie włącza mogę czekać ile wlezie i nic się nie odpali i przypominam że przed formatem mi działał a teraz nie chce się uruchomić a się cieszyłem że pogram sobie.Czytałem na innych forach i tematach że ludziom zaczął działać więc zrobiłem co oni i nic nadal to samo jeśli to pomoże to moja specyfika komputera jest taka..

Windows 7 Ultimate
Service pack 1
Procesor: AMD Phenom(tm) 8650 Triple-Core Processor 2.30 GHz
Zainstalowana pamięć (RAM): 3,00 GB
Typ systemuL: 32-bitowy

Proszę o szybką i pomocną pomoć gdyż strasznie mi na tej grze zależy ;/ pozdrawiam i z góry Dziękuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

U mnie pomogło uruchamianie poprzez wejście w "Start" i "Gry". Jak próbowałem włączać przez ikonę na pulpicie, działo się to samo co u ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.08.2013 o 17:30, Korlek napisał:

W Start i gry (games) mam Gothic™2 to jakiś plik na biało i nie da się tego uruchomić
;/ proszę o pomoc..

tam gdzie masz zainstalowaną grę/system odpalasz ikonę, i koniecznie BEZ uprawnień administratora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować