Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Molyneux w nowym Fable przede wszystkim zostawiłby psa

20 postów w tym temacie

> GTA V - piesek
> CoD Ghosts - piesek
> Fable - piesek
>
> Jakaś nowa moda?
A w Postalu 2 mamy kotki. :)

Teraz czekać właśnie na koty, być może w Battlefield''zie?
Ciekawe, czy faktycznie powstanie tak dużo gier z futrzakami w roli pobocznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2013 o 10:43, Cygi napisał:

GTA V - piesek
CoD Ghosts - piesek
Fable - piesek

Jakaś nowa moda?

Nowa? Piesek w Fable był w 2008.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wszędzie te psy, niedługo MOBA zrobią z psami w roli głównej.. chociaż to nie jest taki
> zły pomysł ;P

Chyba każda MOBA ma jakiegoś wilkołaka czy innego psa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2013 o 13:16, Madoc napisał:

Najważniejszym elementem Fable jest kopanie kurczaków, to chyba oczywiste.

I pierdzenie w twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fable 1 wspominam naprawdę dobrze. Ale ten facet jest mało poważny. Skupia się na bzdurach zamiast na zasadniczej rozgrywce. Od czasu właśnie F1 nie zrobił dobrej gry. I chyba już nie zrobi. Słowem - bye Piotruś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to możemy cofać się lata do tyłu z Dogmeatem w Fallout 1 czy Amaterasu z Okami (;D).

Peter zobaczył pieska w CoD, to teraz pobąkiwuje o czworonogu mając nadzieję na kawałek tortu z zysków, czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi z was zawiść , tylko dlatego że Fable jest konsolową grą.
Ostatnio wreszcie zdołałem ukończyć drugą i trzecią cześć Fable i te wszystkie zawistne komentarze dotyczące Fable których się naczytałem ,to stek bzdur i głupot .
Fable jest naprawdę świetną serią ,a szczególnie najlepsza z nich ,czyli część druga Naprawdę gra wciąga jak bagno ,rozwala klimatem ,zachwyca oprawą artystyczną ,naprawdę gra genialna .Dlatego nie czytajcie komentarzy ,sami zagrajcie ,szczególnie polecam część drugą, bo jak już wcześniej pisałem uważam ja za najlepszą ze wszystkich 3 części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2013 o 10:58, Demagol napisał:

Kot to nie jest dobry towarzysz, tak jak z budyniu nie są dobre sanki

Zależy od rasy. Moja ciotka wyszła z ciężkiej depresji dzięki kotu, który jest bardzo opiekuńczy i nie liże jej co chwila, co pomaga jej w zwalczeniu nerwicy. Niebezpieczne rasy psów typu pit bull terrier to chyba nie są najlepsi towarzysze, co? ;D Mojego kolegę kiedyś to taki by zabił, a miał go 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2013 o 16:45, Triderus napisał:

Wychodzi z was zawiść , tylko dlatego że Fable jest konsolową grą.
Ostatnio wreszcie zdołałem ukończyć drugą i trzecią cześć Fable i te wszystkie zawistne
komentarze dotyczące Fable których się naczytałem ,to stek bzdur i głupot .
Fable jest naprawdę świetną serią ,a szczególnie najlepsza z nich ,czyli część druga
Naprawdę gra wciąga jak bagno ,rozwala klimatem ,zachwyca oprawą artystyczną ,naprawdę
gra genialna .Dlatego nie czytajcie komentarzy ,sami zagrajcie ,szczególnie polecam
część drugą, bo jak już wcześniej pisałem uważam ja za najlepszą ze wszystkich 3 części.

Zgadzam się. Nie grałem w Fable 2, bo nie mam konsoli, ale uchodząca za najgorszą część trzecia była według mnie... całkiem dobra! Te wszystkie wady, które w sieci znalazłem jakoś zniknęły, nie widziałem ich. Podejrzewam, że część druga jest najlepsza ze względu na rozwiązania, klimat, grafikę i muzykę, ale nie mam konsoli, więc się nie przekonam - co nie oznacza, że będę wrzucał na tę grę... to tak jak ktoś ubliża serii Total War tylko dlatego, że nie ma jej na konsolach, a on sam ma kiepski PC. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale czemu porównujesz domowe koty wielkości dachowca z psami-bydlętami, podczas gdy koci odpowiednik tych bydląt jest dziki, bo to ryś?

Bardzo dobrymi kompanami są psy myśliwskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować