Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DLC do Watch Dogs na początku przyszłego roku

16 postów w tym temacie

ta gierka to dla mnie błogosławieństwo, i pewnie innych pecetowców ktorzy przy tej produkcji czekac będą na gta v w wersji na blaszaka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do premiery jeszcze sporo czasu a oni widza ze wyjdzie DLC. Jak to sie dzieje ? Niedlugo bedziemy kupowac ekskluzywne DLC zanim gra wyjdzie, a po premierze nigdzie juz ich nie dostaniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomyśleć że ludzie po tylu latach przyzwyczaili by się do DLC i skończyli płacze o to, ale nie. Dalej przy każdej informacji o DLC trzeba lamentować na ten temat. Ileż można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2013 o 13:57, Barteek88 napisał:

Do premiery jeszcze sporo czasu a oni widza ze wyjdzie DLC. Jak to sie dzieje?

2 miesiące z hakiem do premiery to wcale nie sporo czasu. Biorąc pod uwagę, że certyfikacja u Sony i Microsoftu trwa kilka tygodni, to oznacza, że aktualnie są już najprawdopodobniej na etapie bety bądź bardzo późnej alfy i skupiają się na optymalizacji i bugfixach. Więc "artystyczna" część studia już od kilku miesięcy była w stanie pracować nad rozszerzeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pomyśleć że ludzie po tylu latach przyzwyczaili by się do DLC i skończyli płacze o to,
> ale nie. Dalej przy każdej informacji o DLC trzeba lamentować na ten temat. Ileż można?
>
Ano mozna, bo to zwyczajnie placenie dwa razy za ta same gre. Oni te DLC maja w planie zanim jeszcze gre zrobia z pewnosci. Zastanawiaja sie tylko na ile czesci podzielic gre zeby jej wieksza czesc to byla tzw podstawka a na ile pozostyala czesc zwane dalej DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gadanie o DLC przed premierą... Niemądre.

Czy ja wiem ? Aktualnie zamierzam właśnie oddać Splinter Cell''a bo go przeszedłem, nie odczuwam potrzeby grania w multi ani zdobywania wszystkich osiągnięć, nie słyszałem nic o fabularnym DLC. Więc teraz ją odsprzedam i następuje znana nam historia z rynkiem wtórnym.

Teraz Bioshock Infinity, przeszedłem i odstawiłem na półeczkę bo już wcześniej wiedziałem że mają wyjść fabularne DLC, w które z chęcią zagram. Więc teraz nie odsprzedaję i nie następuje znana nam historia z rynkiem wtórym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ano mozna, bo to zwyczajnie placenie dwa razy za ta same gre. Oni te DLC maja w planie
> zanim jeszcze gre zrobia z pewnosci. Zastanawiaja sie tylko na ile czesci podzielic gre
> zeby jej wieksza czesc to byla tzw podstawka a na ile pozostyala czesc zwane dalej DLC.

Jeśli gra w "okrojonej" według ciebie wersji jest tak czy siak warta swojej ceny, to w czym problem? A jeśli uważasz, że nie jest, to czemu ją kupujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2013 o 16:45, PEEPer napisał:

Jak to jest że CDPRed daję wszystko za darmo i żyje, a taki ogromny deweloper z masą
gier dodaje płatne dodatki żeby zarobić.


Bo Ubisoft wie, że dzięki DLC może zarobić więcej pieniędzy. Ubisoft chce zarabiać więcej pieniędzy. Bo jest firmą. Firmy są po to, żeby zarabiać pieniądze. SZOK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Do premiery jeszcze sporo czasu a oni widza ze wyjdzie DLC. Jak to sie dzieje ? Niedlugo
> bedziemy kupowac ekskluzywne DLC zanim gra wyjdzie, a po premierze nigdzie juz ich nie
> dostaniemy.

A wiesz co to jest biznes plan? jak sadze nie.. pozatym 2 miesiace to nie tak duzo zwazywszy na to ze miesiac przed premeira gra jest w tloczni itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> ta gierka to dla mnie błogosławieństwo, i pewnie innych pecetowców ktorzy przy tej produkcji
> czekac będą na gta v w wersji na blaszaka:D
w gta5 z chęcią zagram mimo że nie przepadam za tym tytułem ale w to gówno nie mam żadnego zamiaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować