Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mark Cerny o swoim oczku w głowie

7 postów w tym temacie

@2 - Zgadzam się, co do Knacka. Wygląda na ciekawą platformówkę z fajną stylistyką i motywem "przemiany" i zmiany formy bohatera. Nie mam pojęcia dlaczego jest to najbardziej krytykowany exclusive na PS4 :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Chciałem wywołać uczucia towarzyszące pierwszemu kontaktowi z Crashem Bandicootem." - To dlaczego po prostu nie stworzą nowego Crasha? To byłby prawdziwy hit. Odświeżenie starych tytułów z PSX na pewno przysporzyłoby niezłych dochodów i nowych fanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2013 o 15:59, Mirage17 napisał:

"Chciałem wywołać uczucia towarzyszące pierwszemu kontaktowi z Crashem Bandicootem."
- To dlaczego po prostu nie stworzą nowego Crasha?

Bo to nie ich IP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za link, Mark jest geniuszem nostalgii, można tego słuchać godzinami :) Zabawne trochę, jaką miał poważną minę kiedy wspomniał o Blast Processingu przy okazji jego przygody z Genesisem i pierwszym Jeżem- to była jedna z najbrudniejszych kampanii reklamowych jakie było mi w życiu podziwiać, "Genesis does what NintenDON"T" :D Zapieprzający z prędkością światła Sonic był cudownym wabikiem na rozkochanych w SNES-ie fanatyków, poza tym konsola Nintendo była lepsza niemal pod każdym względem, Mark wiedział czym przygruchać sobie środowisko nerdów, miło posłuchać jak to wyglądało z jego perspektywy, rzuca to trochę więcej światła na zapomniany bądź co bądź fragment pięknej, konsolowej historii :) Wywiad pierwsza klasa;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować