Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Debiut na konsoli nowej generacji jest jak pierwsza randka - mówi twórca Call od Duty: Ghosts

13 postów w tym temacie

"....To motywuje do dalszej pracy z marką, a nie łatwego wyjścia." - Czyli już wiemy czemu od kilku edycji Call of Duty jest mniej-więcej tak samo! IW i Activision to po prostu harkorzy. Nie idą na łatwiznę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmiany nie zawsze wychodza na dobre jak np z Battlefieldem, ktorego bylem fanem, az do czesci 3 w ktora gralem najmniej. Dlatego dla mnie niech trzymaja sie tego co osiagneli i niech nie wprowadzaja drastycznych zmian. Oczywiscie wielu osobom moze przeszkadzac grafika, ale gra to nie tylko oprawa graficzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę że dzień w którym gry przestały być "grami" a stały się "markami" stał się ich największą tragedią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do teraz sadzę że cała jest żartem ale coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu że niestety to rzeczywistość i rzeczywiście ona wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zmiany nie zawsze wychodza na dobre jak np z Battlefieldem, ktorego bylem fanem, az do
> czesci 3 w ktora gralem najmniej. Dlatego dla mnie niech trzymaja sie tego co osiagneli
> i niech nie wprowadzaja drastycznych zmian. Oczywiscie wielu osobom moze przeszkadzac
> grafika, ale gra to nie tylko oprawa graficzna.


To żart, tak? Zmiany BFowi nie wyszły na dobre? Cod powinien zostać taki, jaki jest? Absurd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> To żart, tak? Zmiany BFowi nie wyszły na dobre? Cod powinien zostać taki, jaki jest?
> Absurd.

CoD nie powinien się zmieniać bo gracze casualowi (którym jestem coraz bardziej), potrzebują też tytułu dla siebie. Mając w tygodniu do dyspozycji 2-3 godziny na granie, ciężko przyswajać nowe gry i szczerze mówiąc kolejne CoD-y z innymi mapami i niewymagającą fabułą są zbawieniem dla ludzi zajętych pracą/rodziną/psem/czymkolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
> CoD nie powinien się zmieniać bo gracze casualowi (którym jestem coraz bardziej), potrzebują
> też tytułu dla siebie. Mając w tygodniu do dyspozycji 2-3 godziny na granie, ciężko przyswajać
> nowe gry i szczerze mówiąc kolejne CoD-y z innymi mapami i niewymagającą fabułą są zbawieniem
> dla ludzi zajętych pracą/rodziną/psem/czymkolwiek.
>

No w końcu znalazłem jakiś wpis o CoDzie, pod którym mógłbym się podpisać.
Zdecydowanie się zgadzam, przejście z MW2, w które grałem często na studiach (masa wolnego czasu) na BO2 nie wymagało wiele "uczenia się", na które pracując nie miałbym czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To żart, tak? Zmiany BFowi nie wyszły na dobre? Cod powinien zostać taki, jaki jest?
> Absurd.
jesteś idealnym przykładem gimbusa który ma góra 15 latek a koles wyżej ma racje dzieciaku bo bfowi to nie wyszło na dobre ale wiadomo takie dziecko jak ty będzie patrzało tylko pod katem grafiki...np. gówno jakim jest bf3 nie dorasta do pięt 2

[post nagrodzony zbiorczo w innym wątku - K]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować