Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zoo Tycoon na X360/XBone wspomoże prawdziwe zwierzątka prawdziwymi pieniędzmi

6 postów w tym temacie

Robert Sawicki

... konkretniej zrobi to Microsoft, ale za pośrednictwem Zoo Tycoon i graczy, którzy nie będą musieli wyłożyć na to ani grosza. Nie licząc kosztów samej gry. Jakby nie było, nie płacimy my, zwierzęta żyją, cieszmy się.

Przeczytaj cały tekst "Zoo Tycoon na X360/XBone wspomoże prawdziwe zwierzątka prawdziwymi pieniędzmi" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"polowania na jednorożce w parku Nairobi"

Chodzi o nosorożce? Czy o te jednorożce które zazwyczaj widujemy w bajkach?

A teraz co do posta:
Ciekawa inicjatywa, ale obawiam się że w celu aby nie marnować zbyt dużo funduszy Achievementy będą tak trudne że nieliczni gracze je zdobędą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2013 o 19:39, PokerMorda napisał:

"polowania na jednorożce w parku Nairobi"

Chodzi o nosorożce? Czy o te jednorożce które zazwyczaj widujemy w bajkach?

Dzięki - przez troskliwe misie (obrazek w podglądzie) coś mi się przestawiło.

Dnia 30.08.2013 o 19:39, PokerMorda napisał:

A teraz co do posta:
Ciekawa inicjatywa, ale obawiam się że w celu aby nie marnować zbyt dużo funduszy Achievementy
będą tak trudne że nieliczni gracze je zdobędą.

Nie no, jak napisane w newsie - osiągnięcia musi zdobyć ogół graczy, tj. na wspomnianym przykładzie nosorożców, cała społeczność Zoo Tycoon musi uratować ich określoną liczbę, aby osiągnąć cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Sprzedaliby tą markę jakiemuś ogarniętemu wydawcy, który zrobiłby godną kontynuację dwójki.
> A tak to mamy jakieś kinectowe gówienka.

Dokładnie.
W dwójkę grałem przez długie, długie godziny. Nie była idealna, ale o wiele lepsza od tego co się jak narazie zapowiada.
Czytałem poprzedniego newsa, 100 zwierząt w (całym?) zoo, a gra w ''duże zoo'', na X360 chyba nie będzie miała sensu, 55. Mało.
A zmian (oprócz lepszej grafiki, funkcji społ. i paru innych małych nowości) będzie chyba niewiele, gatunków do wyboru pewnie też. Narazie jest 5, ale chyba te popularne (żyrafa, zebra, tygrys, hipopotam, itp.) też się pojawią.
No ale właśnie, oddaliby komuś ZT, tamci mogliby grę rozwinąć i dodać np. różnego rodzaju pawilony, które moglibyśmy budować/urządzać i umieszczać tam zwierzęta, no i powiększyć powierzchnię zoo ;).
I powinni wydać grę na PC, po pierwsze marka od początku była chyba tylko na PC, po drugie, większe możliwości (nie wiem jak mocno graficznie będzie, ale pc pociągłoby spokojnie kilka/naście razy więcej zwierząt), no i chyba wygoda rozgrywki.
A microsoft zrobi z tego (najprawdopodobniej, zobaczymy po premierze) xboxowe połączenie ZT2 z np. Zoo World 2, zubożona wersja zt i głaskanie/karmienie zwierzaków.

A co do pomysłu, ciekawy, ale zobaczymy w praktyce (i zobaczymy ile tych pieniędzy microsoft przeznaczy na dany cel...) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest na zasadzie "Dame Kase na ten cel jak spelnicie warunki ktorych nie da sie spelnic" haha Grubo.. Znajac zycie to mnostwo graczy po kilku dniach odstawi gre a liczyc sie do spolecznosci beda;p wiec zegnaj kasko na zwierzaki:( Chyba ze jestem w bledzie i ogol to nie wszyscy posiadacze gry..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować