Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

30 minut z Peterem Molyneux i jego GODUSem, a więc Populousem na sterydach

7 postów w tym temacie

Robert Sawicki

I skubany przedstawia grę na tyle dobrze, że nie jestem w stanie odróżnić, czy Molyneux wreszcie przestał kłamać i wziął się za siebie, czy znowu robi wszystkim nadzieję. Bo gameplayem kupił Sesslera z Rev3Games/Dtoid i kupił też mnie.

Przeczytaj cały tekst "30 minut z Peterem Molyneux i jego GODUSem, a więc Populousem na sterydach" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, że Sessler się odnalazł w Rev3. Chyba nikt nie robi lepszych wywiadów, niż on.

A Godus zapowiada się naprawdę nieźle. Na pewno lepiej niż ta kostka, jak jej tam... :f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy znowu mamy do czynienia z "tworzeniem gry według Piotrusia Bajarza w trzech prostych krokach"?
1) Zapowiadać rewolucyjny tytuł
2) Stwierdzić, że nie wszystko poszło zgodnie z planem
3) Stwierdzić, że zespół był wspaniały i dał z siebie wszystko, a wina leży tylko po jego (Piotrusia) stronie.

Ok, gra brzmi świetnie i boję się, że może to być zbyt piękne, by było prawdziwe. Martwi mnie tylko to, jak rozwiążą kwestię początkujących graczy - czy będą mieli jakieś szanse z tymi, którzy już trochę grają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika może nie do końca trafiła w mój gust, ale za to sama rozgrywka wygląda "o dziwo" świetnie i powiem szczerze że naprawdę mam ochotę kupić tą grę... o zgrozo na pewno kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Populous fajna giera, pamiętam jak w the begining się pykalo jak opętany człowieczek.
Mam nadzieje, że ta na sterydach będzie równie znakomita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować