Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy Castlevania: Lords of Shadow 2 rozważali wersje na next-geny

10 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Ostatecznie jednak zwyciężyła chęć przygotowania „jednej z najlepszych gier tej generacji”. Dave Cox z Konami dodatkowo potwierdził, że Castlevania: Lords of Shadow 2 będzie hulać w 30 klatkach na sekundę.

Przeczytaj cały tekst "Twórcy Castlevania: Lords of Shadow 2 rozważali wersje na next-geny" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem już po wątku głównym części pierwszej: gra totalnie niesamowita - miejscówki zapierające dech w piersiach występują tu częściej niż w większości gier, a i sama rozgrywka pozostawia niewiele do życzenia. Choć dla mnie zbyt dużym ułatwieniem jest jeden zestaw zbroi oraz broni - przez to rozwój bohatera ograniczony został do minimum. Mimo tego gra naprawdę świetna i idealnie zoptymalizowana: żadnych przycięć, zawieszeń czy wyjść do Pulpitu - przykład jak nie spier... konwersji. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi się przekonać do tych gier. Uwielbiam stare, klasyczne Castlevanie, tj I, III i IV (dwójka nie istnieje) i wolałbym jednak powrót do tego formatu. Z tego co widziałem walki z bossami są strasznie marne w LoS. Ale chyba po prostu spróbuję zapomnieć, że gra nosi nazwę Castlevania i jednak zbadam demko, bo sporo osób poleca :X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2013 o 17:45, Mr0life napisał:

Trudno mi się przekonać do tych gier. Uwielbiam stare, klasyczne Castlevanie

Dokładnie miałem tak samo: widziałem nawet u znajomego tę część na PS3 i jakoś do mnie nie trafiła... wtedy. Jednak jak zacząłem grać sam to już było co innego. Poza tym co pisałem wyżej już widzę, że do zrobienia 110% na każdej "mapce" będzie potrzeba sporo czasu i cierpliwości - a to akurat sprawia mi sporą frajdę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować