Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Age: Inquisition - PC wiodącą platformą, nowy gameplay

86 postów w tym temacie

Ładne ale nie mogę oprzeć się wrażeniu, że DA: Inquisition będzie dla serii Dragon Age tym czym był gothic 3 dla serii gothic. Ale mam nadzieję, że się mylę chociaż gothic 3 był całkiem fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wieść o tym, że Qunari będą kolejną grywalną rasą jest jak najbardziej na plus. Bo zawsze chciałem sobie nimi zagrać w świecie DA. Co do gameplayu to czy mi się wydaje, czy ten wojownik tak jakoś dziwnie się porusza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zrobią z tego action RPG i odejdą od schematu walki z jedynki to będzie wielka szkoda. Graficznie - pięknie, uznam że DA2 nigdy nie istniało i może nawet nie będzie tragedii, oby tylko szybko na przecenę wpadło bo premierówki na bank nie wezmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2013 o 09:18, player2 napisał:

Ja mam nadzieje że jak z tym skończą wezmą się wreszcie za Jade Empire i go nie spieprzą

Już potwierdzony na Ipada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I Quanri oczywiście będą się pewnie różnić od tych z Początku i dwójki :/

To dłuższe video jest trochę dziwne, bo poruszają się po "otwartym" świecie, a mini mapy nawet nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hatters gonna hat.

Widok taktyczny identyczny jak w DA:O powraca, łącznie z pauzą. Na wszystkich platformach. Czego chcieć więcej, moje zainteresowanie wzrosło :P

"Oj, nie ma minimapy", "Oj, postać dziwnie się porusza" - dżizas, ludzie, do premiery jeszcze PONAD ROK, takie braki będą w gameplayach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2013 o 09:39, ScaredOfGhosts napisał:

Ciekawe, czy te wyrwy w ziemi po ciosach i czarach zostają, czy cudownie znikają...

Moc next genów! Pewnie znikają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest mapa taka jak w skyrimie, ten pasek u góry ekranu...

Jestem ciekaw w jaką stronę pójdzie (jedynki, czy dwójki), jak dwójki to podziękuje, jak jedynki to niech pokażą coś co mnie do tego przekona.
Trochę boli mnie, że uderzenia wojownika działają jak magia (rozwalanie gruntu itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gorzej, jak nie zostaną zlikwidowane i będą pojawiały się takie kwiatki jak stojący w rzędzie Qunari czekający na jeden, solidny cios z fireballa w dwójce.

Lepiej jest zwrócić uwagę na niedociągnięcie i powiedzieć - "jeszcze jest ponad rok do premiery", niż przymknąć oko i powiedzieć "jeszcze jest ponad rok do premiery, może naprawią błędy", a potem zobaczyć to ponownie w wersji ostatecznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to wygląda jak typowy button masher, gdzie tu ktokolwiek widzi jakąkolwiek taktykę? Co z tego, że dodadzą widok z góry, jeśli (jak widać) wszystko będzie się opierało na rozwałce?

Co więcej, warto zauważyć jedną rzecz: dopóki obiekty (smok, ruiny) były widoczne z daleka, wszystko było jasne. Ale podczas walki, kiedy gracz mógłby dostrzec, jak naprawdę wyglądają modele, tekstury etc, dziwnym trafem pokazali jedynie sekwencje dziejące się w ciemności (hint: ukrywające wszelkie niedostatki graficzne).

Sorry, ale wygląda to jak podrasowany crap pod tytułem Dragon Age 2. Dziękuję, nie skorzystam.

PS. Do tego cały ten bełkot, powtarzany przez Bio przy każdej kolejnej premierze: że to ich najlepsza gra, że cud świata, że słuchali graczy. I inne pierdoły, w które uwierzy chyba tylko ktoś bardzo, BARDZO naiwny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować