Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Age: Inquisition - PC wiodącą platformą, nowy gameplay

86 postów w tym temacie

Znowu szykuje się starcie Dragon Age z Wiedźminem i jak na razie, po obejrzeniu wycieku z pokazu W3, wygląda na to, że DA znowu wypadnie gorzej - pokazany obszar może jest duży, ale jakiś pusty (rzadka roślinność, nienaturalne niebo, słabe efekty pogodowe - deszcz bez kałuż, czy spływającej po ziemi wody). Zobaczymy co developerzy zrobią przez rok, jaki pozostał do premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że Wiedźmin się zapowiada lepiej i tak czekam na DA:I. Gra wygląda ciekawie, chociaż z początku faktycznie mimo, że biegamy w drużynie to bohater i tak w pojedynkę rozwala 3 przeciwników, a reszty nie widać. Może grali na super easy, a poza tym do premiery jeszcze trochę czasu :)
Poza tym gra ma wyjść na wspaniałe next geny, a roślinność nadal nie reaguje na ruchy postaci tylko magicznie przenika...naprawdę tak ciężko to zrobić, w każdej grze to samo -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DA 2 ratowały postacie i fabuła. Mam nadzieję, że w Inquisition też staną na wysokości zadania bo widać że system walki to będzie typowy slasher.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okkkeeej.... Szczerze to spodziewałem się że Qunari będą jako day-one DLC, ale jednak miszczowie mnie zaskoczyli. Ciekawe czy jakby wziąć maga Qunari, czy będzie to, to coś co spotykało się w DA2. Jak dla mnie ta rasa to tylko barbarzyńca z dwuręczniakiem na ramieniu ^^
Ciekawi mnie jak świat gry będzie reagował na to że akurat to przedstawiciel/ka tej rasy będzie Inkwizytorem...
Ciekawe czy da się romansować z tymi samymi postaciami, czy będą jakieś "racial restrictions".

„pecety są wiodącą platformą, gdyż wszystko, co powstaje, powstaje właśnie na nich”.

Tak mi gadaj, tak mi rób ^^

Mamy te oszałamiające, potężne komputery, które są po prostu niesamowite. W pierwszej kolejności wszystko przygotowujemy na nich, a potem staramy się przenieść to na pozostałe platformy, upewniając się, że nie zostaną one w tyle

Will see about that.

To największa gra, jaką kiedykolwiek zrobiliśmy

Żebym ja tylko dostawał 1 zł za każdy raz jak ktoś z EA/BW to zacytuje... Pewnie już nie mieszkałbym w tym kraju ;-)

Pierwszy gameplay:
Z ognistym mieczem (który zresztą ma ten sam model od jedynki) na smoka?! Good luck with that.
Recykling kostura z DA2 i zbroi Hawke z tailerów. Fajnie że trochę kolczuga powiewa, ale takie rzeczy miały już Batmany ;/
Varric widzę przefarbował włosy i przemalował Biancę ^^

GP2:
Strasznie przychodzi na myśl Gothic 3 gdy to oglądam. Podobno gra SB nie będzie, a mimo tego duże obszary się trafią, nice.
W końcu jednoręczne miecze i sztylety nie będą wisieć na plecach. Jestem fanem takich rozwiązań ale przez 2 gry mi się już to znudziło.
Ciekawi mnie czy da się romansować z panią Seeker ;-) Jeżeli byłaby taka opcja to już wiem z kim moja postać będzie się macać w bieliźnie xD Pewnie lubi BDSM i femdom, taka jakaś chłopczyca z niej jest.
Patent Scorpiona przyda się na wrogów atakujących z dystansu, nie będzie trzeba ich ganiać po mapie.
Postać która będzie ponoć w pełni udźwiękowiona coś mało gada... I dobrze, bo wolałem jak postacie w DA milczały.
Nie ma co się oszukiwać... To będzie kolejny slasherek :/
BW znowu o wyborach i ich konsekwencjach... Right.
Well, na razie to wszystkie zastrzeżenia które mam. Jeśli coś sobie przypomnę wysmaruję drugi post.

PS: Bawią mnie reakcje fanów BW, potocznie zwanych "Biodronami" ^^
Teraz gwizdy, piski i oklaski, a po premierze płacz że to złe i tamto. Najpierw zachęcają tfórców do tego by ich gry same się przechodziły (walka z tym niby bossem), a zaś płaczą na Socialach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2013 o 11:54, TobiAlex napisał:

Jestem ciekaw w jaką stronę pójdzie (jedynki, czy dwójki), jak jedynki to podziękuje.


Nie bój się, pewnie zadbają aby gracze twojego pokroju nie czuli się pokrzywdzeni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może będzie to całkiem fajna gierka, ale wątpię, aby dorównała pierwszej części. Na walki taktyczne się nie nastawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2013 o 11:24, Dragoon84 napisał:

Co za wiecznie niezadowolony, glupi polski naród. Omfg


Aż dziw bierze, że w takim głupim narodzie rodzą się tak mądrzy zawsze zadowoleni ludzie jak Ty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2013 o 08:54, Ambr0ktn napisał:

O ile sama gra prezentuje się całkiem ok, to walka wygląda najwyżej bardzo przeciętnie
(jak w dwójce)


Gra z pewnością prezentuje sie lepiej niż dwójka, ale jedynka miał jak dla mnie przyjemniejszą grafikę. Może za mało szczegółowa była, ale taki baśniowy charakter troszkę. Walka owszem dziwna i to turlanie się ... Gdzieś już to widziałem... Chyba w wiedźminie 2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra... ten tryb taktyczny powiem szczerze, że pierwsze co mi przypomina to to co niedawno widziałem w The Bureau XCOM Declassified. Ale nie jest źle, podoba mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować