Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Age: Inquisition - PC wiodącą platformą, nowy gameplay

86 postów w tym temacie

Owacji na stojąco ciąg dalszy i końca nie widać ^^ Żal mi ich... Jarają się płonącym mieczem który był już w Tribunalu. Co do opcji taktycznych to jak najbardziej na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Szeroki wachlarz dostępnych ras... " - czytaj, cztery (4) - imponujące!
Graficznie wygląda ok, jednak sama rozgrywka za bardzo mi przypomina drugą część.
No zobaczymy, pierwsza część bardzo mi się podobała, liczę, że trójka naprawi, to co zepsuła dwójka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co za wiecznie niezadowolony, glupi polski naród. Omfg

To wyprowadź się do jakiegoś mądrzejszego narodu, załatw tam sobie obywatelstwo, zrzeknij się obywatelstwa Polskiego i nie udzielaj się więcej na Polskich stronach. Ale to oczywiście dla ciebie za trudne. A gdybyś nie widział to na wszystkich forach nie tylko Polskich są ludzie wiecznie niezadowoleni i tacy jak ty, którym można sprzedać puste pudełko a i tak będą zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajmy, że w pierwszym Dragon Age do wyboru były tylko 3. To pochodzeń było więcej, co nie zmienia faktu, że ras było 3 sztuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że system wali zatrzyma się pomiędzy 1 a 2 części DA, Ten z dwójki był przesadzony za to przy pierwszej części po kilku godzinach walka stawała się strasznie monotonna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widok taktyczny również ma wrócić, więc nie widzę sensu w narzekaniu, że zrobili z tego button masher. Większe nastawienie na akcję mi akurat zresztą nie przeszkadza. Poza tym, tej taktyki w jedynce aż tak znowu dużo nie było. Spamu potionami w trudnych sytuacjach nie nazwałbym taktyką. Z obecnego gameplayu póki co podoba mi się rozmiar lokacji. Wiadomo, że pewnie będą to po prostu bardzo duże "niewidzialne korytarze", ale wrażenie pozostawiają póki co dobre (a Wiedźmin specjalnie pod tym względem się nie różni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Przecież to wygląda jak typowy button masher, gdzie tu ktokolwiek widzi jakąkolwiek taktykę?
> Co z tego, że dodadzą widok z góry, jeśli (jak widać) wszystko będzie się opierało na
> rozwałce?
>
> Co więcej, warto zauważyć jedną rzecz: dopóki obiekty (smok, ruiny) były widoczne z daleka,
> wszystko było jasne. Ale podczas walki, kiedy gracz mógłby dostrzec, jak naprawdę wyglądają
> modele, tekstury etc, dziwnym trafem pokazali jedynie sekwencje dziejące się w ciemności
> (hint: ukrywające wszelkie niedostatki graficzne).
>
> Sorry, ale wygląda to jak podrasowany crap pod tytułem Dragon Age 2. Dziękuję, nie skorzystam.
>
> PS. Do tego cały ten bełkot, powtarzany przez Bio przy każdej kolejnej premierze: że
> to ich najlepsza gra, że cud świata, że słuchali graczy. I inne pierdoły, w które uwierzy
> chyba tylko ktoś bardzo, BARDZO naiwny.

Mogłbym poprośić o linka do tego wycieku z pokazu, bo nigdzie nie mogę znaleść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, dlaczego mam wrażenie, że ta ta gra to typowy slasher na konsole z widokiem z trzeciej osoby? Zabawne, jak przeszliśmy od modelu z jedynki do czegoś takiego.
Jeszcze im wyjdzie action rpg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2013 o 14:10, maniekk napisał:

Hmm, dlaczego mam wrażenie, że ta ta gra to typowy slasher na konsole z widokiem z trzeciej
osoby? Zabawne, jak przeszliśmy od modelu z jedynki do czegoś takiego.
Jeszcze im wyjdzie action rpg.


I bardzo dobrze - zatrzymywaniu czasu i strategii mówimy nie, ja oczekuję walki w czasie rzeczywistym, jak w Wiedźminie
a że DA 2 bardzo mi przypadł do gustu to cieszę się, że nie powrócono do archaicznego modelu rozgrywki - i żeby nie było, lubię ten model ale mamy już trochę inne czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2013 o 14:18, lis_23 napisał:

I bardzo dobrze - zatrzymywaniu czasu i strategii mówimy nie, ja oczekuję walki w czasie
rzeczywistym, jak w Wiedźminie
a że DA 2 bardzo mi przypadł do gustu to cieszę się, że nie powrócono do archaicznego
modelu rozgrywki - i żeby nie było, lubię ten model ale mamy już trochę inne czasy.


Dlatego wszystko ma być oparte na trybie zręcznościowym? Bez przesady, to może od razu niech zrobią z tego God of War z dużą ilością tekstu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.09.2013 o 14:18, lis_23 napisał:

I bardzo dobrze - zatrzymywaniu czasu i strategii mówimy nie, ja oczekuję walki w czasie
rzeczywistym, jak w Wiedźminie


To pomyśl o tych fanach, którym system walki z pierwszej części przypadł do gustu i nie chcą żeby go zmieniac.
Gdyby mi ktoś do wiedźmina wsadził teraz dajmy na to turowy system walki to bym chyba oszalał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2013 o 14:34, maniekk napisał:

Dlatego wszystko ma być oparte na trybie zręcznościowym?


Bo tak jest teraz modnie, gry AAA muszą dostosować się do graczy którym wciskanie 1-4 w zupełności wystarczy. Ba, sprawia im niesamowitą przyjemność. Podobno ma być widok ''taktyczny'' znany z jedynki - zobaczymy tylko co z tego wyjdzie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że pozostali w konwencji Heroic Fantasy. Nie podoba mi się to, że po każdym ciosie wojownika pojawia się ten szlaczek za mieczem albo inne magiczne efekty. Wolę fantasy w stylu Wieśka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2013 o 12:48, Sanders-sama napisał:

Owacji na stojąco ciąg dalszy i końca nie widać ^^ Żal mi ich... Jarają się płonącym
mieczem który był już w Tribunalu. Co do opcji taktycznych to jak najbardziej na plus.


Też nie rozumiem tych zachwytów publiki w tle. Najbardziej mnie rozwaliło jak po użyciu łańcucha w walce ludzie orgazmu dostali. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2013 o 14:58, Stefan_Skellen napisał:

Też nie rozumiem tych zachwytów publiki w tle. Najbardziej mnie rozwaliło jak po użyciu
łańcucha w walce ludzie orgazmu dostali. :P


Stary ;) zapoznaj się z funkcją "klakiera" ;) Za słownikiem języka Polskiego:

znaczenie:

1. osoba wynajęta do oklaskiwania aktora bądź widowiska; oklaskiwacz;
2. osoba gorliwie przytakująca komuś, popierająca kogoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.09.2013 o 14:34, maniekk napisał:

Dlatego wszystko ma być oparte na trybie zręcznościowym? Bez przesady, to może od razu
niech zrobią z tego God of War z dużą ilością tekstu? :D


A, proszę bardzo, na PC takich gier jak na lekarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2013 o 14:36, oxygar napisał:

To pomyśl o tych fanach, którym system walki z pierwszej części przypadł do gustu i nie
chcą żeby go zmieniac.
Gdyby mi ktoś do wiedźmina wsadził teraz dajmy na to turowy system walki to bym chyba
oszalał.


W Wiedźminie akurat całkowicie zmieniono system walki, który w jedynce był zupełnie inny, niż w dwójce - część graczy narzekała ale w końcu nie miał on tak dużego wpływu na sama grę, jak fabuła - oby nowy DA też fabułą stał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować