Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Age: Inquisition - PC wiodącą platformą, nowy gameplay

86 postów w tym temacie

Dnia 02.09.2013 o 20:54, michal_w napisał:

I całkiem przypadkiem są to same porty gier konsolowych. :-)
Jeżeli mówimy o cRPG na PC to pad wydaje się najgorszym możliwym rozwiązaniem w porównaniu
do myszy & klawiatury.

Zresztą przerabialiśmy już podobny temat przy premierze drugiego Wiedźmina.



A co ma do rzeczy fakt, że są to porty z konsol?
jeżeli gra jest produkcją multiplatformową to jest to logiczne
poza tym nie pisałem, że w RPGi gram na padzie, nawet w DA2 grałem za pomocą klawiatury i myszy a " Wiedźmin 2 " miał już konsolowy interfejs w wersji PC, która była pierwszą i wiodącą wersją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2013 o 22:00, lis_23 napisał:

A co ma do rzeczy fakt, że są to porty z konsol?
jeżeli gra jest produkcją multiplatformową to jest to logiczne
poza tym nie pisałem, że w RPGi gram na padzie, nawet w DA2 grałem za pomocą klawiatury
i myszy a " Wiedźmin 2 " miał już konsolowy interfejs w wersji PC, która była pierwszą
i wiodącą wersją.

co jest ciekawostką. że ten ich specjalnie zaprojektowane inventory pod konsolę x360 jest tak spierdzielone, że szkoda gadać. Na serio były fora gdzie porównywali "obsługę pada wersja PC vs obsługę pada wersja x360" i wersja Pecetowa pod tym względem górowała nad konsolą x360 - ROTFL!!XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2013 o 17:42, Cygi napisał:

Na tym głównym zdjęciu z gry - koleś za babką (czy tam emo-chłopcem, nie rozróżniam)
trzymającą tarczę z okiem horusa trzyma kuszo-strzelbę czy zwykłą kuszę?


Kusza "samopowtarzalna" -jakie jest prawidlowe (wojskowe) nazewnictwo nie wiem,
"proch" wg lore to narazie malo kto ma chyba tylko Qunari(raczej tylko armaty i pseudogranaty?)*nie pamietam*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszcie co chcecie ale ja wole konsole. Poniewarz tu wrzucam gre i mam pewnosc że gra mi bedzie smigac na 100% i nie musze nic rejestrowac jak w przypadku pc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2014 o 01:36, Pawlotti napisał:

Piszcie co chcecie ale ja wole konsole. Poniewarz tu wrzucam gre i mam pewnosc że gra
mi bedzie smigac na 100% i nie musze nic rejestrowac jak w przypadku pc


Zanim dodasz posta proszę sprawdź czy nie zawiera błędów. Jeśli masz z tym problem zainstaluj przeglądarkę, która podkreśla wyraz, który zawiera błąd.

Staraj się pisać bez błędów, bo to aż boli jak się czyta takie zdania z błędami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2014 o 01:36, Pawlotti napisał:

Piszcie co chcecie ale ja wole konsole. Poniewarz tu wrzucam gre i mam pewnosc że gra
mi bedzie smigac na 100% i nie musze nic rejestrowac jak w przypadku pc


Ta jasne wiesz co te czasy z bezproblemowymi grami na konsoli dawno się skończyły np. BF4 oraz widać jak przespałeś ostatnie dzieje na rynku gier na konsole( gdzie nie dość by mieć wszystkie funkcje online musisz mieć konto online na PS3/x360 to jeszcze takie kwiatki jak osobne konto na uplay w przypadku gier ubisoftu jak np. FC3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować