Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak bardzo poświęcisz się dla Rzymu? Trailer premierowy Total War: Rome II

74 postów w tym temacie

> a wiecie co z kodem na DLC panstwa Greckie ?
> bedziew pudełku czy do pobrania z Gram.pl ?

Ja także dołączam się do pytania. Grę zamówiłem 20 maja z odbiorem w punkcie. Opłaciłem przelewem ale żadnej informacji dotyczącej jak otrzymamy DLC z państwami Greckimi nie dostałem. Tylko informację dzisiaj rano około 10-11, że przesyłka zostanie dzisiaj wysłana do punktu odbioru. Wysłałem wczoraj wiadomość z zapytaniem, myśląc, że może dostanę dzisiaj odpowiedź co i jak z tym DLC jednakże jeszcze jej nie dostałem. Oby nie było jakiś problemów z otrzymaniem DLC tak jak niektórzy mają z wysyłką towaru.

@pecciu, to pewne, że będą w pudełkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to ,że Gram milczy . Nie odpowiadają na nic , na komenty tutaj , na emaile , na facebooku , nic . Mogliby się przyznać do porażki a nie tak to całe hejty na nich lecą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2013 o 19:02, pecciu napisał:

Będą dołączone w pudełkach :D


Gram kody z pre orderów itp. wrzucał eletronicznie do pobrania (poprzez wspomiany wcześniej pliczek key.txt), więc w pudełku bym tego się nie spodziewał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2013 o 17:36, Gulasznikow napisał:

Pojawil sie link "Kliknij aby pobrac kod(y) do tego produktu."
Pobralem plik tekstowy o nazwie key.txt, a w nim
"Kody do zamówienia PS00151320

Total War: Rome 2 Edycja Kolekcjonerska (Gry PC):
test2 ( TEST )
"
Mam sie czegos obawiac?


Powinieneś tutaj otrzymać kod na DLC z Grekami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem na muve.pl, bo tam wychodziło taniej. Pomimo tego, że gra była droższa, to miałem darmową przesyłkę - po prostu bardziej się opłacało. Trochę smutne, że z takiego powodu rezygnuję ze sklepu, w którym zaopatruję się i któremu ufam od lat. Gram. pl ostatnio jest do tyłu, a szkoda...

Trailer kiepski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Będą dołączone w pudełkach :D
>
> Gram kody z pre orderów itp. wrzucał eletronicznie do pobrania (poprzez wspomiany wcześniej
> pliczek key.txt), więc w pudełku bym tego się nie spodziewał.


Jak nie pokazało mi się nic do pobrania w zamówieniu to już powinienem się martwić? Czy kod do pobrania DLC pojawi się dopiero jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2013 o 20:10, kokonmaster napisał:

Jak nie pokazało mi się nic do pobrania w zamówieniu to już powinienem się martwić? Czy
kod do pobrania DLC pojawi się dopiero jutro?


Trudno powiedzieć. Mogą się pojawić jutro, zasadniczo powinny w momencie, kiedy status zamówienia zmieni sie na zrealizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer fajny, juz by sie chcialo pograc ale...nie wiem co za kretyn wpadl na pomysl by odblokowac gre dopiero o 9 rano:/
Jak do tej pory przewaznie gry byly odblokowywane o polnocy (+ godzina/dwie) a tu nagle im sie dodatkowe 9 skads wzielo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2013 o 21:43, Jarden napisał:

Trailer fajny, juz by sie chcialo pograc ale...nie wiem co za kretyn wpadl na pomysl
by odblokowac gre dopiero o 9 rano:/
Jak do tej pory przewaznie gry byly odblokowywane o polnocy (+ godzina/dwie) a tu nagle
im sie dodatkowe 9 skads wzielo.


Cytujac "Total War: ROME II is out tomorrow, Sept 3, activating from 00:00 PST"

PST to standardowy czas pacyfiku. Co strefe godzina idzie w gore. Tak wiec niektorzy beda miec to o polnocy, inni , tak jak my, o 9 a inni jeszcze pozniej jednak rownoczesnie w tym samym czasie na swiecie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2013 o 21:56, Gulasznikow napisał:

Cytujac "Total War: ROME II is out tomorrow, Sept 3, activating from 00:00 PST"

PST to standardowy czas pacyfiku. Co strefe godzina idzie w gore. Tak wiec niektorzy
beda miec to o polnocy, inni , tak jak my, o 9 a inni jeszcze pozniej jednak rownoczesnie
w tym samym czasie na swiecie :>


Wiem o tym, jednak wiekszosc gier (z ostatnich to Saints Row 4 czy Castlevania Lords of Shadow) zostaje odblokowana "okolo" polnocy naszego czasu.
Zakladam ze ta godzina zostala wybrana ze wzgledu na (niespotykana w dzisiejszych czasach) swiatowa premiere Rome 2.
Jednak do tej pory nie widzialem takiej dziwnej godziny na odblokowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja tak samo dołączam się do krytycznych uwag co do wysyłki pre-ordera . Gra miała być
> dostarczona dziś i co i nic nie przyszło wstyd i kpina dla gram.pl .

Gra miała być wysłana dziś, a nie dostarczona i tutaj gram.pl puki co żadnych terminów nie zawaliło. Jedyne o co można mieć pretensje to to, że inne sklepy wysyłają gry wcześniej a gram nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2013 o 23:53, Jsatrzab napisał:

> Ja tak samo dołączam się do krytycznych uwag co do wysyłki pre-ordera . Gra miała
być
> dostarczona dziś i co i nic nie przyszło wstyd i kpina dla gram.pl .

Gra miała być wysłana dziś, a nie dostarczona i tutaj gram.pl puki co żadnych terminów
nie zawaliło. Jedyne o co można mieć pretensje to to, że inne sklepy wysyłają gry wcześniej
a gram nie.

Tak, dzis wyslana, a jesli by tak bylo to dostalbym chyba numer przesylki aby sledzic ja w systemie UPS prawda?
Na razie status twierdzi iz jest pakowana i przygotowywana do wysylki. Nie ma nic na poparcie ze zostala dzis wyslana. Moge wiec twierdzic iz termin zostal zawalony :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój post był odpowiedzią do wszystkich którzy piszą, że mieli dzisiaj dostać grę.

Co do samej wysyłki to mi koło 18 zaktualizowało status i podało numer przesyłki choć paczka nadal nie została dostarczona do UPS. Podejrzewam, że wszystkie paczki zostaną odebrane z magazynu gram.pl jednocześnie i akurat twój status zamówienia może się trochę ślimaczyć. Miejmy nadzieję że rano nasze Romy będą już na naszych lokalnych sortowniach UPS gotowe do odebrania przez kurierów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować