Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak bardzo poświęcisz się dla Rzymu? Trailer premierowy Total War: Rome II

74 postów w tym temacie

Dnia 03.09.2013 o 00:10, Jsatrzab napisał:

Mój post był odpowiedzią do wszystkich którzy piszą, że mieli dzisiaj dostać grę.

Co do samej wysyłki to mi koło 18 zaktualizowało status i podało numer przesyłki choć
paczka nadal nie została dostarczona do UPS. Podejrzewam, że wszystkie paczki zostaną
odebrane z magazynu gram.pl jednocześnie i akurat twój status zamówienia może się trochę
ślimaczyć. Miejmy nadzieję że rano nasze Romy będą już na naszych lokalnych sortowniach
UPS gotowe do odebrania przez kurierów.


Miejmy nadzieję. Tylko u mnie to chyba nie będzie w sortowni UPS bo mi też, jak to napisano wcześniej"magicznie" się kurier zmienił z UPS na DB...
Inna sprawa jest taka, że ja bym szanownych państwa ze sklepu gram nie oszczędzał za bardzo. Na jakim my świecie żyjemy, że nie raczą nigdzie napisać 2 zdań o przyczynie opóźnienia, lub jeśli to nie jest opóźnienie, to po prostu jakiegokolwiek komunikatu do swoich klientów, skoro dym już się zrobił? Konkurencja się spora na rynku robi, powinno sie o nabywców dbać, no ale cóż, każdy w przyszłosci za pomocą swojego portfela wypowie na temat tej sytuacji, ja z całą pewnością tak zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak ktoś słusznie zauważył Biuro Obsługi Klienta pracuje do 16, dym zrobił się koło 17, w dodatku dym jest pod zwykłym newsem na stronie a wątpię żeby jakis pracownik przeglądał wszystkie komentarze w poszukiwaniu dymu :].

PS Moja paczuszka ma status "W doręczeniu" mam tylko nadzieje że jestem gdzieś na początku trasy pana kuriera ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już pojechałem sobie po paczkę do Schenkera i sam odebrałem, instaluję właśnie.
Moje pytanie, gdzie jest kod na dlc z Państwami greckimi?!! Drogie Gram.pl proszę o odpowiedź, w pudełku nic takiego nie ma.
Moje zamówienie to preorder z czerwca obejmujący właśnie dlc z kultura grecką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2013 o 10:42, Umbrecht napisał:

Ja już pojechałem sobie po paczkę do Schenkera i sam odebrałem, instaluję właśnie.
Moje pytanie, gdzie jest kod na dlc z Państwami greckimi?!! Drogie Gram.pl proszę o odpowiedź,
w pudełku nic takiego nie ma.
Moje zamówienie to preorder z czerwca obejmujący właśnie dlc z kultura grecką.


A już sobie poradziłem, mogłoby to być jakoś wyraźnie opisane dla klientów.
trzeba wprowadzić w zakładce zamówienia nazwę paragonu po kliknięciu "pobierz kod do produktu" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@43
Rozumiem, że takie pole pojawia się w momencie, gdy zamówienie zmienia się z "w realizacji" na "zrealizowane" tak? Bo teraz nie mam żadnego miejsca by móc wpisać cokolwiek (co jest logiczne,bo nie mam jeszcze paragonu ani jego nazwy). Tak tylko się pytam, aby później nie musieć szukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Chudy2k5, Wejdź w szczegóły zamówienia i w miejscu gdzie jest lista zamówionych produktów powinieneś mieć napis "Kliknij aby pobrać kod(y) do tego produktu." tam klikasz i wpisujesz "15 znakowy numer rachunku". Moja gra jeszcze nie dotarła niestety do punktu odbioru osobistego także nie mam jak tego wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja się kuriera doczekałem ale oczywiście jak Steam nie s****oli mi dnia to jest to dla niego dzień stracony... Nie mogę zainstalować gry, "Przygotowywanie plików gry Total War Rome 2 do instalacji" trwa jakieś 10 minut przy czym nie pojawia się ani jedna kreska na pasku postępu, a następnie wywala błąd że przekroczono czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jedno i drugie próbowałem, teraz doczytałem się na forum, że wystarczy zmienić język na angielski i działa. Cenega + Steam = koniec świata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co prawda to prawda ten caly steam to jest dramat mam go od 7 lat i same problemy i to nie tylko z grami nowymi ale i starymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zamiast pre-order powinno być last-order. Żenada z ta wysyłką jeżeli mieli taki termin to mogli wysyłać gry już w piątek. Koledzy za granicą mieli juz swoje gry w połowie zeszłego tygodnia. W ogóle kupowanie gry w wersji pudełkowej po to żeby i tak cała śćiągnąć z neta to tylko jakięs debile mogły to wymyśleć. Za pare lat bedziemy czekali tydzień na śćiągnięcie jak gra bedzie miała po 200gb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer nawet spoko chociaż się nie postarali za bardzo.

A teraz do pracowników gram.pl
Gre zamówiłem 13 maja liczyłem że wszystko przebiegnie dobrze i z niczym nie będzie problemów a tutaj mam godzinie 18 dnia 3 września (to miał być pre-oder) gra do mnie nie doszła i jedyna informacja to to że paczka została wysłana 2 września. Czekam do godziny 19 bo do tej pracuje kurier. Jak do tego czasu nie dostane gry to sorry Winnetou ale kupuje gre na allegro i nie obchodzi mi czy paczka dojdzie jutro bo wybrałem opcje zapłaty przy odbiorze :) czego nie zrobie bo do tego czasu zrezygnuje. Żal mi was tylko tracicie klientów i lecicie sobie w kulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra została wysłana dopiero o 15:15 2 września, a w statusie przesyłki jast tylko to:
Zarejestrowano Warszawa Polska 2013-09-02 15:15
Odebrano od nadawcy Piaseczno Polska 2013-09-02 15:15

Nie ma nic o wyjeździe paczki dzień potem...
Żenada z gramu za termin wysłania paczki i kuriera za lecenie w kulki..
Chyba GTA V kupie na muve..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2013 o 18:44, Maciej192 napisał:

Gra została wysłana dopiero o 15:15 2 września, a w statusie przesyłki jast tylko to:
Zarejestrowano Warszawa Polska 2013-09-02 15:15
Odebrano od nadawcy Piaseczno Polska 2013-09-02 15:15

Nie ma nic o wyjeździe paczki dzień potem...
Żenada z gramu za termin wysłania paczki i kuriera za lecenie w kulki..
Chyba GTA V kupie na muve..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować