Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

House of the Dead kinowo po raz trzeci

16 postów w tym temacie

Domek

Zwolennicy kinowych adaptacji krwawych gier mogą już zacierać ręce... Jak poinformował współzałożyciel wytwórni filmowej Mindfire Entertainment, Mark A. Altman, jeszcze w tym roku ruszą zdjęcia do trzeciej części House of the Dead.

Przeczytaj cały tekst "House of the Dead kinowo po raz trzeci" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego główna bohaterka zginie w polskiej wersji, a na końcu wyjdzie Giertych Lepper i Kaczor (będą się trzymać za ręce) i powiedzą chórkiem: "Bo była homo!" No i oczywiście "PIS and LORE!" he he he :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rany, ja nie wiedziałem że wyszły HoTD 1 i 2 a tu już 3 leci...

sprawdziłem na filmweb i po obrazku skojarzyłem że widziałem kiedyś okładkę HoTD 1 (Dom Śmierci...nic dziwnego że nie skojarzyłem tego tytułu...kto tłumaczy takie rzeczy? :/ )

ktoś to oglądał?warto?
wiem wiem, Uwe Boll robił jedynkę, ale tam nie ma co psuć,same zombiaki do odstrzału, może ktoś coś powie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze tez o 2 pierwsze slysze.. jedynka to tylko i wylacznie dla fanow zombie ale i tak kiepska (na ch tam reklama segi i jakieś bajeranckie efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2006 o 10:06, mikim napisał:

Jak można nakręcić film na podstawie gry z automatów?


No co ty? Uwe Boll zabiera się za ekranizację tetrisa! Pokażą klocki spadające niczym... klocki w tetrisie. ;D (joke)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2006 o 14:05, Kafar napisał:

kurcze tez o 2 pierwsze slysze.. jedynka to tylko i wylacznie dla fanow zombie ale i tak kiepska
(na ch tam reklama segi i jakieś bajeranckie efekty.

Kafar...
Dla fanów zombie RE1 i 2 najlepsze zombiastyczne filmy ;}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Residenty to badziew. Kolega wyżej ma plus :) Night of the Living Dead[czarnobiala wersja] ogolnie cała trylogia Romero :) no ale nie tylko. Filym o zywych trupach prawie każde są dobre z tego względu ze to nie ma byc poziom pana tadeusza tlyko maja byc zywe trupy.. a zywe trupy z domieszka humoru to tez dobry gatunek :)))) niestety uwe niepotrafi zadnego gatunku dobrze zrobic ale to coz.. nie my jestesmy jego rodzicami i to nie nasza wina :P zreszta to niemiec :PPPPPPPPPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować