Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack 2 do Borderlands 2 ukaże się już jutro

11 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

DLC Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack 2: Digistruct Peak Challenge zostanie wydane 3 września na PC, PS3 i Xboksa 360. Ci, którzy zechcą rozwinąć swoje postacie o kilka poziomów więcej, będą musieli wysupłać kilka dolarów.

Przeczytaj cały tekst "Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack 2 do Borderlands 2 ukaże się już jutro" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to strata kasy, ale mam kilku gramowych znajomych którzy się na to napalili ^^
Pierwszą postacią jeszcze nie doszedłem do 50tki i nie widzę powodu by chcieć więcej.
Nie pojmuję fenomenu gdzie ludzie grają po 15 razy i im się to nie znudzi. Ja na chwilę obecną musiałem zrobić sobie dłuższą przerwę by się kompletnie nie zniechęcić do dalszego grania.
Zważywszy że czeka mnie jeszcze 2 playthrough (TVHM) i 3 playthrough (UVHM) tą samą postacią, oraz DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Super. Teraz tylko trzeba poczekać na zimową wyprzedaż na Steamie i za 1-2 euracze się
> kupi :)

Kolega wie co mówi ;)

Trzeba jednak pamiętać, o DLC na Halloween, więc pewnie z 10 euro się tej zimy wyda na Borderlands''y ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" Nie mogło zabraknąć nowych rodzajów broni i kolejnych skórek dla postaci. "
Nowych rodzajów broni? Znaczy co: łuk, tasak czy coś w tym stylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2013 o 18:09, Sanders-sama napisał:

Zważywszy że czeka mnie jeszcze 2 playthrough (TVHM) i 3 playthrough (UVHM) tą samą postacią,
oraz DLC.

Chyba trochę nie wiesz o czym piszesz... W momencie wbicia 50-tki nie ma sensu robić TVHM, gdyż drop na tym poziomie ma blokadę do 50-tki właśnie, więc Twoja postać po pierwsze nie będzie zdobywać lepszego ekwipunku, a po drugie zdobywanie kolejnych poziomów będzie cholernie długie i żmudne - ja na TVHM grałem do 52 - od 50-tki te dwa poziomy zajęły mi kilka godzin. Przełączyłem się na UVHM i kolejne 3 zrobiłem chyba w godzinę. Poza tym nie ma konieczności robienia wszystkich misji na każdym poziomie trudności - za to nie masz nic. Jedynie na UVHM warto zrobić wszystko, bo niektóre nagrody są po prostu warte uwagi i dużo lepsze od tego co może dropnąć - tutaj masz 100% szans, że dostaniesz to co chcesz. Oczywiście najlepiej robić je na maksymalnym poziomie trudności - co też nie jest probleme, bo postęp w grze można zresetować i robić wszystkie questy od nowa na najwyższym poziomie - co właśnie chyba będzie mnie czekać: nowy Sheriffs Badge będzie idealny dla mojego Zer0 pistolero, a później nowe Infinity - tego się już obawiam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupione z 11 miesięcy temu gra i Season Pass "zwróciły mi się" z nawiązką dostarczając rozrywki jak mało co, więc w drodze wyjątku i to DLC kupię premierowo. Dosłownie wczoraj (better late than never) po raz pierwszy przeszedłem UVHM doprowadzając swojego maina do 61 lvl-u i mam ochotę na więcej, stąd nie chcę marnować dobrego flow. Z niepokojem obserwuję jednak absencję vouchera "na wszystko" na GMG, liczyłem na nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wczoraj ten dodatek przez allegro. Myślałem że to jest zwykły automat z kluczem który wpiszę w steamie ale widzę że to był poprostu gift który musiałem zaakceptować. Martwi mnie jedno...ja mam wersję GOTY EU kupioną na keye.pl a po kupnie dodatku tego skapłem się że na końcu piszę RU - to znaczy że dodatkowa zawartość będzie po Rosyjsku? Jak patryłem na steamie pisało "Masz tą zawartość" czy jakoś tak ale nie pisało nic o wersji językowej RU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować