Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PlayStation 4 i Vita w jednym zestawie? Sony rozważa taką opcję

15 postów w tym temacie

Też wolałbym dodatkowego pada i gierkę. Ale fakt, zestaw również ciekawy i z pewnością znalazłby wielu zainteresowanych. Na pewno wymyślą coś fajnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm, mam ps3 i vitę - jedno o drugim nie słyszało, nie wiem dlaczego miało by się to zmienić przy ps4. Ja standardowo - do zestawu jeszcze jednego pada i jakąś grę poproszę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2013 o 12:05, gmx napisał:

hmm, mam ps3 i vitę - jedno o drugim nie słyszało, nie wiem dlaczego miało by się to
zmienić przy ps4.

Już powiedzieli, że się zmieni. Przykładowo, remote play do większości gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Już powiedzieli, że się zmieni. Przykładowo, remote play do większości gier.
>
W jednym z wywiadów dokładnie powiedzieli, że remote będzie działać ze wszystkimi grami, które nie będą wymagały kamerki. Dlaczego ? Vita nie posiada diody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze lepszy zestaw niż sama konsola :) i mimo, że nie uśmiecha mi się granie na Vicie w PS4, to sam zestaw wydaje się być racjonalny. Możliwe, że byłyby możliwości grania na dwóch przy takim rozwiązaniu sprawy w gry, które oferują co-op''a tylko przez Linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2013 o 12:07, Dared00 napisał:

> hmm, mam ps3 i vitę - jedno o drugim nie słyszało, nie wiem dlaczego miało by się
to
> zmienić przy ps4.
Już powiedzieli, że się zmieni. Przykładowo, remote play do większości gier.


yep, tylko ten bajer jest mi kompletnie niepotrzebny - oddzielny tv do konsol.

Generalnie pochwalam, vita to niezły kawał sprzętu, ale sam zestaw niekoniecznie dla mnie. No i kluczowe o ile taki zestaw bedzie tańszy od zakupu konsolek osobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować