Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Division z "potencjalnie nieskończoną rozgrywką"

6 postów w tym temacie

Jeżeli... w Division będziemy mogli po miastach amerykańskich (a może później i innych) podróżować to będzie to dosyć ciekawe doświadczenie i może przekona mnie do zakupu gry. Takie moje małe marzenie w tej kwestii jeżeli miało to by być "nieskończona rozgrywka". Wtedy mógłbym się trochę pobawić w jakiejś mieścinie, później pojechać i jakieś zadania zaliczyć w innym mieście. To byłoby fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jeżeli... w Division będziemy mogli po miastach amerykańskich (a może później i innych)
> podróżować to będzie to dosyć ciekawe doświadczenie i może przekona mnie do zakupu gry.
> Takie moje małe marzenie w tej kwestii jeżeli miało to by być "nieskończona rozgrywka".
> Wtedy mógłbym się trochę pobawić w jakiejś mieścinie, później pojechać i jakieś zadania
> zaliczyć w innym mieście. To byłoby fajne.
A znajac zycie bedzie z 10 zadan na krzyz;p z czego 8 typu "pojdz zabij 10 mobkow/graczy wroc" ;p wcale bym sie nie zdziwil;p ale potencjal maja aby udowodnic mi ze sie myle i to wielki potencjal;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie takie coś jak Day Z czy War Z to spoko, biegać w otwartym świecie i ryzykować czy nieznajomy strzeli nam w plecy byłoby miłe przy takiej grafice i gameplay''u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż taki sceptyczny bym nie był. Bardziej liczę na coś w stylu kampanii - bo świat jak najbardziej do tego się nadaje. A później faktycznie cała gama mniejszych zadanek, może przejmowanie terytorium, działania grup stworzonych przez graczy o dominację w świecie gry. Oczywiście w rozsądnych granicach... bo nie widzę dominacji jednej "gildii" i wprowadzanie własnego porządku. Byłoby to ciekawe, ale chyba bardziej denerwujące i zniechęcające do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować