Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co w gramsajtach piszczy #57 - Festiwal Waszych rozmaitości

22 postów w tym temacie

Michał Grabowski

W ubiegłym tygodniu na Gramsajtach dużo się działo! Opublikowaliście sporo materiałów filmowych i to nie tylko pod postacią gameplayów - pojawiły się unboxingi edycji kolekcjonerskich najnowszych gier, przemyślenia na ciekawe tematy, a nawet videocast! Oczywiście nie mogło także zabraknąć tradycyjnych tekstów na tematy różne i różniste. Jesteście gotowi? Zapraszam na kolejne podsumowanie tygodnia!

Przeczytaj cały tekst "Co w gramsajtach piszczy #57 - Festiwal Waszych rozmaitości" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie wszelkie opcje autokorekty powyłączałem, bo nie lubię, jak mnie program uważa za idiotę i nie lubię jak mi miesza szyki. Polecam zrobić to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez kilka lat bez autokorekty byłem na starym komputerze, bo się jakoś w magiczny sposób wyłączyła. Jak teraz mam ją włączoną to się zaczynają kwiatki. Chyba tak zrobię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo przynajmniej zredukuj jej opcje do minimum. Ja tak zrobiłem i nie żałuję, bo po prostu wchodziła mi w drogę podczas pisania tekstów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> nie oczekuj rozróżniania interpunkcji i gramatyki
>
> albo licz się z banem, ty hejterze
Oho widzę kogoś dalej dupa boli, taka jest różnica między mną, a tobą. Kiedyś dorośniesz do myśli, że to tylko internet, zbiór zer i jedynek, które nie mają znaczenia. Kiedyś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale... po co się kłócić... Lepiej zamiast tego poczytać wpisy na gramsajtach i podyskutować na ich temat.

P.S. Ja też mógłbym "nahejterzyć", że mnie ominięto, a przecież konkurs zrobiłem :D ponad 50 "komentów" miałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2013 o 10:27, RobeN napisał:

P.S. Ja też mógłbym "nahejterzyć", że mnie ominięto, a przecież konkurs zrobiłem :D ponad
50 "komentów" miałem :D


Ogólnie sobie przyjąłem zasadę, że konkursów umieszczać w podsumowaniach nie będę. Tutaj osoba organizująca go powinna promować, sposobów jest kilka. Plus to, że jednak sam kolor zielony w nicku zachęca do wzięcia udziału więc promocji raczej nie potrzebuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam żalu - chciałem tylko "pohejterzyć" dla zasady. W końcu to jest takie fajne :D

P.S. W dniu newsa już było po konkursie :D bo skończył się 31. Sierpnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2013 o 12:13, RobeN napisał:

Nie mam żalu - chciałem tylko "pohejterzyć" dla zasady. W końcu to jest takie fajne :D


Wiem wiem ;) Wolę jednak powiedzieć kilka słów, aby później niedomówień nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Marnujesz się w gamedevie, mógłbyś zostać wybitnym proktologiem!
Marnujesz się w internecie, z takim charakterem i hejtem powinieneś zostać hmm, krzykaczem na wiecach, jakąś paradę równości zorganizuj, greenpeace, femen, wybierz sobie. Masz talent do tego. Serio. Zero zgryźliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować