Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejne dowody na to, że gra Project CARS będzie wyglądała fenomenalnie

24 postów w tym temacie

Ale ten obrazek z czerwonym Porsche z błyskawicą w tle to mi wygląda na namalowany a nie wzięty z gry.
Po prostu na tle pozostałych zrzutów, patrzy się na niego inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ale ten obrazek z czerwonym Porsche z błyskawicą w tle to mi wygląda na namalowany a
> nie wzięty z gry.
> Po prostu na tle pozostałych zrzutów, patrzy się na niego inaczej.

cytując oficjalne info:
"shots show purely in-game footage that has not been made in any special photo mode with no post-processing or filters that aren’t available during the actual gameplay"

problem w tym że do premiery trochę zostało a konkurencja nie śpi - w przyszłym roku po premierze nextgenów już nie będą robiły takiego wrażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2013 o 10:20, Cygi napisał:

Ale ten obrazek z czerwonym Porsche z błyskawicą w tle to mi wygląda na namalowany a
nie wzięty z gry.
Po prostu na tle pozostałych zrzutów, patrzy się na niego inaczej.


Takie samo wrażenie odniosłem patrząc na ten obrazek. Jak uda im się zrobić grywalność na poziomie grafiki to Forza i Gran Turismo odejdą dla mnie w zapomnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio ktoś z Was wyobraża sobie taką rozdziałkę i tak zaawansowany MSAA na obecnym klocku, czy PS? Nie ma mowy, po prostu nie. Prędzej te konsole wybuchną niż takie coś pojawi się u mnie na telewizorze. Ten obrazek z Porshe, jak większość zauważyła, to już jawna kpina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@6 Dlaczego kpina? To oczywiste, że screeny są z wersji PC :P Jeżeli kogoś bardziej temat interesuje, to właściciele wczesnej wersji gry często wrzucają filmy na YT. Trzeba wpisać "Project CARS ultra details" czy coś i można pooglądać różne autka w ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ale ten obrazek z czerwonym Porsche z błyskawicą w tle to mi wygląda na namalowany
> a
> > nie wzięty z gry.
> > Po prostu na tle pozostałych zrzutów, patrzy się na niego inaczej.
>
> cytując oficjalne info:
> "shots show purely in-game footage that has not been made in any special photo mode with
> no post-processing or filters that aren’t available during the actual gameplay"
>
> problem w tym że do premiery trochę zostało a konkurencja nie śpi - w przyszłym roku
> po premierze nextgenów już nie będą robiły takiego wrażenia

Owszem nadal będą. Nextgeny mocą nie powalają :]. Tutaj mamy solidny postpro, mase trisów, porządne AA i wysoką rozdzielczość ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mi po grafice,jak samochody będą sie prowadzić realistycznie (czyt. nieprzyjemne w graniu jak FORZA czy Gran Turismo). Po co mi realistyczne prowadzenie stworzone tylko dla masochistów i tylko zeby sie owkur.iac,jak chce sobie realistycznie pojeździc do wsiadam do prawdziwego samochodu,a nie grając i wypadac co zakręt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> co z tego jak fizyka kuleje

A kto Tobie powiedział, że fizyka kuleje? Grałeś, czy wzorem większości innych oceniasz grę po filmikach z YT?
Gra jest wciąż w stadium pre-alpha, coś tam się przebąkuje o przejściu do alphy niedługo a może pod koniec roku nawet beta mogłaby się przydażyć, jest to wciąż jednak pieśń przyszłości. W związku z powyższym, nie można oczekiwać w pełni dopracowanej gry ponieważ ta jest wciąż w produkcji.

@12 - ja chciałbym być na Twoim miejscu jeżeli możesz w rzeczywistości wsiąść w samochody, jakie są w tej grze dostępne (porządne wyścigowe maszyny w większości), nie mówiąc już o samym fakcie objechania całego świata by je wybróbować na torach wyścigowych i pościgać się z innymi ludzmi. Tak już na poważnie, gra ma wystarczająco dużo opcji ustawiania asyst i poziomu trudności przeciwników (aresywność, prędkość) by każdy mógł z niej czerpać przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> co z tego jak fizyka kuleje

A kto Tobie powiedział, że fizyka kuleje? Grałeś, czy wzorem większości innych oceniasz grę po filmikach z YT?
Gra jest wciąż w stadium pre-alpha, coś tam się przebąkuje o przejściu do alphy niedługo a może pod koniec roku nawet beta mogłaby się przydażyć, jest to wciąż jednak pieśń przyszłości. W związku z powyższym, nie można oczekiwać w pełni dopracowanej gry ponieważ ta jest wciąż w produkcji.

@12 - ja chciałbym być na Twoim miejscu jeżeli możesz w rzeczywistości wsiąść w samochody, jakie są w tej grze dostępne (porządne wyścigowe maszyny w większości), nie mówiąc już o samym fakcie objechania całego świata by je wybróbować na torach wyścigowych i pościgać się z innymi ludzmi. Tak już na poważnie, gra ma wystarczająco dużo opcji ustawiania asyst i poziomu trudności przeciwników (aresywność, prędkość) by każdy mógł z niej czerpać przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co mi po grafice,jak samochody będą sie prowadzić realistycznie (czyt. nieprzyjemne w
> graniu jak FORZA czy Gran Turismo). Po co mi realistyczne prowadzenie stworzone tylko
> dla masochistów i tylko zeby sie owkur.iac,jak chce sobie realistycznie pojeździc do
> wsiadam do prawdziwego samochodu,a nie grając i wypadac co zakręt.

Proste- graj na kierownicy a nie na padzie. Polecam wgl PC do tego typu gier. I nie każdy ma super-samochód jakie są na screenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co mi po grafice,jak samochody będą sie prowadzić realistycznie (czyt. nieprzyjemne w
> graniu jak FORZA czy Gran Turismo). Po co mi realistyczne prowadzenie stworzone tylko
> dla masochistów i tylko zeby sie owkur.iac,jak chce sobie realistycznie pojeździc do
> wsiadam do prawdziwego samochodu,a nie grając i wypadac co zakręt.

Proste- graj na kierownicy a nie na padzie. Polecam wgl PC do tego typu gier. I nie każdy ma super-samochód jakie są na screenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co mi po grafice,jak samochody będą sie prowadzić realistycznie (czyt. nieprzyjemne w
> graniu jak FORZA czy Gran Turismo). Po co mi realistyczne prowadzenie stworzone tylko
> dla masochistów i tylko zeby sie owkur.iac,jak chce sobie realistycznie pojeździc do
> wsiadam do prawdziwego samochodu,a nie grając i wypadac co zakręt.

Proste- graj na kierownicy a nie na padzie. Polecam wgl PC do tego typu gier. I nie każdy ma super-samochód jakie są na screenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze mówiąc, to Project CARS już dawno nazywam nieoficjalnie Shiftem 3. Głównie dlatego, że grę tworzy to samo studio ;)

A sama gra naprawdę wygląda super i nadal bardzo chcę w nią zagrać. Bo na PC brakuje takich symulatorów wyścigowych w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2013 o 14:18, Muradin_07 napisał:

Tak szczerze mówiąc, to Project CARS już dawno nazywam nieoficjalnie Shiftem 3. Głównie
dlatego, że grę tworzy to samo studio ;)

A sama gra naprawdę wygląda super i nadal bardzo chcę w nią zagrać. Bo na PC brakuje
takich symulatorów wyścigowych w tym stylu.


To akurat jest dosyć niesprawiedliwe, by porównywać pC z SHIFT, który to zasłynął "specyficznym" modelem jazdy.
To wciąż była solidna gra i sporo czasu przy niej spędziłem, ale pC to jednak jest inna liga. Wystarczy zobaczyć jak dużo można zmienić w setupie samochodu i fakt, iż ma to wszystko rzeczywisty wpływ na szybkość/przyczepność samochodu i wciąż obowiązują zasady fizyki jak w rzeczywistości... sam miód.
Sam biorę udział w jednej z wielu lig jakie się już w grze utworzyły i muszę przyznać, iż ustawienie samochodu ma niebagatelne znaczenie dla kwalifikacji jak i samego wyścigu.
Tutaj, właśnie jest jedna z najlepszych rzeczy całego tego projektu. Community jakie się już wytworzyło, jest rewelacyjne i to są ludzie, którzy podchodzą do ścigania wirtualnego na poważnie a nie zawracają na starcie by zobaczyć ilu "przeciwników" uda im się zniszczyć.
Polecam, poszukanie na YT transmisji z wyścigów (WSPSC to liga w której biorę udział w obecnym sezonie), może nie wygląda to genialnie jeszcze ale jak na pre-alpha...

@mikoairpl - święta racja, jeżeli chce się pograć w coś ambitniejszego niż GRID to kierownica dopiero pozwala odkryć prawdziwą przyjemność i być kompetytywnym. Swoją kierownicę właśnie zmodowałem na próbę przy użyciu SRW-S1 i muszę przyznać, iż się przyzwyczajam dosyć szybko do takiego setupu :)

20130904150055

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować