Zaloguj się, aby obserwować  
Yackoo_GR

GameRanking 6 2006 w sprzedaży

22 postów w tym temacie

W sprzedaży pojawił się właśnie 6 w tym roku i jednocześnie 12, rocznicowy numer miesięcznika GameRanking. Wbrew starej, świeckiej tradycji redakcja postanowiła nie świętować, tylko zająć się... normalną pracą. GameRanking 6 2006 ma 80 stron i kosztuje 4.99 zł. Nowością są alternatywne komentarze w wybranych recenzjach gier oraz wprowadzenie oznaczeń wiekowych PEGI przy wszystkich recenzowanych tytułach. Tematem numeru jest gra Heroes of Might & Magic V PL. Oprócz tego w nowym GameRankingu znajdziecie obszerny artykuł dotyczący wiecznie żywej polskiej superprodukcji - Wiedźmin. Zapraszamy do lektury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zawartosc nowego numeru :)

04 - Wywiad i Spis treści
06 - Newsy growe
16 - Temat numeru " Heroes of Might & Magic 5 "

Kiedyś będą...
20 Crysis
21 Micro Machines v4
22 Moh: Airbone
23 Sabotage 1943
24 Star Trek: Legacy
25 Tom Clancy`s rainbow 6: vegas
26 Jagged alliance 3D
28 Hegemony: Philip of Macedon
29 Runaway 2
30 Wiedźmin

pod butem
34 Quake 4 PL
35 Tourist Trophy
36 Rise of Nations: Rise of legends
38 Guild Wars: Factions
42 City life
43 War on Terror
44 Spellforce 2
46 Condemned: Criminal Origins
47 Castlevania
48 X-men legends 2
49 Black & White 2: Wojny Bogów
50 Everquest II: Kingdom of Sky
52 Neuro Hunter
53 FIFA World Cup 2006
54 Panzer Claws II oraz Earth: Universe
56 Project Zero 3

PSP Corner
58 MGS 3: Portable Ops
Killzone Liberation
Silent Hill: Origins
Loco Roco

60 gażdety, które warto mieć
66 Premiery dvd
78 nowości kinowe
70 kącik MMO
72 owned.pl
74 listy, słowo od Randalla, Destroyer, wilq itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2006 o 16:39, Loonatyk napisał:

74 listy, słowo od Randalla, Destroyer, wilq itd.


Randall to ten gościu co pracował dawniej w Clicku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2006 o 16:41, Markus89 napisał:

> 74 listy, słowo od Randalla, Destroyer, wilq itd.

Randall to ten gościu co pracował dawniej w Clicku??

tak, właśnie patrze i się dziwię... pamiętam jak zawsze jeździł po frogger''ze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2006 o 16:41, Markus89 napisał:

Randall to ten gościu co pracował dawniej w Clicku??

Nie da się ukryć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że stara ekipa odeszła z Clicka...

A swoją drogą (żeby to nie był offtop) może zakupie ten numer - zobacze czy pozostał mu dawny styl odpisywania na listy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2006 o 16:41, Markus89 napisał:

Randall to ten gościu co pracował dawniej w Clicku??

Trudno żeby nie było Randalla, skoro GameRanking w duzej mierze tworzą właśnie redaktorzy starego Clicka! (Frogger, Yackoo, Fantazyoosh, Joel...) + np. baRTes z ŚGK i kilku innych znanych redaktorów :-). Najlepiej zrobisz jak sprawdzisz to osobiscie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2006 o 17:13, dRaiser napisał:

Już od 16? Jakim cudem nie zauwazylem? Cholera, trzeba leciec do kiosku, jak nie bedzie, to
chyba zabije kioskarza;P

lepiej sie opanuj, nadchodzi sezon letni wiec w dziennikach znow zaczna szukac sensacji w stylu "Zabil - bo nie bylo GameRanking" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupilem 5 numer i bardzio mi sie podoba, a tak patrze i ten numer zapowiada sie bardzo ciekawie ;) W koncu jakas tania gazeta gdzie moge sobie poczytac o grach itp. a nie ktos daje jakąs szmaciastą gierke i 10 stron do poczytania za 7 - 8zł :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2006 o 19:32, Loonatyk napisał:

Markus89 - sprawdzilem w stopce i nie ma tam ani slowa o hurtowni Play, jako wydawca figuruje
firma Proxima. ;)


W sumie odwiedziłem strone tego czaspisma i pisze:

Pierwszy numer miesięcznika GameRanking przygotowany został we współpracy z firmą Play!

A nie wiem czy dobrze kojarzę, ale czy to właśnie w GameRankingu pojawiło się porównanie Maluch Racer''a z NFS: Underground?? Jeśli nie to sorry ale wiem, że istnieje jakieś czasopismo wypuszczone do druku właśnie przez hurtownię PLAY, która ogłasza swoje gry tytułem GRA ROKU (Nitro Familiy) itp. Ale podkreślam nie wiem czy to o to czasopismo chodzi więc nie naskakujcie na mnie od razu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Same teksty? To lubię! Jutro muszę kupić GR w kiosku i przekonać się, co jest wart. Chciałbym regularnie czytać coś jeszcze poza CDA, Clickiem, MSG - z magazynów o grach oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2006 o 19:48, kizi napisał:

Same teksty? To lubię! Jutro muszę kupić GR w kiosku i przekonać się, co jest wart. Chciałbym
regularnie czytać coś jeszcze poza CDA, Clickiem, MSG - z magazynów o grach oczywiście.

A ja już mam fajne te pisemko na początku myślałem że to frajerskie pismo a dziś jak je zobaczyłem po raz drugi z podobało mi się.teksty są na poziomie CDA
PS mam pytanie jaki jest nakład i sprzedaż pisma ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2006 o 19:38, Markus89 napisał:

A nie wiem czy dobrze kojarzę, ale czy to właśnie w GameRankingu pojawiło się porównanie Maluch
Racer''a z NFS: Underground?? Jeśli nie to sorry ale wiem, że istnieje jakieś czasopismo wypuszczone
do druku właśnie przez hurtownię PLAY, która ogłasza swoje gry tytułem GRA ROKU (Nitro Familiy)
itp. Ale podkreślam nie wiem czy to o to czasopismo chodzi więc nie naskakujcie na mnie od
razu...


Zdecydowanie mylisz dwa pojęcia. Jest coś takiego jak portal GameRanking.pl, ale on poza nazwą nie ma w chwili obecnej z pismem nic wspolnego (adres strony internetowej czasopisma to GameRanking.net.pl). I porównanie, o którym mówisz pojawiło się właśnie w GameRanking.pl, natomiast tytuł gry roku przyznało Nitro Family jakieś reklamowo-niszowe pisemko.

GameRanking tak jak przeczytałeś na samym początku był wydawany przy współpracy z PLAY, ale nie recenzował i nie zapowiadał gier tego wydawcy. Zresztą od dobrych kilku numerów wydawcą GR jest Proxima, więc ze wspomnianą instytuacją pismo wydaje sie nie mieć nic wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko będzie dostępne gdzieś w kiosku to kupię aby zobaczyć ich styl... (jedynie trochę odstrasza mnie wygląd okładki - chodzi mi o ogrom tekstu już na okładce - wewnątrz to rozumiem...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2006 o 17:25, scooby01 napisał:

> Już od 16? Jakim cudem nie zauwazylem? Cholera, trzeba leciec do kiosku, jak nie bedzie,
to
> chyba zabije kioskarza;P
lepiej sie opanuj, nadchodzi sezon letni wiec w dziennikach znow zaczna szukac sensacji w stylu
"Zabil - bo nie bylo GameRanking" ;)


Spoko, po pierwsze GR leżał grzecznie za ladą, a poza tym sprzedawała kioskarka - może bym pomyślał chwilkę przed morderstwem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować