Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox One w Europie szybciej od PlayStation 4

12 postów w tym temacie

> tylko ze Xbox debiutuje tylko w 13 krajach więc nie ma czym się podniecać

Dobrze, że napisałeś, bo w tekście nie ma o tym ani słowa... oh, wait. Jednak nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze nie wprowadzac czytelnikow w blad. Byl juz taki jeden co uzywal skrotow myslowych albo wspominal, ze dany doktor juz nikogo nie zabije.

Poprawnie zdanie powinno brzmiec:
Xbox One w wybranych krajach Europy szybciej od PlayStation 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> szkoda, że Polska to nie Europa ;)

Polska czesto nie jest nawet czescia swiata, czemu sie wiec dziwic ze do europy sie nie zawsze zaliczamy?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie widzę problemów, Nintendo olewa Polskę ale istnieje coś takiego jak Amazon.co.uk, gdzie za 125zł wysyłka jest za darmo do Polski. W Polsce ze świeczką szukać sklepu który by miał kuriera w takiej cenie ;>. Do tego rewelacyjny system gwarancyjny, bez problemu wymiana na nowy sprzęt, w Polsce czekam 1 miesiąc na naprawę sprzętu po czym przysyłają mi powyginaną myszkę Logitecha. Z Amazona w przeciągu 2 tyg dostaje nową. Jedyny problem to czas realizacji i niechęć do robienia zakupów przez internet. Ceny są zazwyczaj niższe gier po 1-2 miesiącach po premierze, a znajomość języka stoi u nas na coraz większym poziomie. Ja tam nie widzę problemu jeśli ktoś jest fanem aby kupił za granicą konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy znają angielski na poziomie perfekt, ale to się głównie przydaje do fabuły gry.
Nie ma suportu, nie będzie gier w języku polskim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zmienia to faktu, że jeżeli kupisz konsolę w innym kraju to w Polsce nie będzie ona działać tak, jak twórcy tego chcą. Same bajery związane z oglądaniem TV (nigdy nie myślałem, że w przypadku konsoli to powiem o.O) raczej działać tutaj nie będą. Więc w sumie to co najmniej 50% funkcji idzie na spacerek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polskie sklepy pewnie sprowadzą jakieś sztuki z UK ewentualnie każdy z nas mógłby zamówić tą konsolę np z takiego amazona. Szybciej, później i tak u mnie MS jest już spalony :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polska krajem trzeciego świata kupię w Saturnie i nie będę mógł reklamować w Microsofcie, bo konsola nie będzie u nas oficjalnie wspierana. Sami wpychają ludzi w ręce Sony.

Ehh, miałem X, mam PS3 i coś tak czuję, że będzie PS4, a Xone może kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować