Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Otwarty świat w Watch Dogs bez tajemnic - 14 minut gameplayu!

42 postów w tym temacie

Ubisoft głupio robi że ciągle pokazuje nowe gamplaye no ale cóż. Watch Dogs będzie pierwszą moją grą na Ps4 :), i mam takie pytanie czy wersje na next geny będą kosztować tyle samo co na obecne konsole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2013 o 18:32, Tom180 napisał:

Ubisoft głupio robi że ciągle pokazuje nowe gamplaye no ale cóż. Watch Dogs będzie pierwszą
moją grą na Ps4 :), i mam takie pytanie czy wersje na next geny będą kosztować tyle samo
co na obecne konsole?


Oni ciągle wałkują jedno i to samo demo z E3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda naprawdę bardzo dobrze chociaż już widzę/czuję, że model jazdy nie będzie rzeczą nad którą będę walił banany na twarzy. Noo, ale przecież nie o to w tej grze chodzi. Jesteśmy tym dobrym, który cały czas musi się ukrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to jak obejrzałem kilka minut to przypomniało mi po części to wszystko Assassin''s Creeda. Też zdobywanie kluczowych punktów i odblokowywanie jakiś tam dodatkowych rzeczy, miejsca gdzie można coś tam zdobyć czy znaleźć. I tak... nie wiem co o tym myśleć tak naprawdę. Zobaczymy jak będzie później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2013 o 19:30, Muradin_07 napisał:

Tak naprawdę to jak obejrzałem kilka minut to przypomniało mi po części to wszystko Assassin''s
Creeda. Też zdobywanie kluczowych punktów i odblokowywanie jakiś tam dodatkowych rzeczy,
miejsca gdzie można coś tam zdobyć czy znaleźć. I tak... nie wiem co o tym myśleć tak
naprawdę. Zobaczymy jak będzie później.

Nikt nie każe kupować w dniu premiery zobaczymy i ocenimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale czy powiedziałem, że mam taki zamiar? Zazwyczaj czekam na pierwsze recenzje, jakiś gameplay z komentarzem i wtedy o tym decyduję. Nigdy nie złożyłem pre-ordera, bo nie lubię kupować kota w worku wiedząc coś o grze, na podstawie gameplaya twórców.

Co nie zmienia faktu, że na Pieseły czekam, bo na początku gra wywarła na mnie naprawdę duże wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się to, że ktoś inny może wejść do naszej gry. Mam nadzieję, że będzie można to wyłączyć. Jestem zdecydowanym przeciwnikiem łączenia singla z multi. Niestety wygląda mi to na nowy trend w branży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie podoba mi się to, że ktoś inny może wejść do naszej gry. Mam nadzieję, że będzie
> można to wyłączyć. Jestem zdecydowanym przeciwnikiem łączenia singla z multi. Niestety
> wygląda mi to na nowy trend w branży.

Pomysł jest ciekawy, jednak wiadomo, że niektórym może się nie spodobać. I tak, można będzie tę opcję wyłączyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hakowanie wózków jest mało realne, tak samo tej osłony na dachu no i niech Aiden hakuje telefonem a nie siłą woli, ale to nie ważne bardziej mnie martwi jakiś facet biegający mi po mieście w singlu. Żeby dało się to wyłączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Sanders-sama
Na twoim PC zawsze będziesz widział Aidana Pierca, natomiast gracz do którego rozgrywki wskoczysz zobaczy inną losowo wygenerowaną postać :)

Prosty, ale skuteczny sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować