Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 4 z dopieszczonym systemem ustawień serwerów i polem treningowym do opanowania pojazdów w grze

9 postów w tym temacie

Robert Sawicki

Szkoda, przez ostatnie kilka części świetnie bawiłem się patrząc, jak sześć osób wsiada do jednego helikoptera, by tylko po chwili się rozbić przez pilota.

Przeczytaj cały tekst "Battlefield 4 z dopieszczonym systemem ustawień serwerów i polem treningowym do opanowania pojazdów w grze" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym wolal pocwiczyc w porzadnej kampanii SP. Ta w BC dawala jakis przedsmak multika (choc tez z licznymi brakami), w BF3 czulem sie jak niedorozwiniety pasazer, ktory wciska jeden guziczek w momencie gdy ogarniety pilot-skrypt wykonuje te wszystkie karkolomne manewry ;p No ale lepszy rydz niz nic, moze i ja sie naucze latac dluzej niz 30 sekund ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No prawda jest taka, ze do dzis unikam szczegolnie pojazdow latajacych - niby wojna dzieki nim nabiera lepszego wymiaru, ale w BF 3 nie potrafie latac smiglowcem prawie w ogole, a odrzutowcem sie kalecze ... xD nie wiem, czy czlowiek jest tak tępy, czy po prostu nie jest mu dane byc pilotem, a np szturmowcem zabijajacym dziesiatki przeciwnikow na ladzie w Deadmatchu, jak ja xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jak można nie umieć latać helikopterem w BF3. W stosunku do BC2 zostało to uproszczone chyba do maximum, osobiście wolałem latanie z BC2 bo było realistyczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować