Zaloguj się, aby obserwować  
Bobo

Dreamfall

298 postów w tym temacie

jak tak patrze na wasze posty to mi sie smiac chce... dla mnie najwazniejsze jest utrzyaie klimatu a o aktorow sie nie boje bo wiem, ze Cenega da rade z tym :> Pan Boberek bedzie podkladal głos Krukowi :) Wszyscy fanii serii powinni znac tego pana :> Ja czekam z niecierpliwoscia na jakies demo (tak jak w TLJ byl prolog). Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ma byc juz w czerwu i musze przyzna iz bedzie pierwsza premierowa edycj jaka kupie a nie ma ona loga CDP na pudełko :). Szkoda, ze to CDP nie wydaje tej gry :/. W Gamespocie dostała 5/5 wiec martwic sie chyba nie ma o co :)
Nic tylko czekac i zacierac łapki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na stronie cenegi udostepnili probki dzwiekowe z gry.
ledwie pare sekund nagran wiec trudno stwierdzic jak bedzie wygladala calosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już przesłuchałem :) Pliki sa "aż" 4 :)
Za to jeden z pania Olszówką i to Ona nadaje tym grą ten urok dzięki którym tak sie weń zagrywam :D
Przejde jeszcze raz czesc pierwsza, by sobie powspominac te genialna lokalizacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najnowsze info ze strony Cenegi:

"Jako wyłączny partner firmy Micro Application, mamy przyjemność poinformować, że polska edycja gry Dreamfall: The Longest Journey wydana zostanie w wyjątkowym pakiecie, zawierającym:

• ekskluzywne opakowanie z podwójnym frontem zamykanym na rzep, na którym jego wybrane elementy uwydatnione zostały przez ich efektowne polakierowanie oraz wytłoczenie;
• płytę DVD z potrójną wersją gry: polską z napisami, polską z napisami i dialogami oraz angielską!;
• dodatkowy dysk ze ścieżką dźwiękową, zawierającą aż 22 utwory.
... "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, uprzedziles mnie scooby01 :P
Nie bede tutaj reklamowal Cenegi, ale naprawde, to wydanie jest perfekcyjne. Oni rządzą.
Dzieki im wielkie za to.
Icha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem wcześniej, ale nie dodałem :P
A co do wydania :D Dobrze, ze mozna wybrac lokalizacje ale ja i tak bede grał z dialogami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się bardzo, że wydanie jak i sposób lokalizacji się podoba :)

Jestem pewien, że to nie ostatnie słowo jeśli chodzi o sposób wydawania gier jaki mamy w planach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, co jak co, ale tłumaczenie perfekcyjne :|
Tutaj musze powiedzieć: Cenega - GRATULACJE za tłumaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 20:15, olki77 napisał:

I dobrze że daliscie tych samych aktorów co w pierwszej częsci gry. Naprawde Edyta Olszówka
pasowała do roli April.

eeee....
Jakbyś poczytał troche wiecej to byś wiedział, że Edyta Olszówka bedzie April w drugiej czesci :D
Również kruk zachowa swój głos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To przecież pisze "I dobrze że daliscie tych samych aktorów co w pierwszej częsci gry" Czyli mówie ze dobrze ze Edyta Olszówka wystopiła w Dreamfall.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 11:58, scooby01 napisał:

juz mialem napisac same dobre rzeczy ale...
"data premiery - lipiec 2006"
moze jednak wroci na czerwiec ?


Wiem, że każde przesuniecie premiery nie jest dobre, ale mieliśmy bardzo dużo maili i telefonów aby był wybór w lokalizacji więc postanowliśmy dodać opcjonalnie inne niż tylko dialogi.
Do tego jeszcze doszło nowe jak na Naszym rynku opakowanie + soudtrack,i wszystko skumulowało się na fakt iż musieliśmy troszę przesunąć premierę.
Mam nadzieje jednak, że wydanie jak i opcje lokalizacyjne wynagrodzą czekanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a na serwerach Cenegi wlasnie udostepniono polskie intro :)
juz niedlugo koniec czekania (a ja wlasnie po raz 6/7 przechodze czesc pierwsza) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować