Zaloguj się, aby obserwować  
Bobo

Dreamfall

298 postów w tym temacie

Dzięki, ale niestety nie pomogło :(
Chyba czeka mnie na Gwiazdkę format dysku... Bo nic mi chyba nie przeszkodzi w zagraniu w Dreamfalla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko: Czy na GeForce 5500 FX (256MB), Athlonie 1.7XP i 512 MB ramu będzie w miarę płynnie działać? Jakiej grafiki mogę się spodziewać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 22:51, jakubcjusz napisał:

A ja mam takie pytanko: Czy na GeForce 5500 FX (256MB), Athlonie 1.7XP i 512 MB ramu
będzie w miarę płynnie działać?


Mam podobny konfig. Niestety na maksymalnych detalach gra może się zacinać, na średnich można spokojnie zagrać, chociaż grafika będzie gorsza (ja wielkiej różnicy nie zauważyłem)

Dnia 01.01.2007 o 22:51, jakubcjusz napisał:

Jakiej grafiki mogę się spodziewać?


Pierwszy obrazek – najlepsza grafika (na moim sprzęcie), drugi – najgorsza.

PS. Grafika może nie jest najlepsza, ale za to gra nadrabia ścieżką dźwiękową.

20070102161711

20070102161829

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miał jakieś problemy z uruchomieniem gry? U mnie zaczyna się jakby ładować, ale cały czas jestem w Windows, aplikacja siedzi w procesach i dupa :/ Nie uruchamia się dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 14:31, Quatre napisał:

Czy ktoś miał jakieś problemy z uruchomieniem gry? U mnie zaczyna się jakby ładować, ale cały
czas jestem w Windows, aplikacja siedzi w procesach i dupa :/ Nie uruchamia się dalej...


A pojawia się wcześniej okienko Starforce''a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 18:01, scooby01 napisał:

A pojawia się wcześniej okienko Starforce''a?


Tak pojawia się, a właśnie po nim tak jakby gra przestaje się ładować :/ Sprawdziłem na starszym kompie - i tam działa :( A na lepszym nie chce pójść - żeby było śmieszniej, to wczoraj był reinstall systemu robiony. Może jakiegoś wirusa złapałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 19:27, Quatre napisał:

Tak pojawia się, a właśnie po nim tak jakby gra przestaje się ładować :/


Zakładam, że masz te same sterowniki grafiki (wersja), których używałeś poprzednio? Gra jest dosyć kapyśna jeżeli o to chodzi. Można też spróbować uruchomić ją w oknie (fullscreen=0 w pliku prefs.dat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adnotacja do poprzedniego (pomieszalem posty). Spróbuj z inną wersją sterowników grafiki niż używasz. Trudno coś powiedzieć nie znając konfigu i jeżeli gra nie zgłasza błędu. Osobiście z czymś takim jeszcze się nie spotkałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój config to Athlon 64 3200+, GF 6800GT, płyta główna Gigabyte na nForce4, 2 GB RAM Twinmos, Creative X-Fi. Wątpię, żeby to była wina sprzętu. Prędzej sterowniki coś kaszanią, być może wersja jest ''zbyt świeża'' jeszcze i niedopracowane są :/ Albo tak jak pisałem - jakiś wirus mi się dostał na dysk. W weekend zrobię chyba format całego dysku i wrzucę windę na nowo, zobaczymy czy pomoże coś. Dzięki za zainteresowanie moją sprawą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy. Jestem w 4 rozdziale, wszedłem Zoe już na górę i teraz mam problem z zagadką z grającą ścianą (a dokładniej 3 symbolami). Nie wiem jaka jest kolejność prawidłowa tych znaków. Najlepiej prosiłbym o podpowiedź, gdzie mogę znaleźć jakąś podpowiedź w grze co do tej sekwencji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 17:21, Quatre napisał:

Najlepiej prosiłbym o podpowiedź, gdzie mogę znaleźć jakąś podpowiedź w grze co do tej sekwencji.
:)

Musisz zagrać tą melodie słyszalną w jaskini (taka dosyć podniosła), składa się z czterech symboli. Tylko jednego używasz dwukrotnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 18:14, scooby01 napisał:

Musisz zagrać tą melodie słyszalną w jaskini (taka dosyć podniosła), składa się z czterech
symboli. Tylko jednego używasz dwukrotnie :)

Słaby słuch mam i za Chiny Ludowe nie potrafię sam tego ułożyć. Pamiętasz może kolejność tych symboli? Bo sam nie poradzę sobie z tym :/ Nienawidzę zagadek muzycznych! W Myście też taki koszmar był :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 18:35, Quatre napisał:

Słaby słuch mam i za Chiny Ludowe nie potrafię sam tego ułożyć. Pamiętasz może kolejność tych
symboli? Bo sam nie poradzę sobie z tym :/ Nienawidzę zagadek muzycznych! W Myście też taki
koszmar był :]

spróbuj lewo srodek lewo prawo wiem bo niedawno przechodziłem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, zapamiętam :) Na razie zacząłem grać Kianem i do tej pory nie licząc durnych symboli muzycznych nie miałem większych zgrzytów z zagadkami :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu Cię pomęczę :D Gram April, jestem w podziemnym mieście, śledzę Proroka. On popłynął łódką, a ja muszę wejść do budynku za tymi dziwnym stworami. Zewnętrzne drzwi udało mi się pokonać, ale przez te wewnętrzne (w komnacie z ołtarzem) nijak nie mogę przejść :/ Nie da się ich otworzyć (April mówi kwestię, że to może jakaś klawiatura i trzeba znać kolejność, ja tę kolejność znam, ale nie mogę w ogóle wciskać przycisków :/ ) Jak tam wejść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować