Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz statystyki 50 najlepszych zawodników w FIFA 14

21 postów w tym temacie

> Lewandowski 86 rozumiem za siedzenie w polu karnym i czekanie na podanie :D

Nie, za grę na lewej obronie i bronienie karnych. Od czego jest napastnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a neymar, najwieksza wschodząca gwiazda gdzie? łał, co za lekkomyślne rozdanie pkt do statystyk... chyba wedlug hypu na te osoby, a nie ze wzgledu na ich gre, bo ronaldo oprocz strzelania goli robi 10 innych rzeczy, ktorych argentynczyk sie nie tyka... najlepsze że nie faworyzuje zadnego z nich, bo nie jestem wielkim fanem pilki, ale ogladam i sie znam chrzanic to i tak zmienie je na normalniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2013 o 13:35, trocz napisał:

Nie, za grę na lewej obronie i bronienie karnych. Od czego jest napastnik?

No wyobrażałbym sobie, żeby zawodnik ze statami 86 potrafił coś więcej jak tylko nogę dostawić. Ale to może ja za mało jego wyczynów widziałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te skille to kpina Navas 0 goli i 0 asyst i 85? ,Aguero totalnie żenujący sezon 88 czyli + 1 do skilla? Suarez geniusz iście epicki sezon top 5 napastników i 86 +0? WTF!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę praktycznie zmian w porównaniu z poprzednim rokiem. Wszystko wygląda tak samo, ewentualnie paru zawodników ma +1 (Bale, Lewandowski np.) lub -1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie narzekać. Lewy ma dokładnie taki level jaki powinien mieć. Słabszy niż Falcao, RVP, Ibra czy Cavani, ale lepszy niż taki Benzema. Zdecydowanie za wysokie statystyki mają za to Casillas czy Buffon, którzy już dawno wypadli z grona najlepszych bramkarzy. Gdzie De Gea czy Lloris?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gomes 86 praktycznie cały sezon kontuzja i ława a Reus najlepszy sezon w karierze finał ligi mistrzów i 85! Lahm 87! haha to w takim razie Piszczek powinien mieć też 87 a Shmelzer 84. Pedro 85 a Neymara nawet nie ma w top 50 WTF czyli bedzie miał 83-84 a w 13 ma 85. Benzema 85 aha, chyba najgorszy sezon w historii miał i jeszcze Hazard 85! hahaha statystyki z DUPY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buffon jest oczywiście obecnie najlepszym bramkarzem świata,zaraz po nim jest Cech (który w SPE pokazał gdzie jest miejsce Neuera),Neuer. Casillas niestety opuścił loty. Samo grzanie ławy mocno obniża poziom zawodnika bo nie może utrzymywać optymalnego poziomu czy się rozwijać. Mnie zastanawia jedynie brak Vidala,Bonucciego i Marchisio z Juve, którzy wymiatali w Serie A oraz w LM. Wg.np. Goal.com w 11 sezonu LM 12/13 są właśnie Vidal,Bonucci i Chiellini. Wg takich wyróżnień powinno dobierać się ogólny poziom zawodników. Na nich zwracać uwagę. Zamiast tego co roku są ciągle Ci sami kopacze. Nijak ma się to do rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Neymara - od transferu do Barçy nic szczególnego nie pokazał. W Brazylii był gwiazdą, tutaj jest na razie jednym z wielu. Sanchez prezentuje się lepiej od Brazylijczyka!

Messi za to przepakowany. Fabregas za słaby, bo obecnie Barça bez niego radzi sobie gorzej. Na szczęście statystyki w Seasons będą zależne od formy zawodników na boisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gomes 86 praktycznie cały sezon kontuzja i ława a Reus najlepszy sezon w karierze finał
> ligi mistrzów i 85! Lahm 87! haha to w takim razie Piszczek powinien mieć też 87 a Shmelzer
> 84. Pedro 85 a Neymara nawet nie ma w top 50 WTF czyli bedzie miał 83-84 a w 13 ma 85.
> Benzema 85 aha, chyba najgorszy sezon w historii miał i jeszcze Hazard 85! hahaha statystyki
> z DUPY!!!
z tym się zgodzę, że statystyki nie trzymają się kupy w FIFIE np. Reus jakim cudem ma 85 skoro on jest na pewno lepszy od Lewandowskiego, który ma 86... Piszczek powinien mieć co najmniej 85 jeśli Lahm ma 87. Neymar ma 85 przynajmniej w FUT tak gdzieś słyszałem a moim zdaniem powinien mieć około 88 albo 87 a Benzema 82 albo 83. I jeszcze Cristiano Ronaldo powinien mieć 93 albo 94 a nie 92. Eden Hazard 87 albo 88 a nie 85 !!! Mats Hummels 85? I za co ma Pique 86? 84 powinno być a Hummels 87. Nie wiem skąd FIFA ma te statystyki i kto je układał ja się pytam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować