Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Otwarty świat w Assassin`s Creed IV: Black Flag pod lupą - 10 minut gameplayu!

19 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Wczoraj Watch Dogs, dziś już Assassin’s Creed IV: Black Flag. Tak jak w przypadku ostatniego materiału promującego przygody Aidena Pearce’a czeka na Was obszerna prezentacja otwartego świata gry.

Przeczytaj cały tekst "Otwarty świat w Assassin's Creed IV: Black Flag pod lupą - 10 minut gameplayu!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Coraz bardziej zaczyna mnie interesować ten tytuł. Ale główny bohater, srogi pirat a
> taki blondasek- trochę mi nie pasuje.

A co ma charakter do koloru włosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Coraz bardziej zaczyna mnie interesować ten tytuł. Ale główny bohater, srogi pirat
> a
> > taki blondasek- trochę mi nie pasuje.
>
> A co ma charakter do koloru włosów?

a takiego blondaska jak leonardo di caprio widział byś w roli Rambo ?

Teraz każda gra tpp od ubi będzie miała Assassin''s Creed w nazwie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A przeciwnicy oczywiście grzecznie czekają za naszymi plecami aż rozprawimy się z jednym i kolejnym aż w końcu przyjdzie pora na tego który od początku walki gapił się na nasz zad! Czy jak dostanie szablą między żebra nie będzie miał do siebie żalu, że mógł zaatakować wcześniej? ehh mogli by to lepiej zrobić. Poza tym zapowiada się całkiem interesująco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już się nie mogę doczekać premiery, AC3 aż tak bardzo mi się nie podobał ale ta część może zaś pokazać coś ciekawego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Teraz każda gra tpp od ubi będzie miała Assassin''s Creed w nazwie ?
Nie, ale to jest Assassin''s Creed. Wiesz, artefakty 1. Cywilizacji, kaptury, walka z Templariuszami i Abstergo w teraźniejszości. Poza tym jast jeszcze wAtch Dogs, Far Cry, Splinter Cell... Innymi słowy, piszesz bzdrury tylko żeby piać.
> Coraz bardziej zaczyna mnie interesować ten tytuł. Ale główny bohater, srogi pirat a
> taki blondasek- trochę mi nie pasuje.
Nie każdy pirat wyglądał jak Blackbeard. A co do charakteru, a włosów ja będąc blondynem jestem znerwicowanym facetem ze skłonnosci do wyładowania frustracji na meblach i ścianach (widać to m.n. jak się porówna poziomy 2 części mojego biurka). A do tego mam lekko podwyższony próg bólu i dość mocno podwyższoną tolerancje na ból. Od kiedy tylko bruneci mogą być nie wiadomo jakim postrachem mórz i ulic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilku gości nie może sobie poradzić z jednym, koleś ze szpadą nie jest w stanie pokonać nieuzbrojonego przeciwnika... Jak widzę takie coś to zastanawiam się, jak można w to grać, to nie jest gra o piratach, przeciwnicy to jacyś debile. Wygląda to na prawdę idiotycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisał MBi, po czym odpalił GTA, przyjął na klatę serię pocisków, zregenerował się za osłoną, zginął od granatu i chwilę później wyszedł ze szpitala.

Jakby gry były ultra realistyczne to nikt by w nie nie grał. Więcej, jakby tylko wszyscy przeciwnicy rzucali się na bohatera to też nikt by w nie nie grał. Nawet w osławionym i wychwalanym za to Batmanie, tak naprawdę atakuje cię góra dwóch przeciwników na raz i jesteś w stanie ich obu znokautować jednym kontratakiem. To samo zresztą wprowadzili juz w AC III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No trzeba przyznac ze przeciwnicy w tej grze niezaleznie od epoki sa bardzo dobrze wychowani - i tak, czekaja grzecznie w kolejce az sposcisz manto ich kolegom az przyjdzie kolej na nich :P + ewentualny double finish jakby kolejka byla za dluga LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta część wygląda obiecująco, mam nadzieje że nie zrobią z tego grzecznego pirata który walczy tylko ze złem tego świata. A zobaczymy prawdziwy charakter pirata. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Marna nadzieja. Wszak wiemy, że Edward był ojcem Haythama z AC III i dziadkiem Connora, ale co najważniejsze - że jest Asasynem. Więc nie ważne co się stanie w fabule, ostatecznie Edward i tak wybierze Jasną Ściężkę Mocy. Szkoda, wątek Haythama był genialny i zarazem mocno niedoceniony w branży, a ten zwrot akcji spokojnie konkuruje w mojej prywatnej ocenie z tym z KotORa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować