Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft nie skreśla wtórnego rynku dla cyfrowych gier i dzielenia się nimi z bliskimi

24 postów w tym temacie

Co jak co ale M$ zyskał by dużą przewagę umożliwiając po prostu "pożyczanie" gier znajomym... Wtedy miałby szansę zaistnieć jeszcze na rynku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PRcy z MS przyjęli metodę podobną do polityków - kupcie nasz sprzęt, a MOŻE KIEDYŚ w blizej nieokreślonej przyszłości dodamy funkcje, które z nieznanych nikomu powodów zabraliśmy, gdy zrobiliśmy 180. A teraz cieszcie się tym co sami chcieliście, choć my wiedzieliśmy lepiej....

Normalnie ręce opadają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2013 o 19:59, Eternal101 napisał:

Jak dadzą możliwość pożyczania gier to może jeszcze ktoś się zainteresuje ich konsolą ;].

Hah, podoba mi się, że jeszcze istnieją ludzie którzy myślą, że nikt nie interesuje się Xboxem One.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Jak dadzą możliwość pożyczania gier to może jeszcze ktoś się zainteresuje ich konsolą
> ;].
> Hah, podoba mi się, że jeszcze istnieją ludzie którzy myślą, że nikt nie interesuje się
> Xboxem One.

przecież on chyba sam nie wierzy w co mówi albo to żart ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co jak co ale M$ zyskał by dużą przewagę umożliwiając po prostu "pożyczanie" gier znajomym...
> Wtedy miałby szansę zaistnieć jeszcze na rynku...

Eeeeeee ... Jakbyś nie wiedział to oferowali to w tym tzw. DRM''ie ... Ale masa ludzi krzyczała bo inni krzyczeli ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2013 o 20:09, Dared00 napisał:

> Jak dadzą możliwość pożyczania gier to może jeszcze ktoś się zainteresuje ich konsolą
;].
Hah, podoba mi się, że jeszcze istnieją ludzie którzy myślą, że nikt nie interesuje się
Xboxem One.


No po tych cyrkach to liczba ludzi zainteresowanych ta konsolą spada.

CepNaPysk No to zobaczymy czy Mictosoft pobije ilość sprzedanych kopii tą xboxa 360. A jestem prawie pewien że nie, chyba że ludzie są tak naiwini i dalej im wierzą ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.09.2013 o 22:00, Eternal101 napisał:


No po tych cyrkach to liczba ludzi zainteresowanych ta konsolą spada.


A kiedy sprzedaż Xboxa One zaczęła się rozkręcac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2013 o 22:00, Eternal101 napisał:

No po tych cyrkach to liczba ludzi zainteresowanych ta konsolą spada.

Źródło?

Dnia 05.09.2013 o 22:00, Eternal101 napisał:

CepNaPysk No to zobaczymy czy Mictosoft pobije ilość sprzedanych kopii tą xboxa
360. A jestem prawie pewien że nie, chyba że ludzie są tak naiwini i dalej im wierzą ;].

Ale w co mają im teraz nie wierzyć? MS oferuje praktycznie to samo co Sony, plus Kinecta (który, wbrew opinii PRO MLG hardkorów, jest bardzo popularny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że MS zrezygnował z tego pomysłu po fali hejtów ludzi, którzy wrzucali na Xboksa One, bo było to modne. Mam nadzieję, że uda się powrócić do tej koncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2013 o 22:19, Dared00 napisał:

Źródło?

Choćby fora gdzie dużo graczy pisze żę przenosi się na konsole Sony po tym jak pierw miał byc DRM a potem jednak nie ale to też nie tak do końca ;/

Dnia 05.09.2013 o 22:19, Dared00 napisał:

Ale w co mają im teraz nie wierzyć? MS oferuje praktycznie to samo co Sony, plus Kinecta
(który, wbrew opinii PRO MLG hardkorów, jest bardzo popularny).

Tylko że Sony od samego początku sprawe postawiło jasno i nie było tak "Panowie i panie będzie DRM" co raz blizej premiery "Ej ludzie może zrezygnujemy z DRM''u i z konsumentów zrobimy debili bo może faktycznei mało się konsol sprzeda" takie rozumowanie Microsoftu mam w głębokim poważaniu.

Oxygar Z tego co wiem istnieje coś takiego jak przedsprzedaż :).

Podsumowując jeśli Microsoft nie zmieni podejścia do graczy i wydawców tak że będzie otwarty na nich a nie zamykał się jak Nintendo w swoim mały świecie i olewał co się do nich mówi no to cóż ja na bank nie kupie konsoli a inni who cares.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2013 o 21:00, hydzior napisał:

Eeeeeee ... Jakbyś nie wiedział to oferowali to w tym tzw. DRM''ie ... Ale masa ludzi
krzyczała bo inni krzyczeli ;].

Bo Microsoft nie umiał wytłumaczyć tego swojego DRMu i co daje. Nie powiedzieli nic, komunikacja z graczami była zerowa.

Sami są sobie winni, teraz udają takich biednych, bo źli gracze nie zrozumieli ich jakże klarownego przekazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2013 o 10:40, Numenpl napisał:

Henrar szczerze czy wierzyłeś w ten bełkot o tym jaki to będzie wspaniały DRM
na konsolach??

Oczywiście, że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2013 o 21:00, hydzior napisał:

Eeeeeee ... Jakbyś nie wiedział to oferowali to w tym tzw. DRM''ie ... Ale masa ludzi
krzyczała bo inni krzyczeli ;].


Co za głupoty. Masa ludzi krzyczała, bo albo byli przeciwni upierdliwemu DRMowi, albo doszli do wniosku że nie dostają w zamian nic co by go usprawiedliwiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>
> Oxygar Z tego co wiem istnieje coś takiego jak przedsprzedaż :).
>

A z tego co ja wiem, to sprzedaż ruszyła dopiero po wycofaniu tego syfu jakim był ich dmr,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2013 o 13:42, oxygar napisał:


>
> Oxygar Z tego co wiem istnieje coś takiego jak przedsprzedaż :).
>

A z tego co ja wiem, to sprzedaż ruszyła dopiero po wycofaniu tego syfu jakim był ich
dmr,


Wycofanie to za silne słowo powinieneś użyć "tymczasowe wyłączenie" bo pewnie patchem najbliższym to włączą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>
> Wycofanie to za silne słowo powinieneś użyć "tymczasowe wyłączenie" bo pewnie patchem
> najbliższym to włączą.

Moim zdaniem nie zrobią tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować