Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beta Dark Souls II na PC mało prawdopodobna

21 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Co prawda nic nie jest wprost wykluczane, ale szanse na to, że również pecetowcy będą mogli przedpremierowo przetestować Dark Souls II, są niewielkie. A przypomnijmy, że to właśnie blaszaki są w przypadku gry From Software wiodącą platformą sprzętową.

Przeczytaj cały tekst "Beta Dark Souls II na PC mało prawdopodobna" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ładna mi platforma wiodąca z pecetów skoro gra testowana będzie na konsolach i dla tych
> platform właśnie dostosowywana.

PC nigdy nie będzie platformą wiodącą ponieważ to nie tutaj są oczekiwane najwyższe zyski.
Betowanie na PC nie ma poza tym ma większego sensu bo ludzie będą się skupiać na problemach natury technicznej. Jednemu będzie się cieło a drugiemu nie i jaki to wniosek? Żaden bo powodów takiej sytuacji może być wiele, nie zawsze jest to gra czy wymagania sprzętowe :)
Ta beta jednak ma dotyczyć natury gameplayowej (tak mi się zdaje) i to łatwiej uzyskać mając jedna platformę, redukując problemy techniczne do minimum. Poza tym, na konsoli można coś włączyć i wyłączyć, na PC gra już zostanie w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> beta na pc = złamana i odblokowana wersja przed premiera :)

Na konsoli i tak pewnie będzie z tydzień przed premierą jak każda gra. Po za tym na konsoli również jest piractwo a PC jest traktowany jak 2-ga kategoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że jest piractwo jeśli to konsole przyniosą około 5-10 krotne większy zysk niż PC?
Jeśli produkt przynosi ogromne zyski to nikt się nie przejmuje piractwem, dlatego piractwo na PS3 czy Xboxa ma marginalne znaczenie i praktycznie mało kto zwraca uwagę na ten problem.
Przy PC, gdzie sprzedaje się ułamek tego czego na konsolach piraci przeszkadzają bo jest to dużo większy % jak i wpływy dużo mniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2013 o 07:49, Selv napisał:

Co z tego, że jest piractwo jeśli to konsole przyniosą około 5-10 krotne większy zysk
niż PC?
Jeśli produkt przynosi ogromne zyski to nikt się nie przejmuje piractwem, dlatego piractwo
na PS3 czy Xboxa ma marginalne znaczenie i praktycznie mało kto zwraca uwagę na ten problem.
Przy PC, gdzie sprzedaje się ułamek tego czego na konsolach piraci przeszkadzają bo jest
to dużo większy % jak i wpływy dużo mniejsze :)



Ciekawe jakby ci piraci przenieśli się na konsole z PC''tów to co zrobili by developerzy? Zaprzestali robienia beta testów? A może w ogóle nie produkowaliby gier? Bo uwierz mi że gdyby się przenieśli piractwo wzrosło by do poziomu tego z PC bo na konsolach jest łatwiej gre spiracić niż na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko stwierdzic, zobaczymy co bedzie jesli padnie szybko jedna z nowych konsol. Z tego co zauważyłem, piractwo na Wii było przeszkodą w wydawaniu gier, podobnie z DSem. Piractwo na X1 MS chciał wyeliminować kosmicznym DRMem ale raban jaki wystartował ich przerósł więc cóż, boja się ale ciągle to jakiś tam margines.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2013 o 14:33, Selv napisał:

Ciężko stwierdzic, zobaczymy co bedzie jesli padnie szybko jedna z nowych konsol. Z tego
co zauważyłem, piractwo na Wii było przeszkodą w wydawaniu gier, podobnie z DSem. Piractwo
na X1 MS chciał wyeliminować kosmicznym DRMem ale raban jaki wystartował ich przerósł
więc cóż, boja się ale ciągle to jakiś tam margines.


No narazie tak ale jakby się stało tak (pfu wypluć te słowa) by przestano produkować gry na PC to cały motłoch piracki przeniiósłby się na konsole :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda gra wydawana na PC wymaga szeroko zakrojonych beta testów, z wiadomych przyczyn. Akurat w tym przypadku nic dobrego z tego nie wyjdzie. Chyba, że są diabelnie pewni stabilności po testach wewnętrznych ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2013 o 13:35, Eternal101 napisał:

Ciekawe jakby ci piraci przenieśli się na konsole z PC''tów to co zrobili by developerzy?

Nic by nie zrobili, bo na PC nadal sprzedawało by się mało egzemplarzy, a na konsolach dużo, nawet mimo piractwa.

Dnia 06.09.2013 o 13:35, Eternal101 napisał:

Bo uwierz mi
że gdyby się przenieśli piractwo wzrosło by do poziomu tego z PC bo na konsolach jest
łatwiej gre spiracić niż na PC.

Na konsoli łatwiej grę spiracić? To jest po prostu oczywista nieprawda. Konsolę trzeba chipować, albo jakiegoś hacka ściągnąć z sieci (co jest raczej niebezpieczne dla naszego komputera), nowy update i nowe firmware najczęściej łatają dziury, a ich brak uniemożliwia granie w nowe gry. Grę trzeba ściągnąć wypalić na nośnik, albo jakoś specjalnie spreparować. Piracenie na konsoli jest skomplikowane i ryzykowne.
Piracenie na kompie wygląda tak: ściągnij grę, kliknij install, włącz grę (bo crack już najczęściej jest w instalce). Oczywiście jest ryzykowne bo komp może być jakimś świństwem zainfekować, ale większości nastolatków nie przeszkadza, że ich komputer to botnetowe zombie ;) (przynajmniej dopóki policja nie zapuka, że z ich komputera dokonano jakiegoś włamania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2013 o 12:21, Namaru napisał:

Nic by nie zrobili, bo na PC nadal sprzedawało by się mało egzemplarzy, a na konsolach
dużo, nawet mimo piractwa.

No ciekawe w co by grali chyba w pasjansa jakby gry przestały być produkowane (wypluć te słowa i odpukać) na PC.
Na konsoli łatwiej grę spiracić? To jest po prostu oczywista nieprawda. Konsolę trzeba

Dnia 08.09.2013 o 12:21, Namaru napisał:

chipować, albo jakiegoś hacka ściągnąć z sieci (co jest raczej niebezpieczne dla naszego
komputera), nowy update i nowe firmware najczęściej łatają dziury, a ich brak uniemożliwia
granie w nowe gry. Grę trzeba ściągnąć wypalić na nośnik, albo jakoś specjalnie spreparować.
Piracenie na konsoli jest skomplikowane i ryzykowne.
Piracenie na kompie wygląda tak: ściągnij grę, kliknij install, włącz grę (bo crack już
najczęściej jest w instalce). Oczywiście jest ryzykowne bo komp może być jakimś świństwem
zainfekować, ale większości nastolatków nie przeszkadza, że ich komputer to botnetowe
zombie ;) (przynajmniej dopóki policja nie zapuka, że z ich komputera dokonano jakiegoś
włamania).

Człowieku widać mało wiesz, ściągasz grę nagrywasz na płyte wkładasz do konsoli i masz grę a na PC cracki, seriale jakieś itd ;], jak myślisz czemu wersje na konsole lądują szybciej na torrentach, warezach itd? Bo są łatwiejsze do złamania. Tak swoją drogą czemu ty sądzisz zę tylko NASTOLATKOWIE piracą? Ja znam osoby grubo po 35 roku zycia które mają ładną bliblioteczke piratów i co pracują a mimo to na gry nie wydają niestety więc sorry ale nie tylko dzieciarnia która nie pracuja i której nie stać piraci. Powiem tak jeszcze nigdy nie słyszałem by pirat który NIE sprzedaje pirackich kopii miał najazd policjii, więc proszę nie gadaj takich bzdur bo straszenie policją ludzi piracących już nie rusza tak samo jak śnieg w grudniu ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2013 o 12:56, Eternal101 napisał:

Człowieku widać mało wiesz, ściągasz grę nagrywasz na płyte wkładasz do konsoli i masz
grę a na PC cracki, seriale jakieś itd ;]


Lol. Lol. Lol.

Widziałeś kiedyś, jak wygląda piracenie na konsoli? Nie, zwykła konsola bez przeróbek pirackiej gry nie odpali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2013 o 12:56, Eternal101 napisał:

Człowieku widać mało wiesz, ściągasz grę nagrywasz na płyte wkładasz do konsoli i masz
grę a na PC cracki, seriale jakieś itd ;],


HAHAHAHAHA.

Co ty znowu ściemniasz? Konsolę trzeba uprzednio zmodyfikować, wiąże się z tym jednorazowa inwestycja, utrata gwarancji i niemożność podłączenia jej pod sieć (chyba, że jest się na tyle lekkomyślnym żeby to robić). Nie mówiąc już choćby o kupnie wypalarki BR w przypadku PS3 czy prawdopodobieństwie uszkodzenia konsoli.

Dnia 08.09.2013 o 12:56, Eternal101 napisał:

jak myślisz czemu wersje na konsole lądują
szybciej na torrentach, warezach itd? Bo są łatwiejsze do złamania.


Nie wiesz o czym mówisz. Jak zawsze.

PS. Byłbyś łaskaw odpisać w tym wątku - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=87566&u=25? Czy się nie możemy przyznać do kolejnej wpadki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2013 o 13:17, Henrar napisał:

> Człowieku widać mało wiesz, ściągasz grę nagrywasz na płyte wkładasz do konsoli
i masz
> grę a na PC cracki, seriale jakieś itd ;]

Lol. Lol. Lol.

Widziałeś kiedyś, jak wygląda piracenie na konsoli? Nie, zwykła konsola bez przeróbek
pirackiej gry nie odpali.


No tak, musisz mieć przeróbke ale patrz człowieku że konsole przerobioną dostajesz za maks 500zł nawet taniej z całym osprzętem a płyty ile to 5 zł nagrywasz i grasz ;], a po 2 nawet dla osób które łamią zabezpieczenia jest łatwiej złamać te niż te chore wymysły na PC.


Diabolicus proszę cię bo ty to najmniej tu wiesz więc przstań się wciskać między "wódkę a zakąske"... Ja w tamtym wątku zakończyłem z tobą dyskusję i nie mam zamiaru prowadzić tych scysji dalej z tobą. Po 2 na xboxa wystarczy nagrywarka zwykła która wypali dwuwarstwowe płyty uwierz nie trzeba żadnego Liteona czy innego badzieiwia, a po 2 ty myślisz że ludzie z PC jakby się przenieiśli na konsole to by PS 3 kupili? Kazdy cisnałbym na xboxie. Nie przyznam się do wpadki bo takowej nie ma i tu również kończe z tobą dyskusję bo prowokujesz specjalnie ludzi mimo że dyskusja jest skończona żegnam. I skończ mnie obrażać bo ja ciebie nie obrażam a ty mnie już w 2 temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>No tak, musisz mieć przeróbke ale patrz człowieku że konsole przerobioną dostajesz za maks 500zł nawet taniej z całym osprzętem a płyty ile to 5 zł nagrywasz i grasz ;],

W tym wypadku nie ma co podłączać konsoli pod neta do gry online, wystąpią problemy z patchami, firmware i innymi update'ami, nie masz gwarancji i wciąż musisz inwestować w płytki. ;]

Na PC nie trzeba nawet bawić się w żadne przerabianie. ;]

Dnia 08.09.2013 o 18:57, Eternal101 napisał:

a po 2 nawet dla osób które łamią zabezpieczenia jest łatwiej złamać te niż te chore wymysły na PC.


A co, to ty łamiesz zabezpieczenia, czy tylko podążasz za instrukcjami krok po kroku od crackerów? No właśnie. ;]

Dnia 08.09.2013 o 18:57, Eternal101 napisał:

proszę cię bo ty to najmniej tu wiesz


xD

Dnia 08.09.2013 o 18:57, Eternal101 napisał:

więc przstań się wciskać między
"wódkę a zakąske"... Ja w tamtym wątku zakończyłem z tobą dyskusję i nie mam zamiaru
prowadzić tych scysji dalej z tobą.


Nie zakończyłeś tylko podkuliłeś ogon. Bardzo nieładnie, ale z drugiej strony w twoim stylu.

Dnia 08.09.2013 o 18:57, Eternal101 napisał:

Po 2 na xboxa wystarczy nagrywarka zwykła która wypali
dwuwarstwowe płyty uwierz nie trzeba żadnego Liteona czy innego badzieiwia,


Konsole trzeba najpierw zmodyfikować, a co się z tym wiąże już ci napisałem wcześniej. Na PC nie trzeba ani bawić się w żadne chipowanie/kupowanie dongów, ani wypalanie płyt.

Dnia 08.09.2013 o 18:57, Eternal101 napisał:

a po 2 ty
myślisz że ludzie z PC jakby się przenieiśli na konsole to by PS 3 kupili?


A co mnie to obchodzi i co to ma do rzeczy? o_O Mowa o łatwości piracenia, nie o tym co posiadacz PC woli mieć na biórku obok niego. Niektóre gry pewnie wymagają więcej wydziwiania (z DRM w stylu SimCity czy Diablo 3), ale to nieporównywalnie mniej pracy niż w przypadku konsol. Co ty niby próbujesz udowodnić?

Dnia 08.09.2013 o 18:57, Eternal101 napisał:

Kazdy cisnałbym
na xboxie.


...którego trzeba w takiej sytuacji zmodyfikować = jest z nim więcej zachodu niż z piraceniem na PC. Fakt.

Dnia 08.09.2013 o 18:57, Eternal101 napisał:

Nie przyznam się do wpadki bo takowej nie ma


HAHAHAHA, no to już zakrawa już o bezczelność. Grzecznie próbuję ci wytłumaczyć twój błąd, podaję linka o którego prosiłeś, a ty nadal rżniesz głupa i udajesz, że nic takiego się nie stało. Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2013 o 20:26, Eternal101 napisał:

Człowieku rozumiesz słowa "koniec dyskusji"?


Wychodzisz z argumentami, zadajesz mi pytania i uważasz to za koniec dyskusji? o_O Odnieś się do posta zamiast po raz kolejny wychodzić z tematu w połowie dyskusji z podkulonym ogonem, albo po prostu skończ wygadywać głupstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować